Hledám parťačku pro cvičení s Dančou Hájkovou DancaVideo hubnutí

3
6.2.21 20:23

Hledám parťačku pro cvičení s Dančou Hájkovou DancaVideo hubnutí

Dobrý den,
hledám parťačku pro motivaci a „popichování“ :-) při snaze zhubnout. Jsem členkou u Danči Hájkové, která mi pomohla se konečně začít hýbat a normálně jíst. Díky Danče jsem zhubla 12 kg, ale potřebuji dalších 8 kg :-). Nikdy bych nevěřila, že se mi to povede, ale ta holka je prostě jiná :srdce: :srdce: :srdce:

V rámci členství mají motivační Facebook skupinu, ale ten já nemám a ani jej nechci mít. Hledám tedy kamarádku nebo spřízněnou duši, se kterou bych si mohla psát třeba emaily nebo plnila výzvy. Ty jsou zrovna parádní :-). Posledně jsem se rozhodla, že týdenní splním a získala jsem tak volné dny do členství. Minule jsem splnila měsíční výzvu, ke které mě „dokopala“ kamarádka (která teď bohužel marodí) a Danča mi poslala moc dobrou tyčinku a motivační dopis. Za to všechno jsem moc ráda, ale moje kamarádka mi teď chybí. Našla by se nějaká paní nebo slečna ze Zlína, která by se mnou plnila výzvy a občas mi řekla, ať zvednu šunky a něco dělám :-). Nebo tak něco :-). Klidně to obětavé duši zaplatím, ale moc bych chtěla někoho najít. Myslím si, že vše lze najít na www.dancavideo.cz ale ráda doplňující dotazy zodpovím. Těším se na reakce. Hezký večer Janička

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat