Hledám paní na pravidelný úklid okr. Teplice

Anonymní
20.11.20 12:13

Hledám paní na pravidelný úklid okr. Teplice

Hledám paní na pravidelný úklid RD. 4+kk, dvě koupelny a záchod, časově variabilní. Jednalo by se i o mytí oken. Jsme v oblasti Oseka/Háje. Zakládám anonymně kvůli bydliště, zájemkyně budu kontaktovat do SZ. Cena bude na dohodě, kvalitně odvedené práce si vážím. Čistící prostředky samozřejmě zajistím. Děkuji! :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11
20.11.20 16:15

Nemohu pomoci jelikož nejsem zdejší, ale dávejte pozor, koho si pozvete do bytu!! :)
Přeji hodně štěstí, ať se najde důvěryhodný člověk. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 16:30

@kejma10 Děkuji, samozřejmě na to myslím a úklid bude probíhat jen za přítomnosti manžela, minimálně ze začátku. První schůzku pak plánujeme mimo dům (radši). ;)

• Citovat
  • Nahlásit
11
21.11.20 15:25
@Anonymní píše:
@kejma10 Děkuji, samozřejmě na to myslím a úklid bude probíhat jen za přítomnosti manžela, minimálně ze začátku. První schůzku pak plánujeme mimo dům (radši). ;)

Tak to je super. :) Hodně štěstí!! :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 09:24
@Anonymní píše:
Hledám paní na pravidelný úklid RD. 4+kk, dvě koupelny a záchod, časově variabilní. Jednalo by se i o mytí oken. Jsme v oblasti Oseka/Háje. Zakládám anonymně kvůli bydliště, zájemkyně budu kontaktovat do SZ. Cena bude na dohodě, kvalitně odvedené práce si vážím. Čistící prostředky samozřejmě zajistím. Děkuji! :)

Dobrý den přeji. Měla bych zájem. Uklízím doma každý den několikrát denně. Vždy jsem byla na pořádek a čistotu. Uklízela jsem už v 15letech byty po Arabech když jsem neměla jinou brigádu. Kdyby jste ještě potřebovala jsem k dispozici. Bydlím v Teplicích Šanov. Jsem 30leta mamina 6leteho syna, který samozivitelka. Každá koruna se nám teď hodí. Děkuji přeji hezký den můžete volat na mé číslo 774 143 375 nebo napsat email ten používám každou hodinu pavelandrea8@gmail.com dekujiiii :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
29.11.20 09:53

Uklid

Dobrý den přeji. Měla bych zájem. Uklízím doma každý den několikrát denně. Vždy jsem byla na pořádek a čistotu. Uklízela jsem už v 15letech byty po Arabech když jsem neměla jinou brigádu. Kdyby jste ještě potřebovala jsem k dispozici. Bydlím v Teplicích Šanov. Jsem 30leta mamina 6leteho syna, který samozivitelka. Každá koruna se nám teď hodí. Děkuji přeji hezký den můžete volat na mé číslo 774 143 375 nebo napsat email ten používám každou hodinu pavelandrea8@gmail.com dekujiiii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
30.11.20 19:04

Dobrý den jsem z Litvínova a uklízím 15 let mohu dodat doporučení od firem pro které uklízím pravidelně. dekuji za odpověď. Pozdravem bledulicka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat