Hledám maminku z Jičína na procházky s kočárkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Locholocho
Povídálka 15 příspěvků 22.11.17 21:59
Hledám maminku z Jičína na procházky s kočárkem

Zdravím všechny maminky, našla by se tu nějaká na procházky s kočárkem, povídaní si, kafe a výměnu zkušeností z rodičovství? Jsem z Jičína, je mi 28, mám šestiměsíčního syna a chuť se seznámit :-)

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8832 příspěvků 23.11.17 07:09

@Locholocho ahoj :mavam: my jsme tedy z Nové Paky ale do Jičína jezdíme často, ale mám už ročního akčního prcka :)

Locholocho
Povídálka 15 příspěvků 07.10.18 14:20
maminky Jičín

Ahoj, opravdu by se tady nenašla maminka (kamarádka) na procházky s kočárkem a na jiné aktivity s dětmi? Jsem z Jičína a mám rok a půl starého syna :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Jaký je rozdíl mezi kartáčkem s 3D technologií a sonickým kartáčkem na zuby?

Pokud jste se rozhodli pro investici do elektrického zubního kartáčku, měli... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >