Hledám přítelkyni, ale nevím zda je to dobrá volba.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jack-and-rose
Povídálka 31 příspěvků 01.12.18 09:12
Hledám přítelkyni, ale nevím zda je to dobrá volba.

Ahoj, je mi 20 let a hledám přítelkyni, partnerku, která by milovala hodného kluka. Možná si říkáte co za blázna v 20 letech tady shání. Nebudu to tady asi nějak extra psát, přeci jen životní příběhy moc nikoho nezajímají. Tak jen stručně.

Asi kolem 18 let, jsem se seznámil se skvělou dívkou. Byla o 4 roky starší, ale mě to vůbec nevadilo, za to někdo si prostě nenechá vymluvit, že musí být muž starší než žena. Byla to láska od prvního dne, užívali jsme si to, a troufnu si říct, že bychom byly spolu do teď a pravděpodobně asi navždy. V srdci to byla prostě moje velká Rose :srdce:. Bohužel nespravedlivý osud my tuto milovanou přítelkyni vzal. Je to přesně 15 měsíců co zemřela po dopravní autonehodě. V životě mě ještě nepotkala, tak tvrdá rána jako ten den co se to stalo. To není jako když Vám dá přítel/přítelkyně „kopačky“. Tohle prostě bolí a nedá se s tím nic dělat, nemůžeš se rozloučit, nemůžeš si s ní naposled promluvit. A tak to dopadlo jako v Titanicu, ale bohužel obráceně, kdybych to tak mohl změnit… Bylo to období, kdy jsem pak neměl pro co žít a neustále jsme si říkal proč zrovna ona, hodná dívka, která snad nikoho nikdy neurazila, prostě dokonala partnerka o kterou jsme se mohl opřít a věřit jí. Dostával jsem se z toho opravdu dlouho, jednu chvíli jsme už přemýšlel o konci, na krk se mě ke všemu pověsila maturita. Možná ta mi to trochu změnila myšlenky pod náporem kvanta učení, ale zapomenout to opravdu nejde. Největší problém asi byl, že jsem to ani vlastně nikomu neřekl co se stalo. V té době jsem byl na koleji, takže ani rodina nevěděla s kým chodím. Pár dobrých přátel to vědělo, ale znáte to v tomto věku moc nikoho cizí problémy nezajímají, párkrát vás utěší, možná povzbudí „neboj jsi mladej a na světě je holek“. Ale pochopit to nikdy nedokážou. Raději řeší co večer podniknou a asi to je dobře, nebudou přece kvůli smutku druhého sedět doma na zadku. Neměl jsem prostě možnost si o tom s někým popovídat, možná bych to nazval „někde si pobrečet“.Od té doby jsem sám, nebyl jsem si jist zda se chci ještě do někoho zamilovat. Ze začátku jsem měl docela dost příležitostí k novým známostem, nevím jestli z lítosti nebo jestli některá čekala až budu volný. Nicméně jsme neměl žádnou chuť něco nového začínat. Časem jsem ale dospěl k názoru, že sám se utopím a proto jsem si začal hledat znova přítelkyni. Nevím možná to je vůči mé bývalé přítelkyni neslušné, když zemřela měl bych jí zůstat věrný? Chtěla by to tak? Já ale prostě nemohu zůstat sám, samota mě užírá. Bohužel a nevím proč se mi to ani nějak nedaří. Já nejsem takový ten typ, co by vlítl na diskošku a u baru nabalil první slečnu. Jsem tichý, možná trochu uzavřený kluk, trochu introvert. Radši se seznámím někde v klidu, strávím s dívkou večer při romantické večeři, než abych někde „pařil“ do rána a ráno ani nevěděl co bylo a co ne. Jednou mi jedna kamarádka ze školy řekla, že sem názorově a chováním na úrovni dospělého muže a ne studenta. Nevím tedy přesně jak to myslela. Možná s tím seznamováním nemám ani kdejakou zkušenost. Můj poslední vztah byl asi 3. z celkového počtu, pokud tedy mluvím o vážných vztazích, které někam vedli. Vždy jsem se seznámil spíše náhodou, díky škole nebo společným aktivitám a tak asi na nějaký balení nejsem. Teď už do školy nechodím, do normální práce taky ne, protože abych náhodou neměl chvíli klid začal jsem podnikat.

Asi Vás napadá otázka, proč píšu zrovna sem. Abych řekl pravdu ani moc nevím. Přivedla mně sem jediná věc a to byla moje milovaná přítelkyně, která ráda četla toto fórum, vzpomínám jak mi vždy četla když ji něco pobavilo, nebo se něco řešilo a ona chtěla znát můj názor. Já se ještě vždycky pousmál, jaké mají lidi legrační problémy a na co se nezeptají, bohužel mě to doběhlo. A čirou náhodou jsem při hledání seznamek našel komentář, že nejlepší seznamka je e-mimino. No v tu chvíli mě toto projelo hlavou a nedalo mi to sem nenapsat. Možná také píšu trochu v domnění, že tu najdu trochu víc „vyzrálou dívku nebo už ženu“ a ne 17 letou, která neví co chce a jen co se sotva poznáme mě pošle někam. Tím nechci nikoho proboha urazit, ale po mých zkušenostech je pro mne starší partnerka lepší volba. Asi by mi nevadil ani rozdíl 5 - 10 let, ačkoli to někdo muže pokládat za absurdní, ale mě by se to naopak líbilo být mladší, možná je 10 let opravdu hodně, nevím… Tím ale nechci říct že bych nesnesl mladší, to ne, ale prostě nevím proč mě to táhne ke starším. Asi obavy ze zklamaní nebo podrazu… nevím.

No nechtěl jsme tu psát nějaký sloh, ale bohužel na pár řádků se mi to nevešlo a nevěděl jsme co psát a jak vlastně dotaz podat. Zkrátka kdyby se tu našla, dívka, žena která by stála o vztah, nebo třeba někdo někoho takového zná tak mě neváhej kontaktovat. Asi by bylo ještě vhodné napsat něco o sobě. Také nic jednoduchého popsat svoji osobu. Jak už jsem psal je mi 20 let, jsem poměrně vysoký 185 cm, štíhlejší postavy. Dříve blonďák dnes už spíše přechod do hnědé. Mám rád přírodu, zvířata, filmy, romantiku a vlastně vše co bych mohl prožít s mojí drahou milovanou polovičkou.

To je asi tak vše co jsem chtěl napsat, asi to vypadá že sem si tady vylil všechen stesk za ty roky. Ano asi vylil, ale taky jsem něco udělal pro to abych ten stesk zahnal. Děkuji, kdo si to přečetl až sem. Budu moc vděčný za každou odpověď nebo názor, či radu nebo se také rád s někým seznámím. Rád si poslechnu Vaše názory, co by vlastně měl tak nějak zlomený člověk dělat.
Martin.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Martina 94
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 01.12.18 09:24

Já to nedocetla a určitě najdeš :hug:

Halamka
Závislačka 3700 příspěvků 01.12.18 09:32

Já tedy také nedocetla, ale je lepší si vzít víc času na uzdravení se. Mohlo by se stát, že budeš svou první lásku promítat do nové přítelkyně a to by nedopadlo dobře. Samozřejmě ji kousek v tobě zůstane, nicméně je duletite, aby to byla část tebe, se kterou budeš smířený, která nebude zahojená jen povrchně.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 01.12.18 09:38

Láska může vzejít odkudkoliv, přeji hodně štěstí, určitě ji najdeš :palec:

Ladiabola
Kecalka 306 příspěvků 01.12.18 09:43

Smutný příběh, ale jak sám víš, jsi mladý a Tvá přítelkyně by určitě nechtěla, abys byl nešťastný. Moc Ti přeju, abys brzy našel svou lásku a byl spokojený! :kytka: ;)

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 01.12.18 09:51

Dneska je to tu úplná seznamka.. Na portálu kde jsou maminy s dětma, no hodně štěstí :lol:

mrav
Neúnavná pisatelka 19764 příspěvků 01.12.18 09:57

Ahoj. Máme skoro podobný osud - mně taky loni zemřela žena při autonehodě. A i když mám malou holčičku a někdy je toho na mě hodně, chtěl bych ti poradit, ať zatím se seznamováním počkáš. Každý psycholog by ti řekl, že smutek má tři fáze. Až dojde ke smíření, jsi připravený na nový vztah. Moc ti přeji hodnou holku, ale ty cesty za ní bývají mnohdy trnité. :mavam:

žampion
Závislačka 3743 příspěvků 01.12.18 10:01

ccc dneska je to tu samá seznamka :think:

Blahuše
Kecalka 357 příspěvků 01.12.18 10:03

Ahoj Martine, neco podobneho prozil muj manzel, u nej uz je to skoro 20 let, vyresil to tehdy tak, ze se naopak vrhnul do prvniho vztahu, ktery byl po ruce, ozenil se a za rok se rozvadel… To mi ten Tvuj opatrny pristup prijde urcite lepsi a je mi lito, ze tohle prozivas. Na to, aby ses uzavrel pred zivotem jsi mlady. Byla by to skoda. Na druhou stranu je potreba sam v sobe vse prozit, uzavrit, aby sis tim nekomplikoval novy vztah a neublizil tak nekomu, kdo za nic nemuze. Pribeh Tvuj a Tvoji pritelkyne bude naporad soucasti Tveho zivota. Jen je to jedna kapitola z nekolika dalsich, ktere tvori knihu. Neni potreba ji mazat, prekryvat, muzes si ji kdykoliv ve vzpominkach „precist“ znovu, presto je ale nezbytne nebat se zacit psat a prijmout ty kapitoly dalsi. Co by ona chtela nebo nechtela je ted uz jedno. Mysli na sebe. Moc Ti drzim palce.

Blahuše
Kecalka 357 příspěvků 01.12.18 10:05
@mrav píše:
Ahoj. Máme skoro podobný osud - mně taky loni zemřela žena při autonehodě. A i když mám malou holčičku a někdy je toho na mě hodně, chtěl bych ti poradit, ať zatím se seznamováním počkáš. Každý psycholog by ti řekl, že smutek má tři fáze. Až dojde ke smíření, jsi připravený na nový vztah. Moc ti přeji hodnou holku, ale ty cesty za ní bývají mnohdy trnité. :mavam:

No tak nic ve zlem, Ty se hlavne prestan nabizet spolu se svou triletackou temer v kazde diskuzi…

Ketris
Echt Kelišová 9595 příspěvků 01.12.18 10:10

@Blahuše Souhlas :palec:

mrav
Neúnavná pisatelka 19764 příspěvků 01.12.18 10:11
@Blahuše píše:
No tak nic ve zlem, Ty se hlavne prestan nabizet spolu se svou triletackou temer v kazde diskuzi…

Sorry, jen jsem napsal svůj názor. O tříleťačce,stejně jako minule, tam nepadlo ani slovo. :mavam:

Bubla_Bučková
Závislačka 4150 příspěvků 01.12.18 10:14
@Blahuše píše:
:roll: hrozný :mrgreen:
AjaF
Kecalka 273 příspěvků 01.12.18 10:16

@Blahuše @Ketris nechte ho být. Proč by se nemohl vyjádřit i tady, kde to zrovna může být přínosné. Nemusíte ty příspěvky číst.

AjaF
Kecalka 273 příspěvků 01.12.18 10:17

Navíc tady se myslím nenabízí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >