Hledám maminku ve stejném týdnu (dnes 4+6 nebo 5+0)

verulicek
14.7.13 09:41

Hledám maminku ve stejném týdnu (dnes 4+6 nebo 5+0)

Je někdo přesně ve stejném týdnu? (podle MA mi sice počítal doktor, že dnes jsem 5+3, ale já vím, že ovulace byla o 4 dny později) Takže jsem oficiálně dnes v 4+6tt. Má to někdo stejně? Termín by měl vycházet na 17.3.2014 :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1143
14.7.13 09:52

@verulicek Ahojík, tak já jsem podle MS dnes 5+2tt a zítra jdu k doktorce, min. týden jsem byla na stěrech, ale ještě nic nebylo vidět tak snad už zítra bude :) a jsem zvědavá kolik tt jsem ve skutečnosti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
14.7.13 09:54

@Káťa.21 tak jsme na tom podobně…ve středu doktor taky nic neviděl a včera byl vidět gestační váček a částečně žluté tělísko) dělali mi hcg a mám 3 390 tak to vypadá zatím dobře…na kontrolu jdu příští středu. taky to bude tvoje první? :)

• Nahlásit
  • Citovat
1143
14.7.13 09:57

Mě teda hcg neměřila a já mám celý týden strach, aby tam bylo zítra vidět a nebyl to mimoděl.
Jinak je to mé druhé mimi, doma máme 2-letého čertíka…
kolik ti je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
14.7.13 10:05

@Káťa.21 bude mi 25 a tobě?

• Nahlásit
  • Citovat
1143
14.7.13 10:13

24 :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
14.7.13 10:25

@Káťa.21 tak to jsme se dobře potkali :-) až na to že ty už jsi zkušená :-) co dnes vaříš dobrého? mě honí mlsná tak dělám zrovna kiwi řezy a přemýšlím, co udělat na oběd…můj doma není tak mám na to klídeček. máš nějaké příznaky? já měla jen pobolívání břicha jako ms (ale to už nějak odeznívá, a začínají ve velkém bolet prsa :-D) jinak žádné chutě ani nevolnost..

• Nahlásit
  • Citovat
1143
14.7.13 10:36

No já dnes nevařím :lol: v neděli jezdíme na oběd k našim :)
jinak bych řekla, že je to jiný těhu než to první..o tom jsem vůbec nevěděla..a teď už v začátku-bolí mě často podbřišek, prsa furt a občas pálí žáha no a chutě nic zvláštního..jen mi přijde, že mi víc chutnaj jogurtový nápoje a potřebuju víc sladkýho..
co ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
14.7.13 10:37

Jo a pleť hrůza :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
14.7.13 10:53

@Káťa.21 u mě pleť trošku jako před ms…ale žádná atastrofa to zatím není…snad to tak zůstane. Já vařím velmi málo, mojeho to baví tak se často motá v kuchyni, ale dnes ho chci překvapit :-) jogurty a mléčné výrobky mám moc ráda a měla jsem vždycky…ale chytává mě chuť na mléko tak si před spaním občas dám…bereš nějaký vitamín?

• Nahlásit
  • Citovat
4001
14.7.13 11:33

Ahoj holk já sem podle ms 4tt hcg jsem měla teprv 200…a teprv v pátek jsem byla nakontrole a ted jsu zítra bojím aby tam bylo vidět…v pátek ještě nebylo…a bolesti podbříšku jak prase…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
14.7.13 11:36

@piškotíček on tě objednal takhle dvakrát po sobě? ty mělas už v minulosti nějaké ZT nebo potrat?

• Nahlásit
  • Citovat
4001
14.7.13 12:47

Ne…šla jsem tam tenhle pátek to když i test po druhý ukázal pozitivní…a udělala mi ut a na něm nic neviděla…a pak mě poslala na krevni test a za hodku jsem tam volala do tel mi řekla že je to pozitivní že HCG je 200 že je tam nějaké těhotenství…a že mám přijít v pondělí že ještě udělá nějaké krevní testy a ut..tak nevím…co mylíte mam se bat? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
14.7.13 13:15

@piškotíček není proč…můj doktor by tě poslat domů a pozval za čtrnáct dní…a ještěě bys dostala kartáč že jdeš brzo…mě brali krev v nemocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
4001
14.7.13 13:40

NO JO TA J MAM ZASE PEREFEKTNÍ DOKTORKU…TAKŽE JE NORMALNÍ ŽE NA ULTRAZVUKU NIC NEBYLO?
:?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama