Hledám maminku z Říčan, dítě cca 2 roky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
italka
Povídálka 16 příspěvků 29.08.14 23:47
Hledám maminku z Říčan, dítě cca 2roky

Ahoj, je mi 31 let a hledám kamarádku v Říčanech, kam jsem se čerstvě přistěhovala, s přibližně stejně starým potomkem jako mám sama, tedy cca 2roky. Máme hezké zázemí a to očekávám i od své budoucí kamarádky, jednou si děti můžou hrát u nás, když bude ošklivo, jednou u vás. Když bude hezky ráda se připojím k společným aktivitám, ale potřebuji akční kamarádku :D nemám moc nápady, ale ráda se zúčasním. Moje kamarádka by měla mít: hezký vztah k dětem, bezproblémovou rodinu, podnikavou povahu, bez finančních či partnerských problémů, zálibu ve vaření, výlety… Rozumím si lépe se staršími lidmi :think: Budu moc ráda když tě najdeme :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Eveelin
Echt Kelišová 9663 příspěvků 29.08.14 23:54

@italka doporučuji „Diskuze pro maminky z Říčan a okolí“. ;)

Chaarlynecka
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 30.08.14 07:40
AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 30.08.14 09:00
@Chaarlynecka píše:
@italka 8o

mela jsem stejne oci, kdyz jsem to cetla poprve :P

Chaarlynecka
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 30.08.14 09:02

@AniNevim

Na co lidi ještě nepřijdou :mrgreen: Tohle je síla

Chaarlynecka
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 30.08.14 09:04

@AniNevim To je jak když Paris Hilton hledala v TV - BFF (best friend forever) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 30.08.14 09:12
@Chaarlynecka píše:
@AniNevim To je jak když Paris Hilton hledala v TV - BFF (best friend forever) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jo, to neznam, ale pri cteni me napadlo, jestli se zakladatelce nemeni spontanne orientace nebo nehleda za sebe nahradu pro partnera :lol:

italka
Povídálka 16 příspěvků 30.08.14 12:51

Tak pro moje komentátorky: Milé rýpalky, jen jsem chtěla najít maminku jako jsem sama, na dobré úrovni ne sociální případ, se kterou se bude neustále probírat jak nevyjde s penězi, jak se hádá doma s přítelem… Někdo od koho se můžu něco přiučit a ne že za týden mě požádá o půjčku. Takže asi tak, ale jak vidím na těchto stránkách se zdržuje spíše ta část maminek, kterou rozhodně nehledám. No kdyby jste měli asi víc peněz tak se jdete odreagovat třeba do posilovny a ne slíděním ve veřejné diskuzi a urážením. Když někdo narazí na nějaký článek, který se ho netýká proč komentuje???

italka
Povídálka 16 příspěvků 30.08.14 13:06

PS: zajímalo by mě kolik hodin strávíte u počítače, když máte tolik příspěvků, jedna 1112 a druhá 12818, to je fakt síla!!! Já, když dítě spí mám pořád co dělat. Když nežehlím, neuklízím, nevařím tak koukám, abych se něčemu novému přiučila. A vy jen sedíte jak brambory u PC, to jsem se tedy dožila, že mě komentují takové ženy. Ráda bych diskuzi zrušila, ale nechám vás se tu vyřádit, bohužel pro vás nemáte nic lepšího na práci. Doufám jen, že se někde nepotkáme :poblion:

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 30.08.14 14:12

@italka holka holka, to nemyslis vazne snad :mrgreen:

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 30.08.14 14:17

Konecne mi nekdo otevrel oci - brambora jsem! A ja furt, ze jsem letadlo :think:

italka
Povídálka 16 příspěvků 30.08.14 14:27

Otevřu ti oči ještě víc. Za 4 roky a 4 měsíce co jsi aktivní zde na diskuzi svědčí tvých 12 819 příspěvků (tedy cca 7 příspěvků denně!)o silné závislosti. A víš kdo se nejčastěji uchyluje k závislostem? Nevyrovnaní lidé :think: No a ten zbytek co tady tak horečně přispívá patří do stejné skupiny nevyrovnaných lidí. Tady si kamarádku nenajdu :mavam:

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 30.08.14 14:29

Toz tvoje prispevky na me pusobi velmi vyrovnanym, skoro az lecivym dojmem. Chodim sem cerpat rovnovahu ostatnich, ale ta tvoje se zatim jevi jako nejvice blahodarna. 12820.

Liszane
Neúnavná pisatelka 18000 příspěvků 30.08.14 14:40

@italka tak mě se třeba tvoje diskuze týká-proto jsem jí otevřela. Taky jsem nově přistěhovaná sem, mám hezký vztah k dětem, bezproblémovou rodinu, podnikavou povahu, bez finančních či partnerských problémů, zálibu ve vaření atd atd, ale upřímně mě taky tvoje diskuze vyděsila. Kamarádství není jako výběrové řízení. Myslím, že styl kterým jsi to napsala spíš lidi demotivoval ti odepsat :nevim: Jak jsem diskuzi s nadšením otevřela s tím, že ti odepíšu, tak po přečtení jsem si to rozmyslela.
a jen tak mimochodem-peněz mám dost, ale emimino zvládnu narozdíl od posilovny i bez hlídání. a napsat 7 příspěvků denně zabere asi tak dvě minuty, takže hodiny tu trávit nemusim :nevim:
a tvé příspěvky teda moc o vyrovnanosti nesvědčí :think: možná by ses ve volném čase měla přiučit tomu jak slušně mluvit s lidma :think:
16372 :palec:

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 30.08.14 14:40

@italka ona má příspěvků 7 denně, ale ty ich máš dnes už 11 8o :mrgreen:

ne vážně, moc se nedivím, že hledáš kamarádku, dávat si podmínky ještě než přátelství začne a soudit lidi, které vůbec neznám :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama