Hledám maminku z Babic u Říčan a blízkého okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pookie
Kecalka 224 příspěvků 21.07.12 22:09
Hledam maminku z Babic u Rican a blizkeho okoli

Ahojky maminky, jsem na rodicovske s dcerkou rok a pul. Hledame maminku z Babic na spolecne vylety, posezeni u kavy a jine. Bydlim tu chvili a nikoho na rd tu neznam. Muze byt maminka i z jine vesnice ale nejlepe pobliz.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

snehurka82  22.07.12 00:53

Ahoj. Jsem z Babi. Nejsem na rd, ale jsem v domacnosti. Rada se seznamim.

Pookie
Kecalka 224 příspěvků 22.07.12 09:05

Jeee tak to je super.:-)

snehurka82  22.07.12 09:24

Jinak tady bydlim teprve mesic a tyden. Mimi bohuzel nejde, ale snad se to rychle vyresi. Jaks jsi ulice? Ja k lesu.

snehurka82  22.07.12 09:25

Jinak tady bydlim teprve mesic a tyden. Mimi bohuzel nejde, ale snad se to rychle vyresi. Jaks jsi ulice? Ja k lesu.

snehurka82  22.07.12 09:29

Ooo, hned dvakrat. Prez mobil s tim mam trochu potiz.

Pookie
Kecalka 224 příspěvků 22.07.12 09:53

Take mam internet pres mobil:-D Chtela jsem ti napsat zpravu a nejde mi to :-( My jsme tu koupili takovou zdenou chatu a predelavame ji k trvalemu bydleni

lilia81
Neúnavná pisatelka 15289 příspěvků 22.07.12 11:01

AHoj holky,

já asi budu na nemocenské, neb to vypadá na dvojčátka a jsem z Říčan, takže se klidně na vodu (kafe teď nee) nebo prochajdu kdykoliv ráda přidám, tkay tu nikoho neznám!

Pookie
Kecalka 224 příspěvků 22.07.12 12:56

Tak to je fajn, Ricany jsou kousek ale ja bohuzel nemam ridicak, ale kdyztak bus do Rican jezdi.:-)

lilia81
Neúnavná pisatelka 15289 příspěvků 22.07.12 18:34

@Pookie - já řidičák mám a auto taky, takže klidně dorazím ;) nebo se svezem do říčan do cukrárny pak spolu ;)

Pookie
Kecalka 224 příspěvků 22.07.12 19:02

Dobra to by bylo super..kolikpak ti je? A deticky tedy nemas, pochopila jsem to tak ze cekas dvojcatka:-) Ja dcerku mam:-)

Hello Kitty75
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 04.09.12 18:14

@Pookie
Ahojky, můžu se přidat? Já tedy bydlím v Mnichovicích, ale jsem pojizdná :-). Je mi 28 a mám 4měsíční holčičku. Pokud budeš mít zájem se vidět, tak se ozvi, ráda se seznámím a třeba poznám i Babice :-).

Pookie
Kecalka 224 příspěvků 04.09.12 20:14
@Hello Kitty75 píše:
@Pookie
Ahojky, můžu se přidat? Já tedy bydlím v Mnichovicích, ale jsem pojizdná :-). Je mi 28 a mám 4měsíční holčičku. Pokud budeš mít zájem se vidět, tak se ozvi, ráda se seznámím a třeba poznám i Babice :-).

Urcite moc rada se s tebou seznamime. Akorat tady v Babicich neni kam zajit:-( ale treba neco vymyslime:-))

avava
Povídálka 26 příspěvků 8 inzerátů 19.09.12 10:22

Ahojky :mavam:,můžu se přidat?

Pookie
Kecalka 224 příspěvků 19.09.12 10:34

Noo jasne, urcite. Odkud jsi?:-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Co by mělo obsahovat náhradní kojenecké mléko pro vaše miminko?

Dnes je na trhu široká nabídka umělé stravy pro kojence. Už není jen jedna... číst dále >

Jak nakupovat na Wish: Návod a tipy, na co si dát pozor

Wish.com prodává tak levné věci, že je tomu těžké věřit! Sepsali jsme proto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chodíte po střechách nebo kopete ve spaní? Může to být signál nemoci

Nespavost dovede potrápit až třetinu populace. Někoho celoživotně a některé... číst dále >

OBRAZEM: Bridget rok před padesátkou. Jak stárne Renée Zellwegerová

Poznali byste půvabnou herečku, která se proslavila jako Bridget Jonesová?... číst dále >

Reklama