Mám batole závislé na nočním mléku

211
25.5.20 22:06

Hledám maminku s batoletem závislém na nočním mléku

Krásný večer, jelikož se nám zase blíží noc, tak jsem se rozhodla k tomuto kroku. :) mám 22měsíční holčičku, která je velice temperamentní a živá, to je v pořádku, ale našim problémem je, že je doslova závislá na nočním mléku. V jejím věku se stále budí minimálně 4× za noc, vypije láhev mléka a spí dál. Už občas „melu z posledního ", takže jsme se s manželem rozhodli, že zkusíme jít metodou "nechat ji vyřvat“. Naplánováno to máme na příští týden. 8o proto hledám maminku, která má stejný problém, a třeba se také odhodlala k tomuto kroku, protože vím, že to bude hodně náročné a budu potřebovat podporu. Dále pak hledám maminky, které zažívaly to stejné a třeba jim tato (pro mě poslední možnost) pomohla :) předem děkuji a doufám, že nebudu terčem útoku, že chci své dítě týrat a podobně. Opravdu nerada slyším dceřin pláč, ale obávám se, že takto by to mohlo trvat ještě spoustu let, a my bychom rádi v budoucnu pro dceru sourozence :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64599
25.5.20 22:09

Kluk měl 16 měsíců.. 3 dny to bylo peklo, ale pak už klid.. U sebe láhev s vodou či čajem.. Chce to se obrnit a nedat se..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
25.5.20 22:10

@martina.se takze jsi mu misto mleka dala vodu? A nezvykl si na ni? A os te doby spi celou noc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
25.5.20 22:10

Já se klidně přidám, mám v plánu syna nějak odnaučit až nám dojde UM, syn 2 roky a 2 měsíce… Vzbouzí se stále několikrát za na noc na mléko… Ale já ho vyrvat nemůžu nechat… Mám zakázáno ho nechat vyplakat od lékařů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
25.5.20 22:12

@Sluníčko1511 aha, a muzu se zeptat z jakeho duvodu to doktori zakazali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
25.5.20 22:12

@Sluníčko1511 a jakým způsobem to chceš teda resit? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
25.5.20 22:13

@NelcaZ má defekt septa síni ( srdíčko) a plánovanou operaci na předškolní věk…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1319
25.5.20 22:14

Já Teda mléko v noci dávala ještě 23 měsíčnínu i 2×. Během měsíce uplne od toho sám upustil a spí i 13 h v kuse bez pití(má 27 měs). Dřív chtěl pořád mléko nebo čaj a vyrvat jsem ho teda nenechala. Byla jsem za to ráda, mléko předtím přes půl roku nepil, ani kapičku. Tak mi to vůbec nevadilo, asi to dohanel. A taky nedánim bych se nevyspala potom vůbec, vzbudil by celý barák revem :mrgreen:. Pije mléko jen studené, takže jsem jen nasypala mléko z dávkovače během pár vteřin a spalo se :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
25.5.20 22:14

@NelcaZ jako když jsem ho odnaucovala kojit… Více hladit, mazlit se, hodně vysvětlovat… oni ač se nezdají tak dost chápou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64599
25.5.20 22:15
@NelcaZ píše:
@martina.se takze jsi mu misto mleka dala vodu? A nezvykl si na ni? A os te doby spi celou noc?

Nezvykl, nechutnala.. Od té Dob spal celou noc.. Do té doby buzení třeba 6× za noc. Byla jsme hotová

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1319
25.5.20 22:17

@Sluníčko1511 to je náhoda, malý má taky defekt komoroveho septa. A nikdo Teda nic takového neříkal. To by ho ani nemohli na kardiu vyšetřit, pac tam rve jak tygr půl hodiny v kuse :,( u většího rvani se vždycky hrozně zpoti, to zas jo. Má to takhle odmala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
25.5.20 22:19

@martina.se dcera právě když ji dám vodu v noci, tak začne zurit. Ale když ji ju dám do láhve na mléko, tak ji vypije a spí dál, ale za hodinu je zase vzhůru. Tak nevím, ale hlad už podle mě mít fakt nemůže. A už vůbec ne po 2 hodinách. No mám z toho hrůzu. Přes den jsem vždycky hrdinka, ale pak v noci jsem vždycky tak K. O.,že to mlíko vždycky dám, abych se mohla aspoň chvilu vyspat. Ale budu muset teda vydržet. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
25.5.20 22:21

@Sluníčko1511 když ona vždycky začne křičet že chce PITÍ a nechce se nechat ani obejmout jak zuří. Vždy se celá vyšponuje…no bude to těžké. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64599
25.5.20 22:25

@NelcaZ hlad nemá, je to o zvyku.. Zkus a pokud bude vody moc, tak prostě nedat.. Vztekani dvouletého sviste přežijes.. Musí pochopit, že už není a pak bude klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5540
25.5.20 22:26

22 mesicni dite fakt dost chape. Takze proste v noci se spinká a nepije mlicko, mlicko spí taky. A radit muzu, zrusila jsem 18 mesicni nocni kojeni stylem, ze taky tyden v noci rvala a chtela mňam mňam. Prostě mlíčko spí a basta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat