Hledám paní na úklid RD Říčany u Prahy

3
10.6.21 17:06

Hledám paní na úklid RD Říčany u Prahy

Dobrý den,
hledáme paní na výpomoc s úklidem našeho domu v Říčanech u Prahy, ideálně od 14.6.2021. Paní by měla být precizní, čistotná, řidička a nekuřačka (nebo dodržovat pravidla, že se u nás nekouří).
Jednalo by se o pravidelný úklid 1× za 14 dní (2× do měsíce) za odměnu 250 Kč/hodinu.

Požadujeme na pravidelné bázi 1×14 dní: úklid domu (kuchyň - setření svislých i vodorovných ploch, povrchy nábytku, 2× koupelna, luxování, vytírání, setření prachu a poklizení běžného povrchového nepořádku).
1×/3měsíce: Umytí dřevěných dveří a schodiště speciálním přípravkem na dřevo vč. mytí skleněných výplní ve dveřích.
Na základě dohody: umývání oken/dveří/žaluzií. Cena bude stanovena dohodou.
Pokud by se našla paní, která by měla zájem u nás vypomoci s úklidem, prosím, kontaktujte mě zde.
Děkuji.

Příspěvek upraven 11.06.21 v 08:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.6.21 17:50

No tě potěš

Tak to je hrůza taková práce za 150,– Kč za hodinu, když čtu, co vše ta paní bude dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
6070
10.6.21 17:52
@Anonymní píše:
Tak to je hrůza taková práce za 150,– Kč za hodinu, když čtu, co vše ta paní bude dělat.

ty budes pekny nemakacenko a spindira, vzdyt tohle je uplne bezny uklid domacnosti… za sebe bych se, byt na tvem miste, taky stydela a schovavala za anonym :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4600
10.6.21 17:55
@Anonymní píše:
Tak to je hrůza taková práce za 150,– Kč za hodinu, když čtu, co vše ta paní bude dělat.

Ty se tvaris, jako by byl placena ukolove :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2176
11.6.21 06:30

Haha za 150? A jen na 3-4 hodiny? Fakt myslíš, že se ti tam někdo potahne kvůli blbejm 450 - 600,– Kč? A uklidí za tuto zavratnou sumu celej barak? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dobre uklizecky mají plno a za tohle žádná nevyleze ani z postele :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6553
11.6.21 07:55
@KP80 píše:
Dobrý den,
hledáme paní na výpomoc s úklidem našeho domu v Říčanech u Prahy, ideálně od 14.6.2021. Paní by měla být precizní, čistotná, řidička a nekuřačka (nebo dodržovat pravidla, že se u nás nekouří).
Jednalo by se o pravidelný úklid 1× za 14 dní (2× do měsíce) za odměnu 150 Kč/hodinu. Velikost domu 6+1. Můj odhad úklidu je 3-4 hodiny/návštěvu/týden. (Odhaduji dle délky mnou strávené na úklidu domu).

Požadujeme na pravidelné bázi 1×14 dní: úklid domu (kuchyň - setření svislých i vodorovných ploch, povrchy nábytku, 2× koupelna, luxování, vytírání, setření prachu a poklizení běžného povrchového nepořádku, případně zalévání květin).
Umytí dřevěných dveří a schodiště speciálním přípravkem na dřevo vč. mytí skleněných výplní ve dveřích (1×/3měsíce)
Na základě dohody umývání oken/dveří/žaluzií. Cena bude stanovena dohodou cca 2× ročně.
Pokud by se našla paní, která by měla zájem u nás vypomoci s úklidem, prosím, kontaktujte mě na tel. čísle: 602 435 120, nebo na emailu: klara. pruchova@seznam.cz.

Děkuji, Klára Průchová

Příspěvek upraven 11.06.21 v 07:08

Nejvic me bavi jak uklid baraku chcete platit v hodinovce :zed: :lol: kam se na to chodi? Jako ze buchta prijede, projede benzin, 4 hodiny v haji a dostane 450? To tam nemusi jezdit. :lol: :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6553
11.6.21 07:57
@markytka3 píše:
ty budes pekny nemakacenko a spindira, vzdyt tohle je uplne bezny uklid domacnosti… za sebe bych se, byt na tvem miste, taky stydela a schovavala za anonym :mrgreen:

Ja bych to za tu almuznu nedelal. Vydelas za 4 hodiny casu 450 a kilo nechas za cestu. To se radeji budu stourat zadarmo v nose.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6553
11.6.21 07:58
@Semtex píše:
Haha za 150? A jen na 3-4 hodiny? Fakt myslíš, že se ti tam někdo potahne kvůli blbejm 450 - 600,– Kč? A uklidí za tuto zavratnou sumu celej barak? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:Dobre uklizecky mají plno a za tohle žádná nevyleze ani z postele :lol:

Tak nejak. Tam jsou vyssi naklady nez vydelek. Kam na to ty lidi chodi? :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2176
11.6.21 08:06

@Pavlik Morozov to asi kazdej :lol: (by se radši stoural zadara v nose) :P

chtěla bych vidět, zda by panicka sama šla za 450 korun uklidit někomu komplet celej barák :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6553
11.6.21 08:13
@Semtex píše:
@Pavlik Morozov to asi kazdej :lol: (by se radši stoupal zadala v nose) :Pchtěla bych vidět, zda by panicka sama šla za 450 korun uklidit někomu komplet celej barák :pankac:

Hlavne vubec premejslet placenim od hodiny :zed: :lol: kdybych to sel uklizet, tak si to prohlidnu, ona rekne co chce vypiglovat a ja ji reknu taxu za kolik to bude. To jestli tam budu hodinu nebo sest je vec ma. Ji ma zajimat vysledek.

Samozrejme ze nesla ani za trojnasobek ale mysli si ze je covid tak se nejaky nestastnik najde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
11.6.21 08:54
@Pavlik Morozov píše:
Tak nejak. Tam jsou vyssi naklady nez vydelek. Kam na to ty lidi chodi? :think: :lol:

Já se samozřejmě nebráním dát vyšší hodinovou sazbu, nevím, jak se ceny pohybují. Dělala jsem si průzkum trhu. Podle serveru hlidačky. cz a jiných serverů v okolí Říčan jsou tyto sazby obvyklé.

Pokud jsem se v ceně spletla, což podle reakcí vidím, že ano, pak svou chybu přijmu a cenu upravím.
Vše je o komunikaci a respektu.
Navíc, jak můžete člověka soudit, když ho vůbec neznáte - jeho současný stav, zdraví, co ho k danému kroku vede atd?…Češi jsou závistiví a nepřejícní. Je mi z toho smutno…mají plnou pusu keců, ale když přijde na to, aby se postavili problému čelem, tak mlčí a stanou se ovcemi. Je mi Vás všech, co zde přispěli k mému příspěvku, líto.
Stačilo by napsat, paní dle mého názoru je to špatně nastavená cena, za tu Vám nikdo do baráku nepůjde pracovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6553
11.6.21 09:00
@KP80 píše:
Já se samozřejmě nebráním dát vyšší hodinovou sazbu, nevím, jak se ceny pohybují. Dělala jsem si průzkum trhu. Podle serveru hlidačky. cz a jiných serverů v okolí Říčan jsou tyto sazby obvyklé.Pokud jsem se v ceně spletla, což podle reakcí vidím, že ano, pak svou chybu přijmu a cenu upravím.
Vše je o komunikaci a respektu.
Navíc, jak můžete člověka soudit, když ho vůbec neznáte - jeho současný stav, zdraví, co ho k danému kroku vede atd?…Češi jsou závistiví a nepřejícní. Je mi z toho smutno…mají plnou pusu keců, ale když přijde na to, aby se postavili problému čelem, tak mlčí a stanou se ovcemi. Je mi Vás všech, co zde přispěli k mému příspěvku, líto.
Stačilo by napsat, paní dle mého názoru je to špatně nastavená cena, za tu Vám nikdo do baráku nepůjde pracovat…

Rekl jsem ti neco o hodinovce a ty jediny co, tak upravis taxu za hodinu? Plati se v ukole. Tady bych to videl tak na 1500-2000 samozrejme bych vam presne rekl az na miste, kdybych mel o to zajem. To ze das o 50 na hodinu vic je porad stejna pohadka.

Klidne si mne polituj, kdyz ti to udela dobre. Ja ti jen rikam, ze bys mela prehodnotit od zakladu svou predstavu. Jinak nikoho kvalitniho nesezenes.

Ja ti nabizim slozeni tatry sterku a deseti palet dlazby. Hledam brigadnika, budu delat novy vjezd k baraku. Hodinovka 150 mas zajem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2176
11.6.21 09:09

@KP80 a kdo ti tady co nepřeje a závidí nebo tě soudí? Jenom jsme ti napsali, že za výslednou sumu 450 - 600 korun ti nikdo barák uklízet fakt nepůjde :lol:

A člověk se zkušenostmi už vůbec ne. Možná bys s touhle cenou za hodinu uhnala nějakou studentku odvedle, ale ta by to asi s tvým stylem komunikace zkusila tak maximálně jednou, pokud by měla odvahu, a pak už by nepřišla.

A ano, jak píše @Pavlik_Morozov uklízečka si běžně bere 1500 - 2000 za jeden úklid. I když by byla placená od hodiny, bude stejně chtít zůstat tak dlouho, aby se ji to vyplatilo a dostala se na podobnou castku a úklid na tři hodiny ti odmítne.

Ptala jsem se, zda bys ty sama šla za 500 korun uklidit velkej barák? To by mě dost zajímalo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
11.6.21 09:43
@Pavlik Morozov píše:
Rekl jsem ti neco o hodinovce a ty jediny co, tak upravis taxu za hodinu? Plati se v ukole. Tady bych to videl tak na 1500-2000 samozrejme bych vam presne rekl az na miste, kdybych mel o to zajem. To ze das o 50 na hodinu vic je porad stejna pohadka.

Klidne si mne polituj, kdyz ti to udela dobre. Ja ti jen rikam, ze bys mela prehodnotit od zakladu svou predstavu. Jinak nikoho kvalitniho nesezenes.

Ja ti nabizim slozeni tatry sterku a deseti palet dlazby. Hledam brigadnika, budu delat novy vjezd k baraku. Hodinovka 150 mas zajem?

to víš že mám Pavlíku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6070
12.6.21 10:15
@Pavlik Morozov píše:
Ja bych to za tu almuznu nedelal. Vydelas za 4 hodiny casu 450 a kilo nechas za cestu. To se radeji budu stourat zadarmo v nose.

tak po ricanech muze dojit snad pesky nebo na kole 🙈tady po okoli roznasi studenti letaky za stejnou cenu a to je mnohem vets :nevim: i makacka. zkus zapremysket, za jakou taxu asi pracuji lide, co berou treba 20tis. cisteho :lol: a ze jich je!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat