Hledám partnera na toulky létem a dál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lily212
Nováček 4 příspěvky 08.05.18 20:36
Hledám partnera na toulky létem a dál

Hledám partnera 48-55 let, Ústí nad Labem a okolí. Seznamky jsou opravdu jeden velký bordýlek ženáčů a uchylu. Děti odrostly a samota je nekonečná. Děkuji za toleranci a vložení příspěvku. :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

axelina
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 3 inzeráty 08.05.18 21:02

@lily212 …tady na emiminu se to perspektivníma padesátníkama jen hemží :-D…počkej o jednom bych věděla…ale nebav se s ním o přetahování předkožky! :-D

lily212
Nováček 4 příspěvky 08.05.18 21:06
:potlesk:

Uživatel je onlinemrav
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 08.05.18 21:23

Mně se líbí ty toulky. Do 50 mi chybí 4 roky. A nejsem z Ústí. :( :,(

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1239 příspěvků 08.05.18 23:14

Nechceš se zkusit přidat třeba k místnímu Klubu českých turistů, nebo něco takového? Nejdřív s nimi začneš chodit na ty toulky, zabavíš se, a třeba se časem někdo najde i na ne-toulky. ;)

Uživatel je onlinemrav
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 09.05.18 21:22
@klamonožka píše:
Nechceš se zkusit přidat třeba k místnímu Klubu českých turistů, nebo něco takového? Nejdřív s nimi začneš chodit na ty toulky, zabavíš se, a třeba se časem někdo najde i na ne-toulky. ;)

100 jarních kilometrů? :pankac: :mavam:

lily212
Nováček 4 příspěvky 09.05.18 21:39

Už bych asi mela vyrazit vid ?????????????­??????? abych stihla aspoň ty letní km ☺

Uživatel je onlinemrav
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 09.05.18 21:56
Scházelo tak málo!
@lily212 píše:
Už bych asi mela vyrazit vid ?????????????­??????? abych stihla aspoň ty letní km ☺

No, já šel přes noc - Vsetínské vrchy, Javorníky. Dokonce jsem viděl Ztracenec památník přestěhovaný o 5 km :lol: a na 93. km - skupinka 4 lidí - já, bratr a další dva zabloudili. Další rok jsem nešel, kvůli rande. Měl jsem jít. Bratr to ušel. :mavam:

samá práce
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 09.05.18 22:19
@lily212 píše:
Hledám partnera 48-55 let, Ústí nad Labem a okolí. Seznamky jsou opravdu jeden velký bordýlek ženáčů a uchylu. Děti odrostly a samota je nekonečná. Děkuji za toleranci a vložení příspěvku. :zed:
Škoda že jsem uchyl, páč tady na emiminu je každý chlap za divného ne-li rovnou za toho uchyla. A ještě navíc zdaleka. Věkový rozptyl bych splňoval zatím nerozptýlen. ;)

Černá vdova
Kelišová 5414 příspěvků 10.05.18 07:25
@mrav píše:
100 jarních kilometrů? :pankac: :mavam:

To byly super akce, před mnoha a mnoha lety. ;)

Černá vdova
Kelišová 5414 příspěvků 10.05.18 07:25
@mrav píše:
No, já šel přes noc - Vsetínské vrchy, Javorníky. Dokonce jsem viděl Ztracenec památník přestěhovaný o 5 km :lol: a na 93. km - skupinka 4 lidí - já, bratr a další dva zabloudili. Další rok jsem nešel, kvůli rande. Měl jsem jít. Bratr to ušel. :mavam:

Šli jste 100 km? 8o

Uživatel je onlinemrav
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 10.05.18 08:35
@Černá vdova píše: Šli jste 100 km? 8o

Jo, jo. Se Skautíkama. Nejobtížnější bylo to, že to bylo přes noc. Večer start, ráno cíl. Nás, bohužel, už do cíle dovezlo auto. :(

gin 124
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 10.05.18 11:37
@axelina píše:
@lily212 …tady na emiminu se to perspektivníma padesátníkama jen hemží :-D…počkej o jednom bych věděla…ale nebav se s ním o přetahování předkožky! :-D

Chápu, že mi nemůžete přijít na jméno, protože vám v zárodku hatím Vaši nechutnou cirkumfetišistickou propagandu. k Vašemu vlastnímu synovi jste zachovala tak, jak to kdosi na www.netdoktor.at velmi výstižně pojmenoval, jako krkavčí matka.

Máte smůlu. Mně tu neunikne ani„ň“.

Ten rýpanec, který je z hlediska tématu off topic vůči někomu, kdo tu není přítomen a kdo by sem bez toho rýpance nikdy nezabloudil jste si mohla odpustit. Mimoto mi bude za chvíli už šedesát a mám dost starostí sám ze sebou poté, kdy jsem před půl rokem přišel o prsty na ruce.

Jinak podotýkám, že aktivistou jsem teprve čtyři roky poté, co jsem na www.netdoktor.at četl otřesné příspěvky postižených, z nichž mnozí kvůli tomu svým rodičům nedokážou přijít na jméno. To se mnou před čtyřmi roky velice silně otřáslo, nejenže jsem změnil svůj názor na tu věc o 180° ale dokonce jsem se i stal intaktivistou. Hodně matek mu za mou činnost děkuje.

Příspěvek upraven 10.05.18 v 12:17

Černá vdova
Kelišová 5414 příspěvků 10.05.18 11:57
@mrav píše:
Jo, jo. Se Skautíkama. Nejobtížnější bylo to, že to bylo přes noc. Večer start, ráno cíl. Nás, bohužel, už do cíle dovezlo auto. :(

Tak to klobouk dolu :palec:.
Já jsem ušla nejvíc 50 km, vyšli jsme v jednu odpoledne a dorazili do předčasného cíle ve čtyři hodiny ráno. V plánu bylo 60 km, to už bych ale nedala, tak jsme skončili o 10 km blíž :P. Bylo to v rámci testu, jestli vydržím přes noc na nohách. Tak jsem vydržela :pankac:.

Černá vdova
Kelišová 5414 příspěvků 10.05.18 12:00
@gin 124 píše:
Chápu, že mi nemůžete přijít na jméno, protože vám v zárodku hatím Vaši nechutnou cirkumfetišistickou propagandu. k Vašemu vlastnímu synovi jste zachovala tak, jak to kdosi na www.netdoktor.at velmi výstižně pojmenoval, jako krkavčí matka.Máte smůlu. Mně tu neunikne ani„ň“.

Krkavčí matky (ale i otcové) se o své potomky starají výborně. Takže to měla být lichotka? ;)

http://www.rozhlas.cz/…corax--60312

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama