Hledám název filmu, drama, mysteriózní

425
6.3.16 11:00

Hledám název filmu, drama, mysteriózní

Hledám název filmu, vysílaného cca před 8-10 lety. Jde tam o pohřešované chlapce, kteří se zjevují muži. Vztahují k němu jako by svázané ruce a následně začnou zvracet hlínu. S pomocí senzibilky se jim podaří vypátrat hromadné hroby chlapců kdesi v lesích a následně usvědčit vraha. Myslím, že je to film USA - Kanada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6674
6.3.16 11:02

Myslím, že jsem to viděla, ale název netuším :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5742
6.3.16 11:13

Viděla jsem, znám a roky jsem měla za to, že se film jmenuje Hlasy ze záhrobí, ale pod tímto názvem jsem ho nenašla, takže bohužel také nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
6.3.16 12:03

Fuj, to musel být dost nechutný film. Zaregistruj se na Čsfd. Tam ti filmoví maniaci ví ohledně filmů vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.16 15:02

Hledám film

Ahojky, hledám film, který se odehrává v duchu konce světa. Viděla jsem ho už dávno, ale nemůžu si stále vzpomenout na jeho název. Co si matně vzpomínám, tak jde o to, že tam jsou postavy jako v hibernaci a pokud se zvedne vítr přichází tzv. Špatné znamení. Šlo tam i o to, že pokud vymrou včely tak lidé do čtyř let také vymrou. Díky moc za pomoc
Tvá přezdívka: Zdeňka :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
29.10.16 18:49

Myslím, že v Stalo se se mluvilo o vcelach… ale asi tam nejsou lidé v hibernaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama