Reklama

Hledám reálné páry na focení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SandraJay
Nováček 5 příspěvků 15.02.17 18:58
Hledám reálné páry na focení

Zdravím, omlouvám se předem, vím, že to sem nepatří, ale je tu větší pravděpodobnost, že by se tu někdo našel. Jsem fotografka a zaměřuju se na portretní fotografie, ráda bych si ale rozšířila portfolio i o párové přirozené fotky, proto hledám dobrovolné, veselý, zamilovaný páry z Prahy a bližšího okolí, který by chtěly společné fotky. Focení by probíhalo venku v ulicicích, v přírodě vše na domluvě. Jelikož je to pro mojí potřebu, focení by bylo zdarma pro vás 10 fotek.
Moje fotky v odkazech : https://500px.com/sandrajay
 https://www.facebook.com/…54096336980/

V případě zájmu mě kontaktujte na email Sandra. j@email.cz nebo ve zprávě na fb stránce.

Děkuju moc a budu se těšit! :mavam:

Reklama

Reakce:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 15.02.17 19:08

Krásná práce :) bohužel nejsem z Prahy :(

SandraJay
Nováček 5 příspěvků 15.02.17 19:11

@KatieAndLily Jéé škoda :(

Janča209
Kelišová 5837 příspěvků 15.02.17 19:14

@SandraJay Krásné fotky, škoda že také nejsem z Prahy, ale určitě se vám tu páry jenom pohrnou. :)

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 15.02.17 19:30

Až si budete rozšiřovat portfolio o rodinky, tak dejte vědět :-) krásné fotky, jen k nám dvoum zamilovaným je ještě mimco :-)

lampicka11
Závislačka 3352 příspěvků 1 inzerát 15.02.17 19:38
@SandraJay píše:
Zdravím, omlouvám se předem, vím, že to sem nepatří, ale je tu větší pravděpodobnost, že by se tu někdo našel. Jsem fotografka a zaměřuju se na portretní fotografie, ráda bych si ale rozšířila portfolio i o párové přirozené fotky, proto hledám dobrovolné, veselý, zamilovaný páry z Prahy a bližšího okolí, který by chtěly společné fotky. Focení by probíhalo venku v ulicicích, v přírodě vše na domluvě. Jelikož je to pro mojí potřebu, focení by bylo zdarma pro vás 10 fotek.
Moje fotky v odkazech : https://500px.com/sandrajay
 https://www.facebook.com/…54096336980/

V případě zájmu mě kontaktujte na email Sandra. j@email.cz nebo ve zprávě na fb stránce.

Děkuju moc a budu se těšit! :mavam:

Mame zajem. Jsme z Rican

anoli30
Generální žvanilka 23855 příspěvků 15.02.17 19:43

Ať žije PRAHA.

slunce.v.duši
Kelišová 6246 příspěvků 15.02.17 19:44

Až příjdou na řadu rodiny, tak se hlásim. Prahu i Mělník mam za rohem.

SandraJay
Nováček 5 příspěvků 15.02.17 20:02

@Janča209 Děkuji moc, snad se někdo najde 0:))

Therminal Earth
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 15.02.17 20:45
@SandraJay píše:
Zdravím, omlouvám se předem, vím, že to sem nepatří…

Přemýšlela jste někdy o vstupu do kláštera?

SandraJay
Nováček 5 příspěvků 17.02.17 21:37

@slunce.v.duši Bohužel, momentálně focení rodin neplánuju, ale děkuju za případný zajem :)

SandraJay
Nováček 5 příspěvků 07.03.17 20:45

Příští tyden poslední 3 místa na focení párových fotek.Je tu ještě někdo z Prahy, kdo by měl zájem? Hezký večer Sandra :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama