Hledám pokec, kdo se snaží o mimčo

Hanís7
21.6.15 17:15

Hledám pokec kdo se snaží o mimčo i o jiné debatě

Ahoj všem

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4657
21.6.15 19:23

Je tu už spousta založených diskuzí, stačí pohledat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hanís7
21.6.15 19:36

No je ale už jsou starší.

• Citovat
  • Upravit
397
21.6.15 20:58

Kdepak, jsou tu i novější :) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
22.6.15 16:12

zdravím všechny snazilky

Dnes, po půl roce jsem se taky za registrovala. Abych mohla poděkovat vam všem. Vaše příspěvky me drželi nad vodou.
Ráda se prectavim, je mi 40 let už dva roky se snažíme se o miminko. Mam už dvě deti ale přesto jsem začala toužit ještě po jednom. Ale byl problém, ne a ne se zadarit. A tak když jsem už byla zoufala, me vase příspěvky pomáhali. Tenhle měsíc me MUDr. pomohl hormonama a dnes na uv řekl že mám vajíčko před prasknutim. Ovulační test -druha čárka velmi slaba. Prosím o radu, mam počkat na pozitivní ovulační test a nebo se snažit hned. M :) :evil: oc děkuji za vase rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
22.6.15 16:14

@wanesa2 Já bych řekla, že by se už asi melo začít se snažením když je carecka slaba :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
22.6.15 16:28

Ale když není ovulka tak to nemusi vyjít. Jsem z toho nervózní. Vím že v mem věku už nemám moc času A tim se taky stresuju. Jsem jak blázen a to jsem si myslela po Simonce ktere je dnes 10 let, že me to už nechytne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
22.6.15 21:51

@wanesa2 říka se že spermie mohou přezit az 5dni a jestli je na ovu testiku duch takže se asi ovulka nejspíš blíží :-)
Co BT? Měřiš? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
23.6.15 05:35

Jo jo dneska mám ovulku. Dneska je ten den :srdce: co splodi srdicko. Jestli to vyjde, drzte mi palečky prosim. Nepřeji si nic jiného než za týden si udělat test a vidět dvě čárky. Za týden, to je brzy že jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
23.6.15 10:49
@wanesa2 píše:
Ale když není ovulka tak to nemusi vyjít…

Waneso, já zas někde četala, že ovu testy se v plné barvě projeví třeba, až je pozdě, tak bych na nic nečekala, nebo si přečti o symtotermální metodě, mě to vždycky pomohlo: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Jen mi dvě těhotenství nevyšly. A bohužel, co jsme mohli začít zase zkoušet ty jeden (či i tento druhý) cyklus jsem měla bez ovulace.:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
23.6.15 11:18

@wanesa2 moc ti držím palečky :hug:
počkala bych tak min. 10 dni a pak udělala testik :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
23.6.15 12:44

Ahojky maxulko, děkuji díky moc.To bude nejdelší doba napětí. Opravdu se snažím na to nemyslet, ale nejde to. Snažila se to vymazat s hlavy. Děti velký, práci dobrou. Ale je to silnější než jsem já. Mamka nadává, kolik mi je, že toho budu litovat. Neslyším nevidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
23.6.15 12:47

Arianko, já ji taky neměla. Pomohly mi hormony. A kontryhelový čaj. Včera na UV řekl mudr. že mám vajíčko před prasknutím a jsou tam dvě 27 milimetru. Když s toho budou dvojčata, nevadí.
Chtěla by si napsat ty hormony? Bylo mi po nich skvěle :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
23.6.15 12:53

@wanesa2 litovat urcite nebudeš:-)
Mám kamarádku, ktere je 40 a má krásného 10ti měsíčního chlapečka a rozhodne nelituje:-) ale snaženíčko ji dalo taky pěkně zabrat:-) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
23.6.15 12:56

@wanesa2 držím moc palce!
Jaké hormony to byly, prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...