Hledám maminku z Babic u Říčan a blízkého okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pookie
Kecalka 224 příspěvků 21.07.12 22:09
Hledam maminku z Babic u Rican a blizkeho okoli

Ahojky maminky, jsem na rodicovske s dcerkou rok a pul. Hledame maminku z Babic na spolecne vylety, posezeni u kavy a jine. Bydlim tu chvili a nikoho na rd tu neznam. Muze byt maminka i z jine vesnice ale nejlepe pobliz.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

snehurka82  22.07.12 00:53

Ahoj. Jsem z Babi. Nejsem na rd, ale jsem v domacnosti. Rada se seznamim.

Pookie
Kecalka 224 příspěvků 22.07.12 09:05

Jeee tak to je super.:-)

snehurka82  22.07.12 09:24

Jinak tady bydlim teprve mesic a tyden. Mimi bohuzel nejde, ale snad se to rychle vyresi. Jaks jsi ulice? Ja k lesu.

snehurka82  22.07.12 09:25

Jinak tady bydlim teprve mesic a tyden. Mimi bohuzel nejde, ale snad se to rychle vyresi. Jaks jsi ulice? Ja k lesu.

snehurka82  22.07.12 09:29

Ooo, hned dvakrat. Prez mobil s tim mam trochu potiz.

Pookie
Kecalka 224 příspěvků 22.07.12 09:53

Take mam internet pres mobil:-D Chtela jsem ti napsat zpravu a nejde mi to :-( My jsme tu koupili takovou zdenou chatu a predelavame ji k trvalemu bydleni

lilia81
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 22.07.12 11:01

AHoj holky,

já asi budu na nemocenské, neb to vypadá na dvojčátka a jsem z Říčan, takže se klidně na vodu (kafe teď nee) nebo prochajdu kdykoliv ráda přidám, tkay tu nikoho neznám!

Pookie
Kecalka 224 příspěvků 22.07.12 12:56

Tak to je fajn, Ricany jsou kousek ale ja bohuzel nemam ridicak, ale kdyztak bus do Rican jezdi.:-)

lilia81
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 22.07.12 18:34

@Pookie - já řidičák mám a auto taky, takže klidně dorazím ;) nebo se svezem do říčan do cukrárny pak spolu ;)

Pookie
Kecalka 224 příspěvků 22.07.12 19:02

Dobra to by bylo super..kolikpak ti je? A deticky tedy nemas, pochopila jsem to tak ze cekas dvojcatka:-) Ja dcerku mam:-)

Hello Kitty75
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 04.09.12 18:14

@Pookie
Ahojky, můžu se přidat? Já tedy bydlím v Mnichovicích, ale jsem pojizdná :-). Je mi 28 a mám 4měsíční holčičku. Pokud budeš mít zájem se vidět, tak se ozvi, ráda se seznámím a třeba poznám i Babice :-).

Pookie
Kecalka 224 příspěvků 04.09.12 20:14
@Hello Kitty75 píše:
@Pookie
Ahojky, můžu se přidat? Já tedy bydlím v Mnichovicích, ale jsem pojizdná :-). Je mi 28 a mám 4měsíční holčičku. Pokud budeš mít zájem se vidět, tak se ozvi, ráda se seznámím a třeba poznám i Babice :-).

Urcite moc rada se s tebou seznamime. Akorat tady v Babicich neni kam zajit:-( ale treba neco vymyslime:-))

avava
Povídálka 26 příspěvků 5 inzerátů 19.09.12 10:22

Ahojky :mavam:,můžu se přidat?

Pookie
Kecalka 224 příspěvků 19.09.12 10:34

Noo jasne, urcite. Odkud jsi?:-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Proč vyzkoušet čínskou medicínu? Rozhovor s Milanem Schirlem, terapeutem tradiční čínské medicíny

Tradiční medicína láká čím dál více lidí. Jaké problémy lze pomocí ní řešit,... číst dále >

S čím si hrají děti z královské rodiny? Kate přesně ví, čemu se vyhnout

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton je jednou z nejsledovanějších osobností... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Karolíny: Expřítel nevěří, že je konec. Pořád to na mě zkouší

S přítelem jsem vydržela dva roky a i to bylo až moc. Udělal si ze mě služku,... číst dále >

Vojtěch Bernatský: Starat se o děti a hrát si s nimi je nejvíc

O povolání sportovního moderátora snil Vojtěch Bernatský už v první třídě,... číst dále >

Reklama