Hledám poškozené bazárkem - Gábinka Zlín

1939
16.6.15 13:11

Hledám poškozené bazárkem Gábinka Zlín

Dobrý den, jistě je vám známo, jak dopadl známý zlínský bazárek Gábinka, který se v lednu 2015 zavřel. Jelikož sama patřím mezi poškozené s téměř osmitisícovou sumou, jsem iniciátorkou hromadného trestního oznámení. Majitelka zavřeného bazárku paní Monika Kolajová nejspíš spoléhá na „neschopnost“ nás poškozených spojit se a nedbá mých dopisů a zpráv. Taktéž hřeší na nejčastější částky pod 5tisíc korun, které jsou pouhým přestupkem, nikoliv trestným činem a nejsou tím postižitelní! Po konzultaci s majitelem vymahačské firmy jsem se rozhodla spojit se s co nejvíce poškozenýma maminkama a pokusit se dát dohromady co největší celkovou částku.
Tímto prosím vyzývám všechny, které se chcete zapojit a získat své peníze zpět, abyste se mnou spolupracovaly. Zatím bych chtěla abyste zde napsaly, o jakou částku se ve Vašem případě jedná. Budu pracovat i na fb na stránkách Zlína sbírat další lidi. I kdyby nás mělo být jen deset, bude to stát za to. Jakmile dám dohromady solidní počet a částku, tuto skupinku lidí uzavřu a budu postupovat s informacemi dále. Prosím počítejte s tím, že budu později potřebovat znát vaše celé jméno a další potřebné údaje pro podání trestního oznámení. Pokud bude potřeba, svolám i schůzku ;)
Děkuji za spolupráci a šíření této informace a prosím ty, kteří nejsou poškozeni a nemohou přinést cenné informace, ať se zde nevyjadřují a tím nebrzdí účel této diskuze, děkuji Barbora S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.6.15 14:42

Přesně tak. Tyto peníze člověk na zemi nenajde. Mě dluží jen,, 1300,– " ale i kdyby 200,– tak jde o princip a jestli si myslí, že maminky nad tím mávnou rukou tak se pletou. Taktéž prosím pokud je to i menší částka ozvěte se. Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1939
16.6.15 15:43

Už toho máme asi za 15tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
643
16.6.15 16:52

Nezapomeňte si hlídat i insolvenční rejstřík, kdyby se paní chtěla třeba oddlužit, nebo kdyby na ní někdo nechal prohlásit konkurs, ať si přihlásíte včas pohledávky. Zatím tam záznam nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1939
16.6.15 21:02

@Chupita Jjo, manžel se už díval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.15 21:45

Ráda se přidám, i když to mám do Zlína asi hodinu cesty, ale dluží mi 2800Kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 09:32

Dobrý den, mám stejné zkušenosti, nicméně jsem po několika urgencích zřejmě z manžela paní Kolajové peníze dostala. Průběh - hotovost nedala, přislíbila poslat na účet, neposlala, výmluvy, po mesíci telefonátů a dopisů s předžalobním návrhem zaplatil. Bylo s tím spojeno spoustu výmluv na financování obchodu manželky atd.., jeho chování velmi sebevědomé a nechutné. na www.rzp.cz - 12.ledna 2015 paní přerušila živnost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.15 19:56

Tak dneska jsem nevěřila vlastním očím,
ale na účtě se mi objevily peníze z bazárku.
Včera jsem se dovolala a pan majitel se dušoval, že včera posílali peníze na účet.
Nevěřila jsem mu ani slovo, ale teď koukám a je to tam. Takže mrkněte jestli je tam máte taky. Prej toho posílali víc. No jednání hrozné už nikdy více.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.15 21:17

Dnes jsem se taky dovolala a pan rekl, ze poslal dalších 1000,–.Tak už jenom, 1800,–,ale driv nez v srpnu to nemám cekat. Souhlasím, chovani hrozne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1939
19.6.15 21:37

Já jsem byla u nich doma předvčerejškem a vytáhla jsem z 7760kč pouze 760kč :-/ Ale i tak to byl úspěch po 20min jednání do okna…též mluvil o srpnu. Tak nechápu, když vesele rozesílal peníze, že mi nedal 2tisíce, které jsem požadovala…Až se mi bude chtít o tom napsat, napíšu více, ale byla jsem otrávená, před barákem 2 auta a bude se dušovat, jak neví, co je dovolená…Ta jeho jak mě viděla před domem ani nešla domů a stála za rohem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.15 12:44

Ahoj Báro, jsem taky jedna z poškozených. Dluží mi 900,– Kč a slibují mi to splatit na účet už půl roku. Chtěla bych se připojit k žalobě. Ptala jsem se advokáta a kdybych podala žalobu sama za sebe, tak se mi to nevyplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.15 09:46

Dobrý den, taktéž se připojuji, taky jsem jedna z poškozených…Neprodané věcičky jsem dostala zpět ale peníze za prodaný kočárek (5000Kč) jsem prozatím neviděla…Paní Kolajová mi v prosinci i s (manželem) slibovali že nejpožděj do konce dubna vše srovnají ale nic se nedělo…Pořád zkouším volat, posílám sms ale žádná odezva… Jejich jednání je hrozné!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.15 20:58

Ahojte, takže já jsem peníze 13.7. od paní Kolajové dostala na účet, takže již žalobu nemůžu podepsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 15:48

Zdravím všechny poškozené. Mě paní Kolajová dluží částku 2710 kč, a po několika telefonáteh s manželem paní Kolajové nic. Máme jenom telefoní číslo 608262110,které je pořád nedostupné. Jestli máte někdo jiné tak budu ráda za něj. A přidáme se taky k žalobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.15 13:34

Zdravím, maminky, jak jste na tom s dlužnou částkou, vyplatili vám ji? Moje poslední splátka měla být v srpnu, neproběhla:-( Telefon nedostupný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama