Hledám se. Zamávalo to se mnou

257
8.11.20 18:42

Hledám se. Zamavalo to se mnou

Ahoj, nevím, zda jsem zvolila chodbou kategorii mého problémů. Potřebuji si už vylít 💓. Jsem druhý týden doma, předtím jsem trávila 3 týdny + v kurzu základní přípravy jako voják z povolání, bohužel po polovině kurzu jsem musela skončit, kvůli zdravotnímu problémům. Naštěstí ne, nic vážného, ale stejně lékař na ošetřovně mě poslal do domácího léčení a vzhledem ke koronakrizi pro mě kurz tedy skončit… Nemám o nic zájem. Zítra se musím jít přihlásit na úřad práce, mezitím si hledat aspoň brigádu. S prací je to na nic… Chápu. A do že doby, než znovu nastoupím do kurzu přežít. Nějak. Nevím a sama nechápu co se to se mnou stalo. Proč mi ten styl života(???( Nebo řád tam chybí. Přitom jsem se při odjezdu strašně bála, že si nezvyknu a jako jedna z mála jsem neměla problém poslouchat, dodržovat a ani chybějící spánek, jídlo mi nevadilo.

Jsem doma a nic mě netěší. Nějak se nechápu proč tomu tak je, proč se mi stýská… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1164
8.11.20 18:47

Já tomu úplně nerozumím. Ty jsi v armádě nebo tam teprve chceš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
8.11.20 18:51

Byla jsem v základní kurzu přípravy kvůli zdravotnímu stavu nebo spíš koronaviru ( nemožnost se vrátit, když člověk odejde z akademie ) jsem musela skončit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
8.11.20 18:55

Pořád úplně nechápu. Takže jsi odešla z vojenské školy. A jaké máš jiné vzdělání? Nebo se tam chceš vrátit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
8.11.20 18:57

Ne, ze školy. Ale z kurzu. Vojenská akademie je základní kurz přípravy vojáka z povolání. A hodlám se vracet, jsem teď v pořadí jako voják v záloze. Ale na další kurz, únor, mě už asi nevtesnaji. Tak že až květen absolvují :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
8.11.20 19:11

Aha. Dáváš o sobě poněkud kusé informace. Řekla bych a Le, že tvoje pocity jsou typické pro jakýkoli neúspěch, byť nezaviněný. Navíc celé toto období je poněkud depresivní. Chce to vědomě si udělat časový rozvrh včetně odpočinku, dohnat třeba různé resty, zařazovat si odměny, radosti. A mít se na co těšit. Máš přátele, rodinu, partnera, koníčky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3203
8.11.20 19:16

Vojenská akademie a kurz základní přípravy ve Vyškově jsou 2 pojmy, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
8.11.20 19:16

Mám, ale upřímně setkávání s lidmi, rodinou nebo případně domácí práce, které mě dřív bavily, mi nic neříkají. Dny se mi hrozně vlečou, nemůžu spát ( budím se ). Snažím se nevypadnoit z režimu - sportuji a připravují se lépe na další kurz. Prostě chybí mi nějak ten řád, podmínky a chování ač to nebylo vůbec lehké, na kurzu. Naopak, chytla jsem hodně (!)těžkou četu a naše skupina dostávala solidně zabrat. Ale… Sama nevím, jak jsem tam fungovala. Hlava jela v pohodě, fyzicky jsem zvládla věci, které v civilu, ani omylem, ani jsem je neznala. 8o Ale jsem doma a najednou, nedám 200 kliku, ale 20. Najednou neubehnu 12 km s 10 kg. Najednou nedokážu vstát v půl 5 a být do 22 hodin na nohách… Pět dní v týdnu. Nevím, nechápu se. Netěší mě nic, nebaví mě tahle rutina doma nebo celkově si uvědomují, že ten život tam mi chybí. A to jsem měla neskutečnou obavu, že na režim si nezvyknu a budu mít problémy, že mi selže psychika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
8.11.20 19:17

@Nell2 Pokud vím tak ne. Ale mohu se samozřejmě plést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3228
8.11.20 19:39

@Danielss tak jsi jen trochu vyhořelá…tomívá každy myslim… když je dobrá psychika a motivace neni nutno spát, jíst,…proste človek je nabuzený…když motivace odejde je problem uplně všechno…byt Tebou dam si ted týden uplne oraz…proste si odpočin bud na sebe hodna a pak se na to vrhni…udelej si plán hned od rana…vstavej na budik, klikuj, dřepuj, behej…podle planu… ale ted si dej týden pausu pokud Te to neteší nema tocenu lamat pres koleno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
8.11.20 19:46

Opravdu nic nelámu přes koleno. Sportuji méně, než ve Vyškově nebo než dříve v osobním životě. Teď mi nedělá, ani radost a nedonutim se leckdy dělat sport, který jsem milovala. Možná je to zimou, nevím.

Věnují se procházkám, běhu a klikam. Ale pořád v malém množství, než tam. Přitom jsem se opravdu netěšila, ráno před příjezdem zvracela ( nikdy se mi nestalo ), tak že si dokážete představit jak jsem na tom byla. A pak jako když utne. Naprosto v pohodě, přitom, někteří nikoli… Samotnou mě to hodně překvapilo a o to víc vzalo, že jsem musela skončit. Asi vzalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 19:50

@Danielss no jasny…ale to je fakt normalni…ja treba když jsem zamilovana tak nejim nespim a mam strasne energie a strasne sportuju…a když se odmiluju tak konec…treba mesic nejsem schopna vybehnout, přiberu 5 kg…už se tim vubec nenervuju protože vim že to zas prejde s dalsim zamilováním :D jediny co je na tom blbý že jsem zadana mam 2 deti takže hledat objekt k zamilování se není uplne easy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
257
8.11.20 19:54
@Anonymní píše:
@Danielss no jasny…ale to je fakt normalni…ja treba když jsem zamilovana tak nejim nespim a mam strasne energie a strasne sportuju…a když se odmiluju tak konec…treba mesic nejsem schopna vybehnout, přiberu 5 kg…už se tim vubec nenervuju protože vim že to zas prejde s dalsim zamilováním :D jediny co je na tom blbý že jsem zadana mam 2 deti takže hledat objekt k zamilování se není uplne easy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:) Chápu. V tom případě na to prd a věnuje se rodině
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
8.11.20 20:25
@Danielss píše:
Ahoj, nevím, zda jsem zvolila chodbou kategorii mého problémů. Potřebuji si už vylít 💓. Jsem druhý týden doma, předtím jsem trávila 3 týdny + v kurzu základní přípravy jako voják z povolání, bohužel po polovině kurzu jsem musela skončit, kvůli zdravotnímu problémům. Naštěstí ne, nic vážného, ale stejně lékař na ošetřovně mě poslal do domácího léčení a vzhledem ke koronakrizi pro mě kurz tedy skončit… Nemám o nic zájem. Zítra se musím jít přihlásit na úřad práce, mezitím si hledat aspoň brigádu. S prací je to na nic… Chápu. A do že doby, než znovu nastoupím do kurzu přežít. Nějak. Nevím a sama nechápu co se to se mnou stalo. Proč mi ten styl života(???( Nebo řád tam chybí. Přitom jsem se při odjezdu strašně bála, že si nezvyknu a jako jedna z mála jsem neměla problém poslouchat, dodržovat a ani chybějící spánek, jídlo mi nevadilo.Jsem doma a nic mě netěší. Nějak se nechápu proč tomu tak je, proč se mi stýská… :nevim:

Tak ti dovedu myšlenky jinam jo… slyšel jsem že ve Vyškově je to docela Sodoma Gomora. Co se týče fyzického parovyho kontaktu. Ale asi spíš až po kurzu no. Tak se máš na co těšit. :lol: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2498
8.11.20 20:52

Posttraumatická stresová porucha?…teď buď sobec a odpočiň si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama