Hledám název sladkosti z dětství

10.4.16 14:36

Hledám název "sladkosti" z dětství

Ahoj :D
Dneska sem si s karádkou vzpomněla na „sladkost“…no ono to nebylo sladký, ale nevím jak to jinak nazvat :lol:. Obě dvě jsme věděly co máme na mysly ale nikdo jiný nás nechápe a nemůžeme to najít nikde v česku ani na eshopech z ciziny.

Popis toho „kokyna“ :think: :
Byly to takové slaboučké plátky (asi jako papír), skoro průhledné, o velikosti cca 1×3 cm. Měly peprmintovou příchuť a po vložení do úst se na jazyku rozpustily. Prodávaly se v takové placaté krabičce s otvíráním nahoře. Nebylo jich v balení moc asi 5-10.

Pamatuji si je z dětství kdy mi byly asi 3 nebo 4 (teď je mi 18) a nemůžu si vzpomenou jestli jsem je jedla na dovolené v Chorvatsku a nebo na výletě v Praze. Je dost možně že je rodiče někde dostaly jako „reklamní dárek“. Rodiče ani prarodiče nevědí co myslím a nemůžu to nikde na internetu najít :pocitac:. Napadlo mě tedy že některá z vás by to mohla vědět a nebo aspoň pochopit co myslím a pátrat semnou. :dance:

Děkuji za odpověď a doufám že jsem poskytla dostatek informací. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Princess-ka
10.4.16 14:39

Vim co myslis, mozna si i vzpomenu na nazev :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
10.4.16 14:40

@Princess-ka jo to by bylo super :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Princess-ka
10.4.16 14:40
:think:
  • Citovat
  • Upravit
31695
10.4.16 14:42

Tyjo taky vím co myslíš, ale název nevím :think: :think: :think: bylo to na osvěžení dechu určený. a teda docela silný, se divím, že vám to jako tak malým chutnalo..já jsem o 10 let starší, a teda stíplo to na jazyku pěkně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.16 14:42

@Princess-ka jo to je ono strašně moc děkuju :palec: já to hledám roky a ty jsi to měla během pár minut :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Princess-ka
10.4.16 14:44
@Takovaholka píše:
@Princess-ka jo to je ono strašně moc děkuju :palec: já to hledám roky a ty jsi to měla během pár minut :P

Skoda ze uz nejsou :( Teda asi se vyrabi(dle netu),ale neprodavaji se tady..

• Citovat
  • Upravit
10.4.16 14:46

@Princess-ka to je škoda no :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
10.4.16 14:46

Nevím, jestli přesně tohle, ale něco hodně podobného je u nás určitě někde k dostání, manžel to přinesl nedávno z nějaké akce. Děsně mi to nechutnalo. Poptala bych se v lékárně a mám pocit, že jsem něco takového (snad od Wrighey či jak se to píše) viděla prodávat v Globusu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.16 14:49

@Manticora omrknu to dík ;) koukala jsem teď na officiální eshop papermints ale do česka to nedovážejí :? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Princess-ka
10.4.16 14:56
@Manticora píše:
Nevím, jestli přesně tohle, ale něco hodně podobného je u nás určitě někde k dostání, manžel to přinesl nedávno z nějaké akce. Děsně mi to nechutnalo. Poptala bych se v lékárně a mám pocit, že jsem něco takového (snad od Wrighey či jak se to píše) viděla prodávat v Globusu.

Taky kouknu, diky :dance:

• Citovat
  • Upravit
175
10.4.16 15:08

Milovala jsem je :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.16 15:18

@Ifar jo to je ono :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: přesně tohle jsem myslela :srdce: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
10.4.16 15:20

Jeste tyhle jsem nasla :)

Příspěvek upraven 10.04.16 v 15:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
10.4.16 15:21

Ty winterfresh, to je ono, to jsem myslela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama