Hledám maminku, kamarádku, Mladá Boleslav

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1984
Nováček 3 příspěvky 01.10.14 15:10
Hledam maminku,kamaradku,Mlada Boleslav

Pekny den vsem, hledam maminku, kamaradku na spolecne prochazky s kocarkem, povidani, proste uz me nebavi byt v Bolce sama a nikoho tu neznat. Manzel je od rana do vecera v praci. V Boleslavi bydlime rok a uz nevim kde se s nejakymi maminkami seznamit.Mam 4,5 mesicniho Ondraska, ktery by taky rad nasel nejakeho kamarada ci kamaradku. Najdeme? P.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

daassa
Povídálka 49 příspěvků 1 inzerát 22.11.14 16:42

Ahoj, bydlim cca 20 km od MB, ale take tu nikoho nemam, s kym bych vyrazila na prochazku a kdo by mel +- stejne stare miminko..male jsou 3 mesice. Muzem zajit na kafe, popovidat, uvidime :)

katherinaa
Povídálka 29 příspěvků 06.05.15 11:03

Ahoj, bydlím v MB chvíli a ráda bych se seznámila s budoucí maminkou na kafe, nákupy, procházky a tak :kytka: Je mi 24, za chvíli začínám šestý měsíc a ráda bych už vyrazila na nákupy ve dvou.. přítel bohužel není naladěný na stejnou vlnu jako já :lol:

simonak23
Nováček 9 příspěvků 01.09.15 12:31

Ahoj já sice prcka užmám ale to vůbec nevadí. Mladé Boleslavy bydlím už rok a nikoho tu moc neznám. Jinak mooc ráda nakupuji a miluji miminka, jsem hodně upovídaná tak třeba se ozvy bylo by fajn tu už nebýt sama

stestickoQ
Stálice 88 příspěvků 10.09.15 22:16

Ahoj hledam maminku kamaradku na pokec prochazky jsem z mb. Mam doma 10 mesicniho prdolu ktery by si rad nasel kamaradi. Mne je 22 :)

simona.tq
Povídálka 47 příspěvků 23 inzerátů 02.10.15 21:24

Ahoj nemám problém vyrazit ven holky, mám 10ti měsíční holčičku, je mi 27 tak by jsme si mohli rozumnět :-)

simonak23
Nováček 9 příspěvků 03.10.15 19:19

Ahoj a kde přímo bydlíš?

simona.tq
Povídálka 47 příspěvků 23 inzerátů 04.10.15 17:38
@simonak23 píše:
Ahoj a kde přímo bydlíš?

Ahoj přímo v Bolce, kousek od Bondy :-)

simonak23
Nováček 9 příspěvků 04.10.15 19:50

Ja bydlím vDebři to je zas kousek od radouče máš facebook?

simona.tq
Povídálka 47 příspěvků 23 inzerátů 05.10.15 10:01
@simonak23 píše:
Ja bydlím vDebři to je zas kousek od radouče máš facebook?

Ahoj, FB nemám, nejsem jeho fanda :-) ale můžeme se dohodnout na tom Radouči třeba, nemám to tak daleko a projely by jsme to tam s dětičkama :-) pokud tomu dovolí počasí, snad by to vyšlo i tenhle týden, pokud bude nějak rozumně :-)

simonak23
Nováček 9 příspěvků 05.10.15 19:30

Ok to by bylo fajn…můžem zítra jestli nebude pršet

simona.tq
Povídálka 47 příspěvků 23 inzerátů 06.10.15 12:02
@simonak23 píše:
Ok to by bylo fajn…můžem zítra jestli nebude pršet

Ahoj dneska nemužu, jdeme na velký nákup takže bych to nestíhala ale co třeba ve čtvrtek? když bude počasí? :D

simonak23
Nováček 9 příspěvků 06.10.15 13:54

Ok to by bylo fajn
já dneska jedu ještě do práce do Liberce to mám tak do 10 h :-(

SkLucy
Nováček 5 příspěvků 12.11.15 20:53
hladam kamaratku

Ahojte baby, mam 20 a mám 5mesačneho syna..byvame tu kratko kusok od Bolky a chyba mi tu nejaka kamoška na prechadzky a pokec :?

simonak23
Nováček 9 příspěvků 15.11.15 08:18

A kde přímo bydlíš???

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Proč vyzkoušet čínskou medicínu? Rozhovor s Milanem Schirlem, terapeutem tradiční čínské medicíny

Tradiční medicína láká čím dál více lidí. Jaké problémy lze pomocí ní řešit,... číst dále >

S čím si hrají děti z královské rodiny? Kate přesně ví, čemu se vyhnout

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton je jednou z nejsledovanějších osobností... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti žily ve stanu, než je máma opustila. U prarodičů našly nový domov

Na 35 metrech čtverečních žijí ve dvou místnostech babička s dědou a jejich... číst dále >

Zklamaná zákaznice? Už nikdy. Ukážeme, jak předejít hororovým nákupům

Nemilá překvapení při nakupování zažil asi každý z nás. Rozlepenou podrážku... číst dále >

Reklama