Reklama

Hledám maminku na vyzvedávání syna ze školky v Příbrami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 14:45
Hledám maminku na vyzvedávání syna ze školky Příbram

Ahoj, hledám maminku, která by mohla vyzvedávat syna ve školce. Jednalo by se o 3-4 dny v týdnu. Bohužel vzhledem k novému zaměstnání nebudu moct syna vyzvedávat, a proto hledám někoho splolehlivého kdo by mohl. Odměna dohodou.

Reklama

Reakce:

Hořčiceplnotučná
Kecalka 253 příspěvků 01.05.18 15:28
@Anonymní píše:
Ahoj, hledám maminku, která by mohla vyzvedávat syna ve školce. Jednalo by se o 3-4 dny v týdnu. Bohužel vzhledem k novému zaměstnání nebudu moct syna vyzvedávat, a proto hledám někoho splolehlivého kdo by mohl. Odměna dohodou.

To si troufneš svěřit synka takhle pro tebe cizímu člověku? Hledala bych spíš nějakou profi chůvu, tam je přece jen větší jistota spolehlivosti :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 18:08
@Hořčiceplnotučná píše:
To si troufneš svěřit synka takhle pro tebe cizímu člověku? Hledala bych spíš nějakou profi chůvu, tam je přece jen větší jistota spolehlivosti :nevim:

Ja bych rada, ale nikoho jsem bohuzel nenasla. Vsichni nabizi hlidani, ale ne vyzvedavani :-(.

Titty
Echt Kelišová 8095 příspěvků 01.05.18 21:54
@Hořčiceplnotučná píše:
To si troufneš svěřit synka takhle pro tebe cizímu člověku? Hledala bych spíš nějakou profi chůvu, tam je přece jen větší jistota spolehlivosti :nevim:

Tak nejake seznameni by snad probehlo.
Zakladatelko, syn teprve do skolky nastoupi?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 23:05

Proč anonym, zakladatelko? Odtajni se, aby ti zájemci mohli poslat SZ. Já jsem kousek od Příbrami, čistě teoreticky bych mohla něco takového dělat, nebo někoho doporučit, ale nějak na mě působí divně, že to sem vkládáš jako anonym. Nic ve zlém! Třeba to tak působí jen na mě a máš dobrý důvod to tak udělat. Já píšu anonym teď proto, že když to nebude nutné, nechci mít na diskusi u nicku uvedeno u veřejné diskuse, odkud jsem. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama