Hledám písničku, třeba budete vědět :)

8.2.21 13:31

Hledám písničku, třeba budete vědět :)

Dámy, opět zdravím a přikládám dotaz. :mavam: V sobotu jsem slyšela písničku, která je celkem známa, ale já ne a ne ji najít! :( Je rychlejší, bude suprová na párový tanec. Hádám, že jí zpívá pán s tmavou pletí a bude to už starší song. Pamatuju si jen tyto slova: I want you and I love you, pokud jsem teda postřehla správně. Při “I want you” stoupá hlasem a při “I love you” jde zase do hloubky. Prosím, hledala jsem už všude, jste moje poslední záchrana. Děkuji :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9060
8.2.21 13:47

Co elvis Presley-i love you, i need you..ale pan s tmavou pleti to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
8.2.21 13:48

@karkarka jo, ale jedine po dovce, aby byl dost snedej :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9060
8.2.21 13:50
@LindaPraha píše:
@karkarka jo, ale jedine po dovce, aby byl dost snedej :)

To jo nebo by se musel namazat krémem na boty. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
8.2.21 13:50

Elvis Presley - I want you, I need you, I love you. Může být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
8.2.21 13:51

Jee tak se omlouvám vidím že už to tady je. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
8.2.21 13:52

Hm, takových je, kde je „I love U " a "I want U“ :think:
Koukala jsi na stránky Karaoke.cz? Tam se vyhledává i podle části textu @Terisatkova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
8.2.21 13:55

Zkusila jsem to prohnat googlem a taky na mne vyskočil hlavně Elvis:
Elvis Presley- I Want You, I Need You, I Love You

Kromě něj mi to našlo ještě tohle:
Dave Clark Five - I Need You, I Love You

Ta druhá je ovšem dost svižná a neodpovídá popisu.

Průšvih je, že tahle slova se objevují v mnoha anglických písničkách :?. Tak snad je to ten Elvis ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.21 13:56

@karkarka nene, byla to rychlejší písnička :( a pán bude nejspíš opravdu tmavé pleti :think: achjo, pronásleduje mě to celý víkend :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.21 13:57
@Terisatkova píše:
Dámy, opět zdravím a přikládám dotaz. :mavam: V sobotu jsem slyšela písničku, která je celkem známa, ale já ne a ne ji najít! :( Je rychlejší, bude suprová na párový tanec. Hádám, že jí zpívá pán s tmavou pletí a bude to už starší song. Pamatuju si jen tyto slova: I want you and I love you, pokud jsem teda postřehla správně. Při “I want you” stoupá hlasem a při “I love you” jde zase do hloubky. Prosím, hledala jsem už všude, jste moje poslední záchrana. Děkuji :kytka: :srdce:

Na kterym radiu a v kolik asi? Mivaj zvrejneny playlisty… Ale nevim, jak moc zpetne… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.21 14:00

Zpíval to určitě jen jeden, tipuju postarší, pán s tmavou pletí. Svižnější tempo. Prohledala jsem už snad všechny kouty internetu :D. Už jsem tak zoufalá, že mě napadá zavolat do Makra, kde najdu playlist jejich písniček :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.21 14:01

@Paní Harringtonová slyšela jsem ji v Makru v Ostravě, už jsem se dívala, ze kterého rádia pouští, ale bez úspěchu :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5277
8.2.21 14:42
@Terisatkova píše:
Zpíval to určitě jen jeden, tipuju postarší, pán s tmavou pletí. Svižnější tempo. Prohledala jsem už snad všechny kouty internetu :D. Už jsem tak zoufalá, že mě napadá zavolat do Makra, kde najdu playlist jejich písniček :D :D

takže to tipuješ jenom podle hlasu v rádiu, že to bude tmavší postarší muž? Takže to může být běloch s černošským hlasem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
8.2.21 15:42

Napadá mě Haddaway nebo Seal (zpěváci - vyhledej na Googlu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.2.21 06:38

Tohle na me rano mrklo na YT… To I NEED YOU jsem nemohla prehlidnou.
Pisnicka je svizna, zpevak cernej, pri „i need you“ intonuje nahoru… Potud pisnicka vyhovuje zadanym parametrum :mrgreen: tak uvidime :mrgreen:
https://youtu.be/AXT00sWwuTQ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat