Hledám nejlepší kadeřnictví v Praze

11
26.10.19 03:22

Hledám nejlepší kadeřnictví v třeba v Prazez

Zdravím dámy, jdu na vás o prosbu s doporučením.. Hledám nejlepší kadeřnictví například v Praze :dance: na úkon stažení černé barvy už docela poškozených vlasů a ráda bych dojela za profiky :pankac: chtěla bych nějakou BOOOM přeměnu klidně postupně a jsem ochotná zaplatit snad všechno i délku vlasů. A že to nejde nechci číst, protože určitě se dá hodně hnout :* děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
576
26.10.19 04:08

@Umpalump96 koukněte na „tenpocit“ nemam. osobni zkušenost, a nevim zda jeste berou, ale obcas sleduji co tam dokazi a je to uzasny..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
26.10.19 06:43

Barbora Michková, Praha. Je dražší, ale dokáže zázraky. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6314
26.10.19 12:18

Monika Minaříková - Studio Monami v Karlíně, zlaté ručičky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
27.10.19 11:23

Ahoj, mám kadeřnici, co se opravdu vyzná v technologii barvení/odbarvování vlasů a neustále na sobě pracuje. Má salon Kerastase Vlasta Korbelová na Palmovce, rozhodně ji doporučuju, nikdy jsem neměla vlasy lepší, dala jsem si akorát pauzu na mateřské, kdy jsem si služby nemohla dovolit. Zkus jí zavolat a konkrétně jí říci, co máš za problém, jaký cíl. Nejdou do žádných rizik pro vlasy, vždy se snaží o efekt perfektních/zdravých (nebo aspoň zdravě vypadajících) vlasů. S cenou bych počítala kolem 3 – 4k. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
29.10.19 00:02

Michelangelo michal červený googli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu