Hledám paletu líčidel - asi ze Sephory?

2809
24.11.15 20:43

Hledám paletu líčidel - asi ze Sephory?

Ahoj holky, mam prosbu, hledam paletu licidel, videla jsem ji dneska v casopise u kadeřníka, myslim Elle - cetla jsem jich vi, asi rijnova.. byla pravdepodobne ze Sephory, mela frncouzsky nazev, který jsem zapomněla, stala 1500, byla tam rasenk, rtenka, nejaky krem, dve tvarenky, brnzer, rozjasnovac a nekoli ocnich stinu, moc bych ji chtěla dat jako tip Jeziskovi a doufala jsem, ze ji najdu na netu, ale nenasla jsem ji, nemate někdo tu Elle nebo nejdete do Sephory? U nas ve meste není, moc diky Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13214
24.11.15 20:46

Tohle jsem myslim videla od lancome. A ma je i Dior, ale to uz bude jina cenova hladina…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50187
24.11.15 20:58
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50187
24.11.15 20:59

Sephora dělá palety jenom se stíny, tvářenkami a rtěnkami. Nebo si tam potom můžeš paletu poskládat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13214
24.11.15 21:00

@Tunrida jsi dobra! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50187
24.11.15 21:01
@nozu píše:
@Tunrida jsi dobra! :)
:dance: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31429
24.11.15 21:05

Art Deco má také možnost si do kazety poskládat stíny dle svého výběru. A je cenově přijatelné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50187
24.11.15 21:12

@Burj Chalifa A jaká je kvalita?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 21:12

Kiukni na parfum.cz tam je maji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 21:13

Jednu paletu jsem si koipila uz pred 2 rokama, ted pujdu kupovat znovu, je super ze dany make up na den uz mas hezky seskladany.. Stiny, tvarenku, lesk, je to v takove dalsi mini paletce co si hodis do kabelky.. Vim ze byla za tech 1500 ale maj x verzi

http://m.sephora.com/…arch/palette Tady mala ukazka nevim co z toho maji v obchodech u nas, asi si zam budes muset skocit a jeziskovi poslat MMS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
24.11.15 21:16

A pokud chce někdo ušetřit :palec: Akorát já už se tam dívat nesmím :lol:
http://www.elfkosmetika.cz/…-6930_page-1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31429
24.11.15 21:17
@Tunrida píše:
@Burj Chalifa A jaká je kvalita?

tak zrovna jejich stíny nepoužívám, jen rtěnku. U stínů je hodně důležité, aby při aplikaci neprášily a držely na oku celý den. Značka je to ale, myslím, dost solidní. Ovšem není nad to právě popsané vlastnosti vyzkoušet, třeba právě v prodejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31429
24.11.15 21:19
@tamata píše:
A pokud chce někdo ušetřit :palec: Akorát já už se tam dívat nesmím :lol:
http://www.elfkosmetika.cz/…-6930_page-1

odstíny pěkné, ale třeba modrou ne každý využije. Proto je lepší možnost si kazetu individuálně poskládat. A lepší jsou zapečené stíny, ty lisované fakt hodně práší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9421
24.11.15 21:29
@Burj Chalifa píše:
tak zrovna jejich stíny nepoužívám, jen rtěnku. U stínů je hodně důležité, aby při aplikaci neprášily a držely na oku celý den. Značka je to ale, myslím, dost solidní. Ovšem není nad to právě popsané vlastnosti vyzkoušet, třeba právě v prodejně.

tak to je bomba, protože normálně z palety všechno nevyužiješ. i když mě se to zdá i tak lepší jednotlivě, bez problemů daš do taštičky do kabelky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31429
24.11.15 21:34
@tasa píše:
tak to je bomba, protože normálně z palety všechno nevyužiješ. i když mě se to zdá i tak lepší jednotlivě, bez problemů daš do taštičky do kabelky…

tak zkus to ArtDeco. Kazetky jsou magnetické, takže vybrané odstíny tam jen nacvakneš. Pokud si dobře vybavuji, tak velký výběr je na Parfums v prodejně ve Florentinu v Praze 2, také v Marionaudu v Palladiu a určitě i jinde, ale tam si ty stíny prostě sama osaháš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama