Reklama

Hledám rodiče, co mají dítě od náhradní maminky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rawala
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 11.04.18 21:42
Hledam rodiče, co maji dítě od náhradní maminky

Ahoj šťastní rodiče, kteří máte dítě od na. Můžete mi prosím napsat sz, chtěla bych poradit co a jak. Moc dekuji

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 21:53

@rawala Mám skoro čtyřletá dvojčata od náhradní maminky… První a nejdůležitější předpoklad je najít si náhradní maminku, takovou, které budete věřit, důvěřovat… Pak si domluvíte schůzku na nějaké reprodukční klinice - já to tedy udělala naopak, napřed jsem si domluvila schůzku a pak hledala náhradní maminku, ale to spíš z toho důvodu, že jsem si myslela, že mi nabídnou nějaký seznam náhradních maminek, ale to oni nesmí… Pak na klinice se začalo domlouvat, co a jak… Poslali nás za právníkem, abychom sepsali nějaký papír, aby nám vysvětlil vše po právní stránce… Pak už se začalo ze stimulací, slaďování cyklu atd.. atd… Musí být samozřejmě zdravotní důvod pro to, aby to klinika udělala přes náhradní maminku… Kliniky mají také věkové omezení pro náhradní maminky, takže možná napřed meilem trochu vykomunikovat s klinikou… Klinika většinou chce nějakou paní, která už dítě /děti má.., nedělají to u bezdětných a také je lepší, pokud je paní sama /bez manžela/, jinak je potřeba souhlas i manžela atd… Jsou to další komplikace… Pokud máte další otázky, tak klidně napište…

rawala
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 11.04.18 22:51

A finančně? Jak jste to mělo? A bojím se aby si to na nerozmyslela

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.04.18 23:00

Já obdivuji takové lidi že pak dokáží to mimčo vážně té rodince dát :)

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 11.04.18 23:02

@Petruna21 kvůli tomu asi ta právní stránka „věci“, aby si to už nerozmyslela… Taky bych na to neměla. Ale zas, kdo na to má, hodně pomáhá těm, kteří jinak už nemohou, což je zas úžasné!

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.04.18 23:04

@Andrea.Tom To určitě, je to krásné že jsou i lidi co takhle pomůžou rodině která fakt děti mít nemůže :) ale jak si psala já bych na to neměla. Ale obdivuji všechny kdo to udělal/á :kytka:

hakna
Kecalka 255 příspěvků 12.04.18 06:48

O tématice náhradní matky je článek v časopisu Instinkt, na obálce je Vilhelmová ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 20:41

@rawala No, ze zákona se mohou náhradní mamince platit pouze náklady, ušlý zisk atd… Nesmí se platit za dítě… Nás tyto náklady staly 300 000 Kč… Bohužel ani pravni stránka věci nezaručí, že si to náhradní maminka nerozmyslí… Nejde to zajistit, proto to nemohou dělat bezdětné ženy… Naše měla už dvě své děti a další nechtěla ????

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >