Hledám maminky Dřínov okres Mělník a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Romčaaa
Povídálka 14 příspěvků 07.03.13 12:25
Hledám maminky Dřínov(okr.Mělník) a okolí

Hledám někoho na pokec u kávy, na procházky, výlety…a tak různě. Mě je 30 let a malému bude 12.3.-20 měsíců. Byla bych ráda kdyby si rozuměla nejen naše dítka…moje zájmy…ráda mooc fotím, mám ráda zvířata(doma pes, kočka a v jezírku rybičky),dále pak přírodu, plavání. Ráda také kreslím…zahrád­ka(zelenina a vše kolem jezírka).Budu se těšit
Romča

Reakce:
Bunnies
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 07.03.13 12:31

Nejsem Dřínov, ale trošku výš - Nová Ves.

Romčaaa
Povídálka 14 příspěvků 07.03.13 12:45

To je docela kousek:)Chodíš třeba do veltruského parku?

Bunnies
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 07.03.13 16:10

Jo jo, občas tam chodíme. Jinak mi je 28, letos v létě 29, mám dvě děti- skoro 5ti letou holčičku a 2 letého kluka. Nejsme tu domácí. Bydlíme tu teprve 2 roky a moc okolí neznáme. Jen Veltrusy, Kralupy trochu a Mělník ještě míň. Neznám tu opravdu nikoho. Jsme bývalý Pražáci.

Bunnies
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 07.03.13 17:25

Jinak k zvířatům- my máme malinkou zoo :mrgreen:…Máme psa, miluju zakrslé králíky- máme dva, ale asi časem přibudou :lol:, 2 vodní želvy, 1 ohromnou suchozemskou želvu (místní atrakce, běhá v létě volně po zahradě a sousedi koukají), akvárko- rybičky, raci, šnečky.

Jezírko je sen mého přítele. Já zahradničit fakt neumím, ale musím se naučit. Přírodu mám taky ráda, ale vyrůstala jsem ve městě, takže se teprve učím.

Romčaaa
Povídálka 14 příspěvků 08.03.13 19:16

Já jsem také z Prahy:)Už to bude šestým rokem co tady žiju a stále poznávám nová místa. V létě jsem třeba zjistila, že se dá z Veltrus projít k Čevenému mlýnu :zed: Tak trochu znám Neratovice, Odolenou Vodu, Mělník a pár vesniček kolem…Kralupy znám asi z těch okolních měst nejvíc.
Teď jak je mrňous tak spíše chodím do lesa co je tady hned vedle a do okolí moc nejezdím. Samotnou moc nebaví.

To máte dobrý…tolik zvířat :) a jakou máš rasu psa?
Jednou bych chtěla hada a letos doufám štěně(do budoucna možná na chov).
Jezírko jsem si taky moc přála tak jsem si většinu udělala, ale má jen 1000L tak snad jednou bude větší.
Na zahradě mě to baví, ale ještě se učím…Sazeničky na rajské a okurky předpěstovává přítel…na to moc nejsem.
Moje jsou spíše záhonky a přítele skleníky…já pak už jen trhám a jím úrodu
:lol: Rajské a hrášek mám nejraději :)

Až bude lepší počasí tak můžeme vyrazit třeba do Kralup krmit kačeny a nebo v Mělníku mají v parku nutrie, které jsou docela ochočené:)

Bunnies
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 09.03.13 11:48

Máme křizence labradora se zlatým retrívrem. Můj přítel má sice maturitu z okrasného zahradnictví, ale kovářovic kobyla…Jediný co se mi loni podařilo bylo vypěstovat mrkev :lol:, kterou nikdo nakonec nejedl. Já jsem hrozná, i kytky v baráku zapomínám zalejvat. Vnímám spíš zvířata. Klidně až bude počasí, tak můžeme na procházku.

Romčaaa
Povídálka 14 příspěvků 12.03.13 15:37

Ahojky.
tak to máš pěkného psa…obě rasy se mi líbí. Já mám radši větší hafany ikdyž doma mám kokršpaněla(znám ho až od dvou let-pes od přítele).Už dlouho jsem chtěla fenu šarplanince tak snad konečně letos bude.
A to já jsem hodně dlouho zapomínala zalévat kytky, ale už jsem se polepšila:)
Naposledy zasetá mrkev byla pěkná, ale předtím se nedařilo. Většinou byla prožraná…Jestli mají tvoje děti rádi hrášek tak ho pak zasej…ten se chytne v pohodě. Já ho dávám hodně, protože po druhém setí už nestihne dozrát.
Před týdnem bylo nádherně a teď úplný opak.Dnes jsem byla chvilku venku. Malej přes den spí docela dlouho.Tak jsem byla v lese do krmelce dát mňamky pro srny. Často je tu vidám za plotem:o)Tak až bude pěkně tak se domluvíme…je mi tedy jedno kam:)

Váš příspěvek
Reklama