Hledám maminku na vyzvedávání syna ze školky v Příbrami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.05.18 14:45
Hledám maminku na vyzvedávání syna ze školky Příbram

Ahoj, hledám maminku, která by mohla vyzvedávat syna ve školce. Jednalo by se o 3-4 dny v týdnu. Bohužel vzhledem k novému zaměstnání nebudu moct syna vyzvedávat, a proto hledám někoho splolehlivého kdo by mohl. Odměna dohodou.

Reklama

Reakce:

Hořčiceplnotučná
Kecalka 253 příspěvků 01.05.18 15:28
@Anonymní píše:
Ahoj, hledám maminku, která by mohla vyzvedávat syna ve školce. Jednalo by se o 3-4 dny v týdnu. Bohužel vzhledem k novému zaměstnání nebudu moct syna vyzvedávat, a proto hledám někoho splolehlivého kdo by mohl. Odměna dohodou.

To si troufneš svěřit synka takhle pro tebe cizímu člověku? Hledala bych spíš nějakou profi chůvu, tam je přece jen větší jistota spolehlivosti :nevim:

Anonymní  01.05.18 18:08
@Hořčiceplnotučná píše:
To si troufneš svěřit synka takhle pro tebe cizímu člověku? Hledala bych spíš nějakou profi chůvu, tam je přece jen větší jistota spolehlivosti :nevim:

Ja bych rada, ale nikoho jsem bohuzel nenasla. Vsichni nabizi hlidani, ale ne vyzvedavani :-(.

Titty
Echt Kelišová 8048 příspěvků 01.05.18 21:54
@Hořčiceplnotučná píše:
To si troufneš svěřit synka takhle pro tebe cizímu člověku? Hledala bych spíš nějakou profi chůvu, tam je přece jen větší jistota spolehlivosti :nevim:

Tak nejake seznameni by snad probehlo.
Zakladatelko, syn teprve do skolky nastoupi?

Anonymní  01.05.18 23:05

Proč anonym, zakladatelko? Odtajni se, aby ti zájemci mohli poslat SZ. Já jsem kousek od Příbrami, čistě teoreticky bych mohla něco takového dělat, nebo někoho doporučit, ale nějak na mě působí divně, že to sem vkládáš jako anonym. Nic ve zlém! Třeba to tak působí jen na mě a máš dobrý důvod to tak udělat. Já píšu anonym teď proto, že když to nebude nutné, nechci mít na diskusi u nicku uvedeno u veřejné diskuse, odkud jsem. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama