Hledám příjemnou fajn holku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petr555
Povídálka 22 příspěvků 13.01.18 17:05
Hledám příjemnou fajn holku..

Hledám příjemnou fajn holku, na společnou jízdu životem…ideál kolem 30…40 let…severomoravský, zlínský kraj…mužu ti nabídnout jen své srdce…pokud to stačí, ozvi se..Já čerstvých 41 let..foto pošlu na email..když bude zájem… :lol: jo a vzhledem k dotazu místních zlatokopek… :lol: zajištěný jsem, ale sponzora nikomu dělat nebudu…sorry jako.. :D

Příspěvek upraven 28.02.18 v 11:05

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 13.01.18 17:37

@Petr555
Joo takové srdce na smetaně, to je mnamka :pankac:. Jinak ale preji at se ti daří :mavam:

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 13.01.18 18:27

No muž, který kolem 40 může nabídnout jen srdce… :think: Kolik máš exekuci? Na čem všem jsi závislý? Kolikrát jsi byl trestaný? To mě totiž napadne u takového inzerátu, promiň.

Petr555
Povídálka 22 příspěvků 13.01.18 18:32

Chceš výpis z učtu a trestního rejstříku…?:-) Leda osobně…

Klopotkova
Echt Kelišová 8296 příspěvků 13.01.18 18:40

To srdce je hezké, ale to té dotyčné nestačí.
Máš :

• auto?
  • byt/dům v osobním vlastnictví nebo na hypotéku?
  • exekuce?
  • záznam v trestním rejstříku?
  • nějakou sexuální úchylku? (anál není úchylka)
  • jsi rozvedený?
  • máš děti?
  • máš našetřeno aspoň 100 000Kč?
  • máš stálou práci?
  • nejsi mamánek?
  • nejsi manipulátor?
  • nejsi drogově závislý?
  • nejsi gambler?
  • nemáš pohlavní choroby?

Příspěvek upraven 13.01.18 v 18:42

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 13.01.18 18:41

@Petr555 no to vis, strkas hlavu do kurniku, davej bacha na uklovani :) ale drzim palec, treba se nejaka najde…hele na nejmin pravdepodobnejch mistech vznikaj vztahy. Ja kdysi lovila na badoo jen kvuli sexu. Trochu se to zvrhlo, za par mesicu to bude ctyri roky co jsme spolu ;)

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 13.01.18 18:42

@Klopotkova :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to byl cerny humor, doufam :jazyk:

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 13.01.18 18:42

@Klopotkova anal neni uchylka :D :lol: :D

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 13.01.18 18:47
@Petr555 píše:
Chceš výpis z učtu a trestního rejstříku…?:-) Leda osobně…

Já ne, ke mně bys to měl trochu z ruky, ale myslím, že potenciální zájemkyně by třeba víc odpovídaly, kdybys řekl, že jsi v tomto ohledu čistý. Spousta holek tu má nepěkné zkušenosti…
A třeba kdybys ještě napsal čím se živíš, co rád děláš. ;)

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 13.01.18 18:50

@Helileli mno, on muze mit taky blby zkusenosti. Napriklad kazda ex neni takovy jelito jako ja, nechala jsem exmanzelovi byt, vzala deti a sla do ksa s holym zadkem. Vzhledem k tomu, jak moc me ponoukalo okoli, asi je zvykem chlapa radne oskubat, nez ho zenska opusti…

Petr555
Povídálka 22 příspěvků 13.01.18 18:51

Ok, jsem čistý jak slovo boží.. :pankac:.pracuji jako skladník, zájmy…motorky, hory, turistika, kolo…ps..děti mám

Příspěvek upraven 13.01.18 v 19:04

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 13.01.18 18:56

@Tarjei já měla na mysli nepěknou zkušenost s chlapem, že kterého až po čase vypadlo, že má exekuce, dluhy, že je v podmínce a já nevím co ještě. Já třeba pochopím, že pokud někdo celý život pracuje třeba jako sanitář, že má prdlajz. Ale měl by být na nule, ne v mínusu. A napsat, zda má zavazky, povazuju za základ, ale vidím zásadní rozdíl v tom, když napíše, že platí na děti a v tom, že má několik desítek tisíc dluh na výživném.

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 13.01.18 18:57

@Helileli jo, to je fakt.

Klopotkova
Echt Kelišová 8296 příspěvků 13.01.18 18:59
@Tarjei píše:
@Klopotkova anal neni uchylka :D :lol: :D

no není

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 13.01.18 19:02
@Petr555 píše:
Ok, jsem čistý jak slovo boží.. :pankac:.pracuji jako skladník, zájmy…motorky, hory, turistika, kolo…

No vida, ale leze to z tebe jak z chlupatý deky. Nechceš to připsat do toho prvního příspěvku? ;) Stačí dát „editovat“, ať je to pohromadě.
A přeju nějakou pohodovou motorkářku či aspoň cyklistku :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >