Hledám slečnu na hlídání do zahranici

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
25.11.21 13:22

Hledám slečnu na hlídání do zahranici

Ahoj holky, Hledáme mladou slečnu na hlídání naší 8 měsíční dcery, která by byla ochotná za náma přijed do zahraničí a žít tady snáma. Co nejdříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27547
25.11.21 13:24

Možná by jsi měla napsat kde to „zahraničí“ je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21902
25.11.21 13:37

A proč mladou? to trošku zavání :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11359
25.11.21 13:52

@ka2ka co na tom zavání? Těžko pojede jako au-pair ženská v letech. Za kapesné a kurzy jazyka asi nikdo moc pracovat nemůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14616
25.11.21 13:55

Na FB je skupina Au pair CZ SK, přidej se k nim a můžeš si tam dát inzerát. Některé holky co chtějí jet jako au pair rády jezdí k českým rodinám (kvůli jazykové bariéře se cítí lépe).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21902
25.11.21 14:00
@Aduš8 píše:
@ka2ka co na tom zavání? Těžko pojede jako au-pair ženská v letech. Za kapesné a kurzy jazyka asi nikdo moc pracovat nemůže

no klidně může jet třicetiletá ne? hele a z celého inzerátu se dozvíš jen to že má být mladá a jet do ciziny tak bud inzerát psal chlap nebo negramot a prostě to na mě nepůsobí důvěryhodně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1360
25.11.21 14:30
@pikola píše:
Možná by jsi měla napsat kde to „zahraničí“ je :nevim:

Tipuju Slovensko. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1360
25.11.21 14:32
@Aduš8 píše:
@ka2ka co na tom zavání? Těžko pojede jako au-pair ženská v letech. Za kapesné a kurzy jazyka asi nikdo moc pracovat nemůže

To by ses divila, kdejaká akční důchodkyně by to brala jako terno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11359
25.11.21 14:35

@listento tak akční důchodkyni bych své děti hlídat asi nenechala, při dnešním odchodu do důchodu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
25.11.21 14:37

Na takový inzerát tady fakt nikoho nenajdeš. :mrgreen: Navíc takových holek už bylo, co takto jely do ciziny „hlídat děcka“, ale jaksi skončily trošku v jiném podniku bez pasů, mobilu, peněz a sebe samotných. 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
25.11.21 14:37

Holky buďte vklidu, psala jsem to já a jsem ženská která má 34 roku, dvě děti a jsme normální fungující rodina, která hledá slečnu (klidně i 30letou), v tom vůbec není žádný problém. Spíš jsem to myslela tak, že ta mladá slečna se líp přizpůsobí te rodině a nebude tak náročná na peníze a všechno jiné. Ale každá holka nebo slečna bi se nám teď hodila, protože musím nastoupit po Novém roce zpátky do práce a manžel samozřejmě taky pracuje. Tak tímhle způsobem bych potřebovala pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
25.11.21 14:39

Ještě jsem tam zapomněla napsat že se jedná o Finsko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
25.11.21 14:41
@Jana Ho. píše:
Holky buďte vklidu, psala jsem to já a jsem ženská která má 34 roku, dvě děti a jsme normální fungující rodina, která hledá slečnu (klidně i 30letou), v tom vůbec není žádný problém. Spíš jsem to myslela tak, že ta mladá slečna se líp přizpůsobí te rodině a nebude tak náročná na peníze a všechno jiné. Ale každá holka nebo slečna bi se nám teď hodila, protože musím nastoupit po Novém roce zpátky do práce a manžel samozřejmě taky pracuje. Tak tímhle způsobem bych potřebovala pomoct.

Hele bacha na pravopis. “Slečna bi se nám hodila,” to je poměrně úsměvná chyba, která úplně mění význam inzerátu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
25.11.21 14:48

Sorry za moje pravopisné chyby, s češtiny jsem neměla zrovna nejlepší známky. Ale já si myslím že každý normální člověk si přečte to co píšu, protože to je přece důležité a ne kolik tam mám chyb, na to už může poukazovat jenom štoural.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14084
25.11.21 15:00
@Sardelka píše:
Hele bacha na pravopis. “Slečna bi se nám hodila,” to je poměrně úsměvná chyba, která úplně mění význam inzerátu :lol:

Proč chyba? Třeba je to „slečna BI“ podmínkou. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat