Hledám parťačku do života

3
1.9.21 13:15

Hledám parťačku do života

Hledám parťačku na život. Takovou, která je neobyčejná, má jiskru a není semletá životem.
Nenašla by se tady? Bylo by prima, pokud bys byla chytrá(aspoň trochu), štíhlá (aspoň trochu) a třeba výhledově (chápu že ne na prvním rande :-D :-D ) jsi stála o založení rodiny. Je mi 44, bydlím za Prahou a nemám děti.
Jo a důležitá je fantazie, smysl pro humor, ironie a nadhled. Ale opravdu, ne tak jak to všichni povinně říkají, aby vypadali/y coooool.

Fotku s dovolením pošlu do SZ - ale jsem jednoznačně krásnej :-D :-D (vazba na tu ironii a humor)

Příspěvek upraven 01.09.21 v 20:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12041
1.9.21 13:30

Tohle ale není seznamka :mrgreen: Ale třeba se tady najde někdo dle tvých požadavků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
1.9.21 13:32

@arinecka
A je tady sekce seznamka? Přiznávám, že jako bezdětný chlap se na tomhle serveru úplně neorientuju… :-D :-D..ale registraci jsem zvládnul!! :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1074
1.9.21 13:51

@arinecka hledá ji, ona hledá jeho" zní jako seznamka :mrgreen: @Tundra Držím palce ať parťačku najdeš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1698
1.9.21 14:01

Aspoň trochu štíhlá. :D Jinak to máš ve správné sekci. Tedy příspěvek, pochopitelně!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
1.9.21 15:12

:think:
Postavila jsem hazeci stan bez navodu, tak trosku chytra budu. Trochu stihla taky - treba zapesti mam krasne stihle a to dokonce obe! Protoze jsem vcelku, troufnu si tvrdit, ze semleta nejsem, a jiskru? Tu mam pokazde, kdyz mi hori terminy. Fantazii mam, protoze jsem si te prave predstavila jako prince krasone, co nahani horskou kozu v tundre.
Jenom ta rodina. Za chvili se budu hlasit do kurzu jak se stat prisernou tchyni, takze ti jenom popreju hodne stesti. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3814
1.9.21 16:43
@zrnko píše: :think:
Postavila jsem hazeci stan bez navodu, tak trosku chytra budu. Trochu stihla taky - treba zapesti mam krasne stihle a to dokonce obe! Protoze jsem vcelku, troufnu si tvrdit, ze semleta nejsem, a jiskru? Tu mam pokazde, kdyz mi hori terminy. Fantazii mam, protoze jsem si te prave predstavila jako prince krasone, co nahani horskou kozu v tundre.
Jenom ta rodina. Za chvili se budu hlasit do kurzu jak se stat prisernou tchyni, takze ti jenom popreju hodne stesti. :)

A ukazu ti lizatko a tesne, nez na nej sahnes, tak ucuknu ;) co jsi tim chtela vlastne rict? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5520
1.9.21 16:56
@Tundra píše:
Hledám parťačku na život. Takovou, která jeneobyčejná, má jiskru a není semletá životem.
Nenašla by se tady? Bylo by prima, pokud bys byla chytrá(aspoň trochu), štíhlá (aspoň trochu) a třeba výhledově (chápu že ne na prvním rande :-D :-D ) jsi stála o založení rodiny. Je mi 44, bydlím za Prahou a nemám děti.
Jo a důležitá je fantazie, smysl pro humor, ironii a nadhled. Ale opravdu, ne tak jak to všichni povinně říkají, aby vypadali/y coooool.Fotku s dovolením pošlu do SZ - ale jsem jednoznačně krásnej :-D :-D (vazba na tu ironii a humor)

Asi bych jeste udala zda jsi rozvedeny nebo svobodny mladenec..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
1.9.21 18:55
@lilith1 píše:
Asi bych jeste udala zda jsi rozvedeny nebo svobodny mladenec..

Ano, ještě udávám, že jsem rozvedený nebo svobodný mládenec :-D :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat