Hledám maminku na vyzvedávání syna ze školky v Příbrami

Anonymní
1.5.18 14:45

Hledám maminku na vyzvedávání syna ze školky Příbram

Ahoj, hledám maminku, která by mohla vyzvedávat syna ve školce. Jednalo by se o 3-4 dny v týdnu. Bohužel vzhledem k novému zaměstnání nebudu moct syna vyzvedávat, a proto hledám někoho splolehlivého kdo by mohl. Odměna dohodou.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1.5.18 15:28
@Anonymní píše:
Ahoj, hledám maminku, která by mohla vyzvedávat syna ve školce. Jednalo by se o 3-4 dny v týdnu. Bohužel vzhledem k novému zaměstnání nebudu moct syna vyzvedávat, a proto hledám někoho splolehlivého kdo by mohl. Odměna dohodou.

To si troufneš svěřit synka takhle pro tebe cizímu člověku? Hledala bych spíš nějakou profi chůvu, tam je přece jen větší jistota spolehlivosti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.18 18:08
@Hořčiceplnotučná píše:
To si troufneš svěřit synka takhle pro tebe cizímu člověku? Hledala bych spíš nějakou profi chůvu, tam je přece jen větší jistota spolehlivosti :nevim:

Ja bych rada, ale nikoho jsem bohuzel nenasla. Vsichni nabizi hlidani, ale ne vyzvedavani :-(.

• Citovat
  • Nahlásit
8826
1.5.18 21:54
@Hořčiceplnotučná píše:
To si troufneš svěřit synka takhle pro tebe cizímu člověku? Hledala bych spíš nějakou profi chůvu, tam je přece jen větší jistota spolehlivosti :nevim:

Tak nejake seznameni by snad probehlo.
Zakladatelko, syn teprve do skolky nastoupi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.18 23:05

Proč anonym, zakladatelko? Odtajni se, aby ti zájemci mohli poslat SZ. Já jsem kousek od Příbrami, čistě teoreticky bych mohla něco takového dělat, nebo někoho doporučit, ale nějak na mě působí divně, že to sem vkládáš jako anonym. Nic ve zlém! Třeba to tak působí jen na mě a máš dobrý důvod to tak udělat. Já píšu anonym teď proto, že když to nebude nutné, nechci mít na diskusi u nicku uvedeno u veřejné diskuse, odkud jsem. ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama