Hledám milenku za finanční odměnu

113
6.8.20 20:47

Hledám milenku za finanční odměnu

Hezký večer,
docela mě zaujala ta možnost že si tady člověk může najít milenku a ještě si přitom třeba i nějak přilepšit :)
Hledám tedy milenku na víkendová setkání. Měla bys být mladá, hezká a chytrá. Nemusíš mi nic platit, stačí pozvání na nějaké welness, dovolené, výlety a tak :) Napiš mi zprávu a určitě se nějak domluvíme :) Pokud bys chtěla vědět třeba jak vypadám, tak fotku rád pošlu, nebo si můžeme dát videocall :) A neboj, ostudu ti neudělám ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5067
6.8.20 20:49

Nemusíš mi nic platit??? :mrgreen: E? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
6.8.20 20:52

Dalsi borec bez sebereflexe :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18116
6.8.20 20:52
@Camor píše:
Hezký večer,
docela mě zaujala ta možnost že si tady člověk může najít milenku a ještě si přitom třeba i nějak přilepšit :)
Hledám tedy milenku na víkendová setkání. Měla bys být mladá, hezká a chytrá. Nemusíš mi nic platit, stačí pozvání na nějaké welness, dovolené, výlety a tak :) Napiš mi zprávu a určitě se nějak domluvíme :) Pokud bys chtěla vědět třeba jak vypadám, tak fotku rád pošlu, nebo si můžeme dát videocall :) A neboj, ostudu ti neudělám ;)

jsi asi zapomněl do názvu napsat, že ta finanční odměna má být pro tebe :mrgreen: tady je laťka hodně vysoko, tak bacha na to 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
6.8.20 20:55

Na takové magory mám štěstí ve skutečném životě :mrgreen:. Já bych si o ně neoprela kolo a oni mě bali (jsem strašně vdaná) a když jim třikrát řeknu ať neotravuji, že nemám zajem neposlouchají. Holt mužské ego :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
6.8.20 20:57
@Keyllah píše:
jsi asi zapomněl do názvu napsat, že ta finanční odměna má být pro tebe :mrgreen: tady je laťka hodně vysoko, tak bacha na to 8)
:lol: No tak emimino mě překvapilo musím říct :potlesk:
Nikdy jsem nemyslela že najdu takovou nabídku na forumu maminek :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7734
6.8.20 21:01

Jen největší zoufka by platila chlapovi za su. kacku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
6.8.20 21:05
@karkarka píše:
Jen největší zoufka by platila chlapovi za su. kacku :mrgreen:

Jaké placení? Vždyť já píšu že mi nemusí nic platit. Přečetl to vůbec někdo do konce? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22408
6.8.20 21:07
@Camor píše:
Jaké placení? Vždyť já píšu že mi nemusí nic platit. Přečetl to vůbec někdo do konce? :roll:

A ten welnes a výlety bude platit kdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.20 21:08

Já chci tu fotku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10310
@Camor píše:
Hezký večer,
Hledám tedy milenku na víkendová setkání. Měla bys být mladá, hezká a chytrá.Nemusíš mi nic platit, stačí pozvání na nějaké welness, dovolené, výlety a tak :)Napiš mi zprávu a určitě se nějak domluvíme :) Pokud bys chtěla vědět třeba jak vypadám, tak fotku rád pošlu, nebo si můžeme dát videocall :) A neboj, ostudu ti neudělám ;)

Mě by zajímala ta stupnice. Pozvání do špinavé vířivky v Ústí n. L. bych tipla na blondýnu s mírami 90-60-90, IQ nad 130 a věkem do 30. Pozvání do Špindlu do čtyřhvězdy stačí zachovalá štíhlá, IQ nad 110 a může jí být přes 30. Pozvání na letecký víkend do Paříže, no tam už jen aby si ji nespletli s tvou matkou, IQ nad 90 a aby se vešla do sedačky a nepřetékala. No a měsíc na Maledivách kdokoliv, kdo tě vezme sebou a při náhodném setkání známých bude dobrovolně tvrdit, že je to tvoje lesbická podřízená, která ti tam dělá asistentku a kterou jsi vybíral tak, abys neměl chuť ji ojet (aby se to nikdo nedozvěděl) - z tohoto důvodu by měla umět číst, psát a předstírat práci na počítači.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
819
@vokishka píše:

Přeci on. Jsi snad myslela něco jiného ;) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
@vokishka píše:

To se nepočítá, tam přece budeme spolu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1428
6.8.20 21:10
@Camor píše:
To se nepočítá, tam přece budeme spolu :)

To při šukačce taky, brouku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
6.8.20 21:12
@Moringa píše:
To při šukačce taky, brouku :mrgreen:

Brouku? Děláš mi návrhy? A kam bys mě chtěla pozvat? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama