Hledám paní na úklid Teplice (ideálně Krupka), nevíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kopretina 12
Kecalka 291 příspěvků 22.08.18 22:05
Hledám paní na úklid Teplice (ideálně Krupka), nevíte?

Milé maminky, jelikož mám maličké děti a velmi brzy se budu vracet do zaměstnání, hledám někoho, kdo mi vypomůže s úklidem domu a mě tím ušetří čas, abych se mohla věnovat i rodině. Potřebovala bych bezúhonnou diskrétní, čistotnou a pečlivou paní na několik hodin týdně (vysát podlahy, vytřít, utřít prach a umýt dvě koupelny). V případě vzájemné spokojenosti by se jednalo o dlouhodobý přivýdělek. Nebydlíte některá v Teplicích či Krupce a nedoporučily byste? Případně nemáte některá zájem si přivydělat? Fakt nevím, jak jinak někoho sehnat, nechce se mi platit agentuře, která dá paní jen zlomek částky. Moc díky.

Reakce:
PEETINKA27
Nováček 9 příspěvků 05.09.18 11:29

Dobrý den,
jak často by jste potřebovala vypomoci?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >