Reklama

Hledám maminku z Jičína na procházky s kočárkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Locholocho
Povídálka 14 příspěvků 22.11.17 21:59
Hledám maminku z Jičína na procházky s kočárkem

Zdravím všechny maminky, našla by se tu nějaká na procházky s kočárkem, povídaní si, kafe a výměnu zkušeností z rodičovství? Jsem z Jičína, je mi 28, mám šestiměsíčního syna a chuť se seznámit :-)

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8009 příspěvků 23.11.17 07:09

@Locholocho ahoj :mavam: my jsme tedy z Nové Paky ale do Jičína jezdíme často, ale mám už ročního akčního prcka :)

Locholocho
Povídálka 14 příspěvků 07.10.18 14:20
maminky Jičín

Ahoj, opravdu by se tady nenašla maminka (kamarádka) na procházky s kočárkem a na jiné aktivity s dětmi? Jsem z Jičína a mám rok a půl starého syna :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >