Hledám název obchodu s oblečením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fryderyk Chopin
Povídálka 28 příspěvků 18.11.18 17:47
Hledám název obchodu s oblečením

Zdravím dámy,

Předem se omlouvám, pokud jsem v nesprávné sekci. Hledám jeden konkrétní obchod s oblečením, nicméně jsem zapomněl jeho název -vím že začíná na Z a celý název zněl něco jako „Zobago“, Zabado", Zagato" nebo něco podobnýho.

Pamatuji si ještě že měli slogan něco na způsob „konečně obchod, který vám pomůže ukázat vaše pravé já“ nebo nějaká podobná kýčovina.

Viděl jsem spot v reklamě a vypadalo to na obyčejný obchod s oblečením pro dospělé pro obě pohlaví.

Předem díky za odpověď a přeji všem úspěšný začátek do nového týdne :mavam:

Reakce:
Schwarzwaldtort
Povídálka 44 příspěvků 18.11.18 17:50

Zalando

Fryderyk Chopin
Povídálka 28 příspěvků 18.11.18 17:53

@Schwarzwaldtort Perfektní, díky. Můžem téma zamknout .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >