Hledám osamělou ženu, či maminku, co touží ještě po miminku

17
6.6.21 15:35

Hledám osamělou ženu, či maminku, co touží ještě po miminku

Bydlím na Berounsku, je mi 46 let 171/65 štíhlé, spíš sportovní postavy, mladšího vzhledu, bezdětný.
Jsem ve všech ohledech soběstačný, co se týče bydlení, mobility, i stabilního příjmu a bez jakýchkoli dluhů a závazků, s vyřešenou minulostí.
Mám jen velmi málo příležitostí k seznámení, pohybuji se ve stále stejném okruhu lidí a jsem už téměř 2 roky sám. Chtěl, bych dát zase svému životu smysl a někomu lásku, oporu, radost a štěstí…
Pokud se chceš dozvědět o mé osobě víc, napiš.. rád na vše odpovím. Foto zašlu výměnou.
Všechny srdečně zdravím!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
928
6.6.21 15:42

Moc hezky napsáno, určitě nějakou brzy najdeš. :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
6.6.21 17:25

Držím palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6740
7.6.21 06:33
@Houpr píše:
Bydlím na Berounsku, je mi 46 let 171/65 štíhlé, spíš sportovní postavy, mladšího vzhledu, bezdětný.
Jsem ve všech ohledech soběstačný, co se týče bydlení, mobility, i stabilního příjmu a bez jakýchkoli dluhů a závazků, s vyřešenou minulostí.
Mám jen velmi málo příležitostí k seznámení, pohybuji se ve stále stejném okruhu lidí a jsem už téměř 2 roky sám. Chtěl, bych dát zase svému životu smysl a někomu lásku, oporu, radost a štěstí…
Pokud se chceš dozvědět o mé osobě víc, napiš.. rád na vše odpovím. Foto zašlu výměnou.
Všechny srdečně zdravím!

Neni v 50 na miminko brzy? Vzdyt kdyz pujdes do duchodu, tak jeste nebude ani na stredni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
7.6.21 12:34

@Pavlik Morozov Nemohu říct, že bych toto popíchnutí neočekával. Jsou zde okolnosti, které mi doposud neumožnily založit rodinu. Pokud, bych se na to necítil, tak se o to ani nepokouším, zalezu do kouta a budu v tichosti trpět, ale na to se opravdu nechystám! V dnešní době, mít potomka ve vyšším věku, není zas až tak výjimečné a pro pořádek není mi padesát!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6740
7.6.21 12:38
@Houpr píše:
@Pavlik Morozov Nemohu říct, že bych toto popíchnutí neočekával. Jsou zde okolnosti, které mi doposud neumožnily založit rodinu. Pokud, bych se na to necítil, tak se o to ani nepokouším, zalezu do kouta a budu v tichosti trpět, ale na to se opravdu nechystám! V dnešní době, mít potomka ve vyšším věku, není zas až tak výjimečné a pro pořádek není mi padesát!

Kdyz budes mit miminko, tak me dceri bude dvacet (kdyz dovrsim tveho veku). Jestli jsi s tim ok, kde vrstevnici za chvili budou dedecci a ty na stara kolena zacnes prebalovat, tak v pohode. Ja bych chtel mit uz zaslouzenou penzi a venovat se ciste jen konickum. Ne miminu a starostem s tim spojenym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
7.6.21 12:58

@Pavlik Morozov Mě je úplně jedno, co ty budeš dělat v důchodu a kolik bude tvé dceři, nehodlám se tu s nikým srovnávat! Neznáš okolnosti mého příběhu! Pokud se mi povede mít potomka, dokážu se o něj postarat, i ho zabezpečit, nežádám o to přeci tebe! Nemáš pro mě ještě nějakou moudrou radu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6740
7.6.21 13:11
@Houpr píše:
@Pavlik Morozov Mě je úplně jedno, co ty budeš dělat v důchodu a kolik bude tvé dceři, nehodlám se tu s nikým srovnávat! Neznáš okolnosti mého příběhu! Pokud se mi povede mít potomka, dokážu se o něj postarat, i ho zabezpečit, nežádám o to přeci tebe! Nemáš pro mě ještě nějakou moudrou radu?

Delej co uznas za vhodne, jen se potom nerozciluj, kdyz na tebe na piskovisti budou volat „dedecku hlidejte si sveho chlapecka…“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
7.6.21 13:25

@Pavlik Morozov Nic ve zlém, ale nevím ani co bude zítra, natož za pár let a vážně mi žíly netrhá, jak mě kdo bude oslovovat na pískovišti, i když jako děd opravdu ještě dlouho vypadat nebudu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6740
7.6.21 13:31
@Houpr píše:
@Pavlik Morozov Nic ve zlém, ale nevím ani co bude zítra, natož za pár let a vážně mi žíly netrhá, jak mě kdo bude oslovovat na pískovišti, i když jako děd opravdu ještě dlouho vypadat nebudu..

To si mysli kazdy. Realita je odlisna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
7.6.21 13:51
@Pavlik Morozov píše:
To si mysli kazdy. Realita je odlisna.

O té realitě si můžeme popovídat za 20 let, až ji prožijeme a možná bude úplně jiná, než si oba představujeme. Každopádně z pozice věku, mám určitě víc životních zkušeností než ty a dokážu dobře odhadnout své schopnosti, i možnosti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 09:39

Ahoj, moc ti fandim. Na reci kasli. Sama mam pripad, kdy znam a jsem soucasti pripadu starsiho tatinka, a muzu rict, ze starsi chlapi si miminko uzivaji uplne jinak. O budoucnosti netreba premyslet, protoze jak slysim reci ohledne veku, dovede me to vytocit. Nikdo nevi co bude, ja porad tvrdim, ze je lepsi, kdyz dite ma starsiho tatinka nez zadneho, nebo kdyz ma sice mladeho tatinka, ktery na dite kasle a vidi se s nim sotva jednou mesicne. Ohledne pokrikovani je to vtipny, protoze v dnesni dobe se stavaji omyly casto. Napr, kdyz nekdo vola maminko hlidejte si dite, a ona rekne, ze je babicka. Nebo kdyz reknete slecne, at dohlizi na sourozence, ale pritom je to jeji dite. Fakt mi neprijde na miste resit vek. Fandim ti! A verim, ze brzy se ti splni, po cem touzis. Pekny den. V

• Citovat
  • Nahlásit
17
8.6.21 15:51
@Anonymní píše:
Ahoj, moc ti fandim. Na reci kasli. Sama mam pripad, kdy znam a jsem soucasti pripadu starsiho tatinka, a muzu rict, ze starsi chlapi si miminko uzivaji uplne jinak. O budoucnosti netreba premyslet, protoze jak slysim reci ohledne veku, dovede me to vytocit. Nikdo nevi co bude, ja porad tvrdim, ze je lepsi, kdyz dite ma starsiho tatinka nez zadneho, nebo kdyz ma sice mladeho tatinka, ktery na dite kasle a vidi se s nim sotva jednou mesicne. Ohledne pokrikovani je to vtipny, protoze v dnesni dobe se stavaji omyly casto. Napr, kdyz nekdo vola maminko hlidejte si dite, a ona rekne, ze je babicka. Nebo kdyz reknete slecne, at dohlizi na sourozence, ale pritom je to jeji dite. Fakt mi neprijde na miste resit vek. Fandim ti! A verim, ze brzy se ti splni, po cem touzis. Pekny den. V

Děkuji za optimistický příspěvek!
Srdečně zdravím a přeji krásný den..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
8.6.21 20:59

Je fakt, že mně je 25, mému tatínkovi je 45 a dědečkem už je 3,5 roku :-D Nicméně určitě nikoho nesoudím, u starších mužů mi to pozdní rodičovství vadí méně než u starších žen. Je to každého věc a každého zodpovědnost. Přeji, ať brzy najdete tu pravou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
8.6.21 22:49
@MiaPa píše:
Je fakt, že mně je 25, mému tatínkovi je 45 a dědečkem už je 3,5 roku :-D Nicméně určitě nikoho nesoudím, u starších mužů mi to pozdní rodičovství vadí méně než u starších žen. Je to každého věc a každého zodpovědnost. Přeji, ať brzy najdete tu pravou.

Někdy se v určitých oblastech života, vyskytnou okolnosti, které nemůžete ovlivnit, pak lidé snadno soudí, popichují a zesměšňují, aniž by znali pozadí věci, (teď nemyslím konkrétní osobu, spíš všeobecně). Pokud, by vše bylo, jak jsem si představoval a plánoval, měl jsem teď děti plnoleté a možná se věnoval svým zálibám a koníčkům, jenže realita je jiná..
Važte si toho, že štěstí máte a nikdy nebudete vystaven stejné životní situaci jako já! Zkuste si, ale jen představit sebe, na mém místě. Pokud nejste člověk, který touží po životě single, pak vás tato představa nebude zrovna naplňovat blahem.. A co, by jste pak dělal? Zalezl do kouta a smířeně konzumoval život, nebo se neodvolával na osud a snažil to změnit?
Nedivte se, že poznámky lidí, kteří se tu pozastaví nad mým věkem, přičemž nezapomenou zmínit své potomky, mi nepřijdou úplně na místě.
Děkuji za podporu a přeji vám v životě hodně štěstí!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat