Hledám někoho, kdo doveze malý balík z USA do Čech

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PolinkaR
Povídálka 13 příspěvků 21.08.18 23:34
Hledám nekoho kdo doveze malý balik z USA do Čech

Ahoj lidičky. Prosím nemáte nekoho, nějakou hodnou duši, kdo by mi dovezl malý lehký balik z USA? Zaplatím to normálně na americkém e-shopu a potrebuju poslat na USA adresu a následně dovézt do Čech? Prosím prosím. Nebude třeba ani krabice ani visacky. Jen obsah. jde o boty Nike Air 270 které prodává Nike i tady ale ne tu barevnou kombinaci. Tu barevnou kombinaci nabízí jen pro USA a Kanadu. Bohužel. Takže nejde o žádný zázrak podvod apod. Prosím diskutující odpustit si jeźlive poznámky. Samozřejmě dotyčné osobě za ochotu a námahu zaplatím :) 1000 Kč. Dekuju předem!

Příspěvek upraven 22.08.18 v 10:35

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25222 příspěvků 21.08.18 23:55

A proč to budeš dělat? Můžeš si to nechat poslat spoustou společností, co tohle dělají.

Převážet někomu cizímu balíček, takového blba snad nenajdeš. Respektive pár jich už bylo, ale ty z vězení dlouho nevylezou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 02:28

Ja bych ti to preposlala z USA na českou adresu, ale přijde mi to strasne podezřele. Co to musí být za vzácnost,ze to nekoupis v ČR

pralinka2727
Závislačka 3255 příspěvků 22.08.18 05:41
@Anonymní píše:
Ja bych ti to preposlala z USA na českou adresu, ale přijde mi to strasne podezřele. Co to musí být za vzácnost,ze to nekoupis v ČR

Tak třeba můj manžel si nechal poslat z Ameriky komiksy,které jinde nesehnal.Nicméně si sehnal nějakou firmu,která se tím přeposíláním z USA do Evropy živí.

Russet
Extra třída :D 12136 příspěvků 22.08.18 07:47

Nikomu cizímu bych do Evropy z Ameriky nevezla. Ani za prachy.

kacakaca
Závislačka 2611 příspěvků 22.08.18 08:01

@PolinkaR Hlasim FBI a celni sprave, at si hackne tvoji IP adresu :mrgreen: .

PolinkaR
Povídálka 13 příspěvků 22.08.18 10:19
@Anonymní píše:

PolinkaR
Povídálka 13 příspěvků 22.08.18 10:24

@jenny.fields jde o boty Nike Air 270 které prodává Nike i tady ale ne tu barevnou kombinaci. Tu barevnou kombinaci nabízí jen pro USA a Kanadu. Bohužel. Takže nejde o žádný zázrak podvod apod. Prosím diskutující odpustit si jeźlive poznámky.

PolinkaR
Povídálka 13 příspěvků 22.08.18 10:25

@kacakaca to též. jde o boty Nike Air 270 které prodává Nike i tady ale ne tu barevnou kombinaci. Tu barevnou kombinaci nabízí jen pro USA a Kanadu. Bohužel. Takže nejde o žádný zázrak podvod apod. Prosím diskutující odpustit si jeźlive poznámky.

PolinkaR
Povídálka 13 příspěvků 22.08.18 10:27

@pralinka2727 bohužel ty firmy chtějí za to až $90 plus tady pak clo. Ty boty Nike mi vychází na 7000 Kč. Trochu moc za sportovní obyčejné boty jen kvůli barevné kombinaci co tady v EU není. Fakt děs

PolinkaR
Povídálka 13 příspěvků 22.08.18 10:28

@jenny.fields s zase. jde o boty Nike Air 270 které prodává Nike i tady ale ne tu barevnou kombinaci. Tu barevnou kombinaci nabízí jen pro USA a Kanadu. Bohužel. Takže nejde o žádný zázrak podvod apod. Prosím diskutující odpustit si jeźlive poznámky.

PolinkaR
Povídálka 13 příspěvků 22.08.18 10:30

@jenny.fields firmy za to chtějí $90. Plus pak platis tady clo. Ty boty Nike pak vyjdou na “krásných” 7000 Kč minimálně. No ne vem to ze?

PolinkaR
Povídálka 13 příspěvků 22.08.18 10:31

jde o boty Nike Air 270 které prodává Nike i tady ale ne tu barevnou kombinaci. Tu barevnou kombinaci nabízí jen pro USA a Kanadu. Bohužel. Takže nejde o žádný zázrak podvod apod. Přidala jsem i foto k inzerátu.

@Anonymní píše:

PolinkaR
Povídálka 13 příspěvků 22.08.18 10:37

Zvláštní ze lidi se odnaucili být chápave a jsou už jen podezirave a mají okamžitě odmítavý postoj.

@jenny.fields píše:
A proč to budeš dělat? Můžeš si to nechat poslat spoustou společností, co tohle dělají.Převážet někomu cizímu balíček, takového blba snad nenajdeš. Respektive pár jich už bylo, ale ty z vězení dlouho nevylezou.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25222 příspěvků 22.08.18 10:42
@PolinkaR píše:
Zvláštní ze lidi se odnaucili být chápave a jsou už jen podezirave a mají okamžitě odmítavý postoj.

Zkusenost, rozum?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sedmiletý David žije díky novým játrům od dospělého dárce

Davidu Švestkovi je teprve sedm let a už strávil v nemocnici více času než... číst dále >