Reklama

Hledám pohodovou a "normální" maminku z Prahy 4, 11

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vjerusz
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 23.02.17 16:50
Hledam pohodovou a "normalni" maminku z Prahy 4,11

Ahoj, hledam pohodovou maminku z Prahy, idealne prcek okolo roku. Na spolecne vylety, hernicky a „akce“ s detmi…

Příspěvek upraven 23.02.17 v 18:59

Reklama

Reakce:

chelsinka1988
Kecalka 424 příspěvků 23.02.17 16:53

Jako hledas pritelkyni? Nebo co? Nějak tomu nerozumím. :nevim:

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 23.02.17 17:09

Připadám si pohodová a normální, ale nějak nesplňuji tvá kritéria :mrgreen: :mavam:

Bábrdl
Generální žvanilka 20951 příspěvků 23.02.17 17:31
@Vjerusz píše:
Ahoj, hledam pohodovou maminku z Prahy, idealne prcek okolo roku, ktera kvuli diteti nezanevrela na svuj vzhled :oops: a chce byt porad „sik“… Na spolecne vylety, hernicky a „akce“ s detmi…

:lol: Hledáš rande? :P

J_Doe
Závislačka 2846 příspěvků 23.02.17 18:32

No prostě hledá někoho, kdo si pořizoval módní doplněk zhruba ve stejnou dobu, za účelem společných nákupů, co na tom nechápete? ;)

(Pardon, to je jen vtip, nikoho nechci urazit… :oops: )

Vjerusz
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 23.02.17 18:55

.

Příspěvek upraven 08.03.17 v 16:20

Vjerusz
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 23.02.17 19:01

Upravila jsem to, opravdu to vyznelo divne :lol:

Vjerusz
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 23.02.17 19:04

.

Vjerusz
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 23.02.17 19:04

.

J_Doe
Závislačka 2846 příspěvků 23.02.17 19:12
@Vjerusz píše:
@J_Doe Ne opravdu dite neberu jako modni doplnek. Ale bohuzel mi prijde, ze maminy v mem okoli resi akorat hovinka svych deti, kdy si dite uprdlo apod. Nerikam, ze jsem to neresila taky, ale uz me nebavi poslouchat jen to…

Já tě celkem chápu, ale trochu se bojím, že sis uložila těžký úkol,

Když vzpomenu na sebe s ročním prckem - ještě kolem roku ublinkával, takže jsem furt od toho byla… vždyť víš. Pak jsem otěhotněla, a další měsíce jsem zase blila já. A tak se to opakovalo s různým časovým odstupem se všemi dětmi. Čas na zušlechťování sebe bych moc ráda, ale bylo ho pomálu. Víc až pak když děti trochu odrostly.
A sebekriticky uznávám, že jsem nebyla schopná se moc bavit o jiných věcech, než dětech - fakt jsem rešila všechno, a jsem za to ráda. Užila jsem si to, obohatilo mě to, a už teď stačí. Teď se ráda rozhovorům o dětech vyhnu, už na ně nemám pokaždé náladu… Ale trvalo mi to léta, než jsem se „vypracovala“ na matku, která o sebe dbá, a nemluví pořád o dětech. :)

Vjerusz
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 23.02.17 20:06

.

Příspěvek upraven 08.03.17 v 16:21

chelsinka1988
Kecalka 424 příspěvků 23.02.17 20:19
@Vjerusz píše:
@J_Doe Ono je to mozna hodne i tim, ze mam v okoli takove maminy „bio-eko“ hodne, s ja si pripadam „divna“ kdyz malemu obcas dam do kase mleko nebo jednou za 14 dni na navsteve dostane „normalni“ jidlo. Ja taky hodne dbam o jidlo maleho, nedavam sladke ani solene, doma jsme omezili cukr na minumum, ale vedle techto maminek si pripadam uplne jak v jinem svete, ze ktereho bych se chtela nejak oprostit a nejde mi to. Nechci byt na ne zla ani oskliva, ale nekdy uz me to vytaci, co porad resi :-( Ja o sebe nejak extra nedbam, ale s mastnou hlavou a nenamalovana bych ven nevysla :lol: malovani mi zabere max 5 min, nejsem zadna fiflena, ale proste se potrebuju citit „jako clovek“ :)

Omlouvám se za můj první příspěvek. Špatně jsem to pochopila.
A chápu te. Ja ještě dítě nemám, ale čekám a taky o sebe dbam. Maluju se, hezky se oblikam a vlasy umyte a taky se neradim mezi fifleny, ale to, ze čekám a nebo mám si myslím není důvod chodit jak vochechule od plotny a o prckach věčně mluvit není asi taky dobrý. Takže doufám, ze tento můj životní styl bude pokračovat i po porodu. :kytka:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 3 inzeráty 24.02.17 06:54

Ono se o sebe jinak dbá, když dítě cekas, když máš doma jedno nebo 2 malé ;) Co jsem měla jen jednoho chlapečka, taky jsem neměla problém se denně ven namalovat, umýt si vlasy, a pěkně se obléct, ale s druhým po roce (otehotnela jsem 3 měsíce po porodu) uz to jaksi není možné. Jsem rada, ze se najim a napiju. Ostatní je luxus :lol: a to si nemyslím, ze bych byla nějaká slepice od plotny. Dřív jsem se upravovala hodne rada, kdy k mým denním ritualum patřil a i zehlicka na vlasy, rasenka, tuzka, vonavka, ranni sprcha, coz ted ani nevim uz co je :lol: Teď jsem šťastná, když se ucesu, oblecu neco bez fleků a preziju ve zdraví do druhého dne. Zrovna teď me čeká 6 dní, včetně nocí, bez chlapa, oboum mrnatum rostou spicaky, tak po 3 dnech bys ze mě těžko dostala něco smysluplnyho, obzvlášť, co se netýká děti :lol: a je mi 22 :mavam:

PS: úplně jsem si teď zavzpominala, jaký byl s jedním minimem veget :lol:

Terka & Davidek (21 mesicu) & Tomášek (9 měsíců)  :kytka:

Admin skupin a soutěží
Kecalka 367 příspěvků 04.02.18 12:06

Dobrý den,

tušily jste, že existují skupiny sdružující uživatelky z vašeho okolí? Pomozte nám je rozběhnout, přidejte se do té své a spojte se tak s dalšími maminkami :)

Vybrat si můžete z několika pražských skupin (více skupin, více kontaktů ;) ):

Maminky z Prahy
Maminky z Prahy 1
Maminky z Prahy 2
Maminky z Prahy 3
Maminky z Prahy 4
Maminky z Prahy 5
Maminky z Prahy 6
Maminky z Prahy 7
Maminky z Prahy 8
Maminky z Prahy 9
Maminky z Prahy 10
Maminky z Prahy - východ

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Mimo jiné se tam můžete domlouvat na společných výletech, cvičení, hlídání dětí, kafíčku…

Přidejte se :kytka:
adminka Lucka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama