Hledám papírnictví s krásným zbožím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lynette
Echt Kelišová 8857 příspěvků 22.07.19 11:38
Hledám papírnictví s krásným zbožím

Ahoj. Syn jde v září do školy a já bych mu ráda koupila krásné sešity, tužky, gumy, ořezávátko, pravítka atd. Bohužel se mi nedaří nic z toho sehnat. Hledám i po zahraničních e-shopech. Japonské e-shopy mají krásné věci, ale bohužel spíš holčičí - samé růžové květy sakury a kawaii zvířátka a srdíčka. Já bych potřebovala spíš voňavou gumu se superhrdiny, sešity s Avengers, šmoulama, rychlou rotou, gumídkama, pokémonama, kung fu pandou, transformerama atd. Za nás byly voňavé fixy, gumy, gumy částečně průhledné, gumy co svítily ve tmě, tužky s pružinkou a figurkou, se třpytkama, obrázkama a teď nic takového nemůžu sehnat. Budu vděčná za tip na e-shop, protože mám miminko a normální obchod bude určitě mimo dosah. Můžou být i zahraniční e-shopy. Moc děkuji. :kytka:

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17975 příspěvků 22.07.19 11:45

@Lynette
Zkus papirnictvipavlik.

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 4 inzeráty 22.07.19 11:45

Přiznám se, že nevím, zda tam mají i tužky a jiné věci, ale kupuji hodně na Davona.cz nebo Nemravka.cz, hlavně věci na scrapbook. Na tématické sešity se superhrdiny jsem teď narazila v Levným knihách, mají tam fakt za hubičku. Avengers, Spiderman, Superman… (obávám se ale, že v e-shopu funguje jen prodej knih, ne tohoto ostatního doplňkového zboží.) Ostatní vím, kde bych sehnala v kamenném obchodě, ale e-shop mne nenapadá :-/.

rendulinka3
Stálice 82 příspěvků 22.07.19 11:46

Koukala jsi na aliexpresu?

Popokatepetla
Závislačka 3475 příspěvků 22.07.19 11:49

Tak já nevím, ale zkusmo jsem otevřela první eshop (papírnictví pavlík) a barevných sešitů tam mají milion (i klučičí motivy)… gumy obrázkový / duhový / průhledný / ve tvaru autíčka… tužky s pružinkou nebo třpytkama taky

nozu
Extra třída :D 12700 příspěvků 22.07.19 11:54

A jsi si jistá, že to musíš kupovat? Děti v první třídě dostávají kompletní vybavení i sešity. Klasické sešity v podstatě nepotřebují, mají pracovní sešity, které jsou předtištěné. Jinak třeba na školách mých dětí je zvykem, že učitelka i vybere na začátku roku peníze a tyto pomůcky objedná hromadně všem a stejné. Je to za prvé levnější a za druhé si děti nezávidí.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 22.07.19 11:55

Kupuju v sevtu, mají toho taky mraky, tady třeba pokémona https://www.sevt.cz/…514r1000218/… celkově mi přijde že spíš seženu sešity se vším možným než obyč dospělé 8)

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15907 příspěvků 22.07.19 11:58

@nozu mám pocit že zakladatelka žije v cizině :think: jinak u nás jsme dostali seznam co máme koupit, ale ten váš způsob je lepší

nozu
Extra třída :D 12700 příspěvků 22.07.19 17:36

@ka2ka aha, to mě nenapadlo, že to může být cizina :) jinak já jsem za ty centrální nákupy ráda. Dcera je na druhém stupni a už dostávají seznam. Ale ji jen dodám peníze a ona si vše zařídí sama 8)

Váš příspěvek
Reklama