Reklama

Hledam maminku na vychazky plzen bolevec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petuleprouzova
Nováček 8 příspěvků 10.09.18 14:31
Hledam maminku na vychazky plzen bolevec

Ahojky. Ted jsme se pristehovalo do bolevce. A nikoho tu nezname. :( nenasla by se nejaka maminka na prochazky :) mame 5 mesicniho synka. Dekuji :mavam:

Reklama

Reakce:

Pájuš69
Povídálka 17 příspěvků 13.09.18 17:21

Ahoj jsem taky z Plzně ale bydlím v centru mám 2 měsíčního kluka :)

petuleprouzova
Nováček 8 příspěvků 13.09.18 21:53

@Pájuš69 tak se nekde muzeme sejit ???? treba v pondeli. Muzem zajit na prochazku uvidime podle pocasi :dance:

Pájuš69
Povídálka 17 příspěvků 14.09.18 09:59

@petuleprouzova je a neslo by to spis v úterý přítel má v pondělí zrovna cely den volno malého týden neviděl tak vy sním chtěl asi strávit den :)

petuleprouzova
Nováček 8 příspěvků 14.09.18 12:41

@Pájuš69 urcite nwni problem jen v utery mame plavani od 12-13h tak treba pote bychom mohli

Zanda91
Nováček 2 příspěvky 21.09.18 09:46

Ahoj jsem taky z Plzně z Bolevce, už tu bydlíme asi půl roku a taky tu nikoho neznáme. Mám syna 4,5 roku :)

petuleprouzova
Nováček 8 příspěvků 21.09.18 20:59

@Zanda91 ja ted odjizdim na 14 dni pryc. Tak zkus se ozvat az v pulce rijna a neco podniknem :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama