Hledám milenku z Říčanska, Českobrodska, Kolínska

129
2.1.21 18:00

Hledám milenku z Říčanska, Českobrodska, Kolínska

Zdravím všechny. Máme tu nový rok a rozhodl jsem se, že to ještě jednou a naposledy zkusím na tomto webu. Věřím, že by zde mohla být žena kterou hledám. Zkusil jsem už několik klasických seznamek, ale tam hledají ženy vážný vztah, což já nehledám. Moc rád bych zde našel ženu z mého okolí na pravidelné schůzky, na kterých si budeme dopřávat toho co nám doma chybí. Objetí, pohlazení, a krásný sex. Mám svou rodinu a nechci na tom nic měnit, takže bych chtěl abychom si hezky užívali, bylo nám spolu dobře a vzájemně jsme respektovali své domácí soukromí. Jsem urostlý, 197/95, krátké vlasy a vousy, tetování, 33 let. Žádný hezounek s pekáčem buchet na břiše. povahou spíše pohodář se smyslem pro humor. VŠ vzdělaný, pracuji ve vedoucí pozici. Zkrátka obyčejný, slušný chlap, co si na nic nehraje a není namachrovaný. Nezáleží na věku, ale na vzájemných sympatiích. Prosím moralistky, které mě tady začnou lynčovat, že chci podvádět svoji ženu a radit mi jak to dát doma do pořádku, ať si ušetří čas. Nejsem první ani poslední kdo se takhle rozhodl. Budu moc rád za každou odpověď a fotku samozřejmě pošlu. V případě zájmu prosím pište pouze do vzkazu a ne sem. Tady to raději moc číst nebudu. :mrgreen:

Příspěvek upraven 04.01.21 v 15:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
107
2.1.21 18:07

Nechci tě soudit, jen mě zajímá proč si se takhle rozhodl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
2.1.21 18:11
@lucka456 píše:
Nechci tě soudit, jen mě zajímá proč si se takhle rozhodl?

Doma to už dlouho nefunguje a je to oboustranné. Nezlob se, ale dál to tady nechci rozebírat. Kdybych to tady chctěl řešit, tak bych byl v úplně jiné diskuzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
809
2.1.21 18:14

Slušný chlap, co si na nic nehraje? 8o :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
2.1.21 18:16

Hledáš tedy více žen, které by se ti obětovaly - obětí (jak píšeš)? Nebo bylo myšleno objetí od slova obejmout. Či dokonce objetí ve smyslu ženu pomilovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
2.1.21 18:17

Technická: lynčovat s ypsilon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20663
2.1.21 18:18
@chlapjakhora píše:
Zdravím všechny. Máme tu nový rok a rozhodl jsem se, že to ještě jednou a naposledy zkusím na tomto webu. Věřím, že by zde mohla být žena kterou hledám. Zkusil jsem už několik klasických seznamek, ale tam hledají ženy vážný vztah, což já nehledám. Moc rád bych zde našel ženu z mého okolí na pravidelné schůzky, na kterých si budeme dopřávat toho co nám doma chybí. Obětí, pohlazení, a krásný sex. Mám svou rodinu a nechci na tom nic měnit, takže bych chtěl abychom si hezky užívali, bylo nám spolu dobře a vzájemně jsme respektovali své domácí soukromí. Jsem urostlý, 197/95, krátké vlasy a vousy, tetování. Žádný hezounek s pekáčem buchet na břiše. povahou spíše pohodář se smyslem pro humor. VŠ vzdělaný, pracuji ve vedoucí pozici. Zkrátka obyčejný, slušný chlap, co si na nic nehraje a není namachrovaný. Nezáleží na věku, ale na vzájemných sympatiích. Prosím moralistky, které mě tady začnou linčovat, že chci podvádět svoji ženu a radit mi jak to dát doma do pořádku, ať si ušetří čas. Nejsem první ani poslední kdo se takhle rozhodl. Budu moc rád za každou odpověď a fotku samozřejmě pošlu. V případě zájmu prosím pište pouze do vzkazu a ne sem. Tady to raději moc číst nebudu. :mrgreen:

Ahoj, přeji Ti vše dobré do nového roku a ať konečně najdeš milenku. Jen věta - slušný chlap, co si na nic nehraje, mě trochu zaskočila. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20663
2.1.21 18:19

@Mango_Lassi Ty hledáš milence, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
2.1.21 18:21
@mrazik6 píše:
Hledáš tedy více žen, které by se ti obětovaly - obětí (jak píšeš)? Nebo bylo myšleno objetí od slova obejmout. Či dokonce objetí ve smyslu ženu pomilovat?

To by nebylo objetí, ale ojetí :mrgreen: A to by zakladatel jistě nenapsal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.21 18:23

Jsem krasna urostla blondyna se 2 detmi a jednim zaneprazdnenym manzelem…
Jsem slusna a na nic si nehraju… jen pred manzelem a rodinou, ale to je detail.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20663
2.1.21 18:25

@chlapjakhora P.S. rypen je tady více než dost, nereaguj na ně, tím je nejvíce vytrestáš
Kolik dotyčná by tak měla mít let? Bereš více milenek nebo stačí jedna? Za ty skoro 3 roky jsi nic nesplašil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
2.1.21 18:28

Za ty dvě pravopisné chyby se moc omlouvám. Už je to opravené :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
2.1.21 18:31
@Klopotkova píše:
@chlapjakhora P.S. rypen je tady více než dost, nereaguj na ně, tím je nejvíce vytrestáš
Kolik dotyčná by tak měla mít let? Bereš více milenek nebo stačí jedna? Za ty skoro 3 roky jsi nic nesplašil?

Klopotková, dočetla jsi? Máš psát do vzkazů :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.21 18:35

Škoda, že jsem se rozhodla letos pro duchovní cestu :P. Ať ti to vyjde bejku ve vodnáři! PS: Horoskopy jsou blbost!, :roll:

tvl. ten covid mi vypalil zrak, jsem místo pohodář přečetla vodnář a ještě tady školim zdarma :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25173
2.1.21 18:54
@Klopotkova píše:
@Mango_Lassi Ty hledáš milence, že?

Já už třetího milence ke 2 svým aktuálním nezvládnu. Ale je příjemný vědět, že na mě někdo furt myslí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat