Reklama

Hledám pronájem Zlín - Malenovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 15:13
Hledám pronájem Zlín - Malenovice

Dobrý den všem, možná by to byla velká náhoda, ale stejně to zkusím. Hledám pronájem 2+1 nebo 2+kk v lokalitě Zlín - Malenovice. Zatím ale marně :-( neznáte prosím někoho, kdo v této části bude něco pronajímat? Na netu ani v realitkách jsem toho moc nenašla. Potřebuji aby byl byt s balkónem a aby tam byla vana (ne sprchový kout). Do 9 000,– Pokud byste náhodou o něčem věděli, napište sem a já bych poslala SZ. Děkuji za anonym z důvodu budoucího místa bydliště. :kytka:

Reklama

Reakce:

paandatko
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 4 inzeráty 11.01.17 16:21

V Malenovich bydlim, pokud bych neco potkala, dam vedet. Zkusim se poptat jestli nekdo nevi. My budeme pronajimat az tak za dva roky..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 19:09

@paandatko děkuju budeš moc hodná…já z tama pocházím a mám tam i rodiče…ale určitě to potřebuji v řádech měsíců…tak budu ráda kdyby se něco objevilo…napiš prosím sem do diskuse a zkontaktovala bych tě :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama