Hledám maminku na vyzvedávání syna ze školky v Příbrami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.05.18 14:45
Hledám maminku na vyzvedávání syna ze školky Příbram

Ahoj, hledám maminku, která by mohla vyzvedávat syna ve školce. Jednalo by se o 3-4 dny v týdnu. Bohužel vzhledem k novému zaměstnání nebudu moct syna vyzvedávat, a proto hledám někoho splolehlivého kdo by mohl. Odměna dohodou.

Reklama

Reakce:

Hořčiceplnotučná
Kecalka 251 příspěvků 01.05.18 15:28
@Anonymní píše:
Ahoj, hledám maminku, která by mohla vyzvedávat syna ve školce. Jednalo by se o 3-4 dny v týdnu. Bohužel vzhledem k novému zaměstnání nebudu moct syna vyzvedávat, a proto hledám někoho splolehlivého kdo by mohl. Odměna dohodou.

To si troufneš svěřit synka takhle pro tebe cizímu člověku? Hledala bych spíš nějakou profi chůvu, tam je přece jen větší jistota spolehlivosti :nevim:

Anonymní  01.05.18 18:08
@Hořčiceplnotučná píše:
To si troufneš svěřit synka takhle pro tebe cizímu člověku? Hledala bych spíš nějakou profi chůvu, tam je přece jen větší jistota spolehlivosti :nevim:

Ja bych rada, ale nikoho jsem bohuzel nenasla. Vsichni nabizi hlidani, ale ne vyzvedavani :-(.

Titty
Echt Kelišová 7969 příspěvků 01.05.18 21:54
@Hořčiceplnotučná píše:
To si troufneš svěřit synka takhle pro tebe cizímu člověku? Hledala bych spíš nějakou profi chůvu, tam je přece jen větší jistota spolehlivosti :nevim:

Tak nejake seznameni by snad probehlo.
Zakladatelko, syn teprve do skolky nastoupi?

Anonymní  01.05.18 23:05

Proč anonym, zakladatelko? Odtajni se, aby ti zájemci mohli poslat SZ. Já jsem kousek od Příbrami, čistě teoreticky bych mohla něco takového dělat, nebo někoho doporučit, ale nějak na mě působí divně, že to sem vkládáš jako anonym. Nic ve zlém! Třeba to tak působí jen na mě a máš dobrý důvod to tak udělat. Já píšu anonym teď proto, že když to nebude nutné, nechci mít na diskusi u nicku uvedeno u veřejné diskuse, odkud jsem. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Ježíš byl blázen, říká Curry. 5 faktů o rapujícím knězi ze svatby Harryho s Meghan

Svatba prince Harryho a jeho americké lásky Meghan Markle je za námi.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama