Hledám soukromého investora

Anonymní
12.1.20 20:55

Hledám soukromého investora

Dobrý den. Hledám soukromého investora který mne půjčí 5tis do příštího měsíce. Je to opravdu moc nutne. Problém je v tom že já nejsem občan ČR, a nemám ani trvalý pobyt, mám jenom dlouhodobý, proto banky ne chtějí mi půjčit. Bude dobře kdy by někde setkali se, bydlím v Praze. Prosím o vaši pomoc, protože já už nevím co mám dělat((((

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17241
12.1.20 20:57

Zájemci si určitě jen pohrnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 21:00
@vokishka píše:
Zájemci si určitě jen pohrnou.

Já už opravdu nevím co mám dělat, do výplaty skoro měsíc, a já mám v kapse 1000 korun, mám ještě malé dítě doma. U rodičů ne mužů vzít((((

• Nahlásit
  • Citovat
22191
12.1.20 21:03
@Anonymní píše:
Já už opravdu nevím co mám dělat, do výplaty skoro měsíc, a já mám v kapse 1000 korun, mám ještě malé dítě doma. U rodičů ne mužů vzít((((

Jak ti těsně po výplatě může zbývat 1000?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 21:04

Soukromý investor je ten kdo vybírá poplatky - tady chce naopak někdo peníze od něj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 21:06
@Hrabě Dooku píše:
Soukromý investor je ten kdo vybírá poplatky - tady chce naopak někdo peníze od něj

Já klidně zaplatím i z poplatků… Mně to nevadí…

• Nahlásit
  • Citovat
22191
12.1.20 21:11
@Anonymní píše:
Já klidně zaplatím i z poplatků… Mně to nevadí…

Jó, tak ty smrdíš korunou a klidné vysolíš i úroky… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
666
12.1.20 21:23

Lichva půjčí každýmu, když ti nevadí poplatky :nevim:. Ale investor asi na 5litrů reagovat nebude, na 5 mega věřím, že ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 01:39

Co brigáda?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2955
13.1.20 06:02
@Anonymní píše:
Dobrý den. Hledám soukromého investora který mne půjčí 5tis do příštího měsíce. Je to opravdu moc nutne. Problém je v tom že já nejsem občan ČR, a nemám ani trvalý pobyt, mám jenom dlouhodobý, proto banky ne chtějí mi půjčit. Bude dobře kdy by někde setkali se, bydlím v Praze. Prosím o vaši pomoc, protože já už nevím co mám dělat((((

Kdyz vam nepujci uz ani zadna nebankovni spolecnost, tak smrdite az za roh a kazdemu, je jasne, ze penize co vam pujci, tak vlastne daruje. Jelikoz nevratite ani korunu a on se zaradi jako 15ta exekuce. A vy to urcite moc dobre vite, jen tady lzete a jeste hrajete na city s ditetem. Je mi z vas na bliti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 10:26
@Anonymní píše:

máš 1000kč, tak tedka nějaka brigáda na sobotu a neděli… a máš doma minimálně 1500kč…a dej si tady spíš jen inzerát jestli ti někdo nepohlídá dítě zadarmo…to by někdo mohl pomoci…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.1.20 10:31
@Cenarius píše:
Kdyz vam nepujci uz ani zadna nebankovni spolecnost, tak smrdite az za roh a kazdemu, je jasne, ze penize co vam pujci, tak vlastne daruje. Jelikoz nevratite ani korunu a on se zaradi jako 15ta exekuce. A vy to urcite moc dobre vite, jen tady lzete a jeste hrajete na city s ditetem. Je mi z vas na bliti.

klid…nic nevíte… spíš asi bych řekla, že je to tím trvalým pobytem a občanstvím…

takže tam pak nepujčí ani nebankovka no :(

• Nahlásit
  • Citovat
13.1.20 10:47
@Anonymní píše:
klid…nic nevíte… spíš asi bych řekla, že je to tím trvalým pobytem a občanstvím…takže tam pak nepujčí ani nebankovka no :(

Souhlas. Na hlídání bych zkusila případně skupinu Fandí máma potřebuji/daruji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 11:03
@uživatel2 píše:
Souhlas. Na hlídání bych zkusila případně skupinu Fandí máma potřebuji/daruji.

paní nebo pána neodsuzuji…stát se může…

ale jediná šance je najít si brigádu a pak třeba i tady na emiminu požádat o hlídání zdarma… to se spíš najde nějaká maminka, která pohlídá a třeba vezme zadarmo i díte zakladatelky do cukrárny atd.,… než tady hledat půjčku a ještě anonymně…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama