Hledám práci a nemůžu ji najít

Anonymní
17.1.21 11:38

hledám práci a nemůžu ji najít

Ahoj, potřebuji poradit!
Hledám si jinou práci. Jsem zdravotní sestra v dětské nemocnici a v nejbližší době chci dát výpověd´. Hledám nějakou práci s dětmi - mám maturitu, studovala jsem střední zdravotnickou školu v brně. Budu moc ráda když mi poradíte. :

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13493
17.1.21 11:41
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poradit!
Hledám si jinou práci. Jsem zdravotní sestra v dětské nemocnici a v nejbližší době chci dát výpověd´. Hledám nějakou práci s dětmi - mám maturitu, studovala jsem střední zdravotnickou školu v brně. Budu moc ráda když mi poradíte. :

Pokud chces pracovat s detmi, pak by sis mela dolnit pedagogicke vzdelani (vychovatelka v druzine, prace v zajmovych krouzcich, ucitelka ve skolce).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1686
17.1.21 12:14

Možná jesle? Tak myslím ještě pořád můžou pracovat i zdravotní sestry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11784
17.1.21 12:20

Jesle, dětská skupina, dětský domov do tří let.
Nebo si didelej kurz v raci celoživotního vzdelavani. Možná na Palestre ještě přijímají přihlášky na březen a můžeš do školní družiny a zároveň dělat asistenta pedagoga.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
17.1.21 13:14

Kojenecký ústav? Proč chceš měnit práci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11784
17.1.21 20:08
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poradit!
Hledám si jinou práci. Jsem zdravotní sestra v dětské nemocnici a v nejbližší době chci dát výpověd´. Hledám nějakou práci s dětmi - mám maturitu, studovala jsem střední zdravotnickou školu v brně. Budu moc ráda když mi poradíte. :

tak co? Objevila´s něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat