Hledám online sparing partnerku - hubnutí

15
12.8.13 08:48

hledám online sparring parnerku

Ahoj ženy,
už je to skoro půl roku, co se nám narodil cvrček a já jsem se rozhodla konečně zatočit s poporodními kily navíc. Měřím 164 cm a před těhotenstvím jsem měla 62 kg. Byla jsem na udržování a nakonec stejně porodila 4 týdny před termínem. V nemocnici mi píchali kortikosteroidy a jen jsem ležela a mohla si dojít max. na wc. I jídlo mi nosili až do postele, takže jsem vesele kynula a kynula. Nekojím, protože se mi nerozjelo mlíko díky předčasnýmu porodu, takže se teď můžu plně věnovat hubnutí. Váha z dnešního rána - 81 kg :! Chtěla bych se postupně dostat na původní váhu před těhotenstvím. Vím, že je to běh na dlouhou trať a hledám online holky, co by do toho šli se mnou. Myslím tím, psát si své úspěchy i prohřešky a neúspěchy. Abych v tom nebyla sama. Mám doma orbitrek a inline brusle. Chci i upravit jídelníček. Půjde do toho se mnou někdo, prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16077
12.8.13 08:53

@Bastien13 na emiminu je dost cvičících skupin, kde holky cvičí, snaží se správně jíst a povzbuzují se navzájem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
12.8.13 08:58

Já do toho jdu s tebou, váha na začátku byla podobná a z dnešního rána je to 82 :-( cíl 60 :-) Jo a taky měřím 164 :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
12.8.13 09:27

Ahoj taky bych se ráda přidala. Míry mám sice trochu jiné, mám 172 cm a chtěla bych se dostt zpět na svých 68 kg, teď mám bohužel pro mě děsných 87 kg a připadám si jako vyvrhnutý vorvaň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
465
12.8.13 09:33

Jeeee, hned bych se přidala, ale mám ještě pár týdnu do porodu :-( Jinak výšku mám stejnou a měla jsem před prvním prckem 56kg, se snažím aspoň už teď změnit jídelníček a po šestinedělí se vrhnu na cvičení ;-) Sice těch hubnoucích skupin je tu hodně, ale všechny už jsou rozběhnuté…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
12.8.13 10:39

Taky do toho jdu. Měla jsem 89,ale už jsem se do toho dala a mám už 4 kila dole. Měřím 165 cm..vyřadila jsem pečivo, hodně jsem jedla ovoce a zeleninu..pila neperlivou vodu a chodila plavat, byly vedra tak byla možnost..teď jsem si pořídila dvd cvičení doma..tak holky vydržet!!Ať nám to sluší…a jsme zdravé. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
12.8.13 10:50

Holky diky za zajem. Skupin je tu vic, ale jsou prave rozbehnute, tak jsem se rozhodla zalozit novou. Doufam, ze nam to spolecne pujde snaz.Ja jsem dnes posnidala ovesne vlocky s nizkotucnym mlekem a behem dopoledne piju neslazeny detoxikacni caj.Co chystate k obedu? lAz maly usne po o, tak chci cvicit na orbitreku aspon pul hodky, ale spis 45 minut. a co vy? Zavedla bych denni hlaseni o jidelniccich a cviceni a jednou tydne v pondeli rano vazeni a sdelovani vysledku.Co vy na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
12.8.13 10:55
@Bastien13 píše:
Holky diky za zajem. Skupin je tu vic, ale jsou prave rozbehnute, tak jsem se rozhodla zalozit novou. Doufam, ze nam to spolecne pujde snaz.Ja jsem dnes posnidala ovesne vlocky s nizkotucnym mlekem a behem dopoledne piju neslazeny detoxikacni caj.Co chystate k obedu? lAz maly usne po o, tak chci cvicit na orbitreku aspon pul hodky, ale spis 45 minut. a co vy? Zavedla bych denni hlaseni o jidelniccich a cviceni a jednou tydne v pondeli rano vazeni a sdelovani vysledku.Co vy na to?

já chystám zeleninový salát s fit chlebem..to je dobrý nápad s tím jídelníčkem, aspoň se můžem navzájem inspirovat..dnes chci jít běhat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
12.8.13 11:04

@madanga Ja budu dnes delat ceasar salat, tam je i kureci maso. Behat moc neumim, ja u toho spatne dycham a tak to nema ten kyzeny efekt, ale mam brusle a sporrovni kocarek, tak vyrazim asi zitra, ale to jeste pisnu.Jak dlouho behas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
12.8.13 11:27
@Bastien13 píše:
@madanga Ja budu dnes delat ceasar salat, tam je i kureci maso. Behat moc neumim, ja u toho spatne dycham a tak to nema ten kyzeny efekt, ale mam brusle a sporrovni kocarek, tak vyrazim asi zitra, ale to jeste pisnu.Jak dlouho behas?

mě se taky špatně dýchá, ale to je že není tělo zvyklé na zátěž..půjdu dnes po 3 běhat..takže fakt amatérka..ale prý to hodně pomáhá to běhání..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
12.8.13 11:50

Teď jsem dojela na orbitreku, nakonec jsem dala jen tu půlhodinku a i tak jsem se zapotila až až. Musím se zase dostat do kondice, tak to vidím tenhle týden na 30 minut denně a pokud se dostanu na brusle, tak vynechám orbitrek. Jsem zadýchaná, ale mám radost, že jsem se k tomu dokopala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepřihlášená LuciaK82
12.8.13 17:26

Ahoj, tak já váha před prvním těhotenstvím kolem 56 - 58 kg, výška 164 cm. Po porodu 67 kg. A to se mne bohužel drží jako klíště. Druhé těhotenství 67 kg start a váha před porodem 76 kg. Nakonec jsem kila nechala všechny v porodnici. Druhé dítko mi moc nedovolí cvičit. Spí jen chvíli a má nějaký radar. Protože, když začnu cvičit, tak hned hledí a začne zachvíli zuřit. Snažím se jíst zdravě, ale moc to nejde. Hlavně teď v létě - zmrzlinky. Teď cvičím 30 denní výzva břicho a zadek. Jinak mám doma rotoped, takže hodinka jízdy, pokud holky dovolí. Zkoušela jsem i Jillian, ale zatím jen dvakrát.

• Nahlásit
  • Citovat
15
13.8.13 07:05

Dobré ráno, tak já jsem včera měla k snídani ovesné vločky s nízkotučným mlékem, k svačince hrušku, k obědu salát caesar, k svačině rajče a k večeři koktejl Almased. Během dne jsem vypila detoxikační čaj, sklenici pomerančového džusu, neperlivou vodu a jedno kafe s nízkotučným mlékem. Cvičila jsem 30 minut na orbitreku a další pohyb kolem cvrčka, ale to nepočítám. Ze včerejška mám radost a doufám, že nepovolíme a vydržíme. Společnému hubnutí zdar ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
13.8.13 10:13

Dnes jsem měla ovesné vločky s fitjogurtem a kávu. Bez ní to fakt nedám :).Na oběd těstoviny s mletým kuřecím masem a zeleninový salát. Jelikož jdu do práce, nebudu mít na cvičení čas, ale jakýkoliv pohyb včetně toho pracovního je fajn. Společnému hubnutí zdar.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
13.8.13 13:38

Tak já dneska měla k snídani ovesné vločky s bílým jogurtem a čaj. Dopoledne jsem šla s mylým nakoupit, takže svižná chůze s kočárkem cca. 2 km, pak usnul, takže jsem ještě půl hodiny cvičila na orbitreku. K obědu mám dneska zeleninový kuskus s červenou paprikou a sýrem a na večeři to vidím na celozrnný chléb se šunkou a k tomu rajčata. Rajčat máme na balkoně teď mraky, tak je nemusím aspoň kupovat. A co ostatní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama