Hledám pečlivého gynekologa v Pardubicích

977
1.7.20 11:17

Hledam pecliveho gynekologa v Pardubicích.

Zdravim, letos v unoru jsem prisla o dceru ve 24tt kvuli tezke Preeklampsii a 4 dny po porodu se u me bohuzel rozjel, jeste Hellp syndrom.???? Nechci hazet vinu na pana Peršína, to ani nahodou, myslim si, ze je to super doktor, ale v tomto pripade potrebuju doktora, ktery je jeste vic peclivy a nejlepe, aby s tim mel trochu zkusenosti, kdyz mi to hrozi znovu.????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1821
1.7.20 11:26

Za mě doporučuji G med. Jsou tam lékaři dva. Buď mudr. Lotko nebo mudr. Galát :-) dělají si vlastní genetiku (1. i 2.screening). V prvním těhotenství jsem tam přešla od mudr. Tomašulové která mi přišla mimo a teď čekám druhé a můžu jen chválit :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
977
1.7.20 11:36

@Katka272 Dekuji.:innocent:Jednou jsem byla u pana Galáta a odchazela jsem nastvana, jako snad o zadneho lekare… Tak arogantniho lekare jsem jeste nevidela… Ale uz jsem na G med slysela hodne dobrych recenzi, az me to prekvapilo.:woman_shrugging_tone1:Treba ten druhy doktor neni takovy vul…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1821
1.7.20 17:33

@Káča P. Aha :-) ja mam tedy právě Lotka a fakt si nemuzu stěžovat :andel: Galáta znám jen ze screeningu 1 tak toho moc nestihl :) tak hodně štěstí a hlavně brzo zdravé miminko :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
977
1.7.20 19:54

@Katka272 ahaa, tak to bude ono.:joy: Dekuji za tip, mrknu na nej.:heart:️Mockrat dekuji, snad to tak brzy bude ale nevim, nevim. Vam taky preju co nejzdravejsi tehotenstvi se stasnym koncem a zdravim drobeckem v naruci.:heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
30.7.20 04:39

Ahoj, chodim k Mudr. Maixnerove ve Vektoru. Ma teda dost raznou sestru, ale doktorka super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama