Hledám soukromou školku na Praze 5. Nějaké doporučení?

4
5.3.16 20:18

Hledám soukromou školku na Praze 5. Nějaké doporučení?

Ahoj holky, hledám malou hezkou a hlavně SOUKROMOU školku na Praze 5. Chci aby malá měla hezký start do kolektivu dětí, než jsem měla já ve státní :poblion:. Peníze co se týká dítěte řešit nechci, je to moje dítě a na tom šetřit nehodlám. Díky za tipy! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

657
5.3.16 20:28
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
301
5.3.16 20:35

Zkuste mš opus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7330
5.3.16 20:44

@Niky2 No…musím říct, že mě velice zaujalo „pozdní vyzvedávání dětí“…pokud si rodič vyzvedne dítě po „zavíračce“ víc jak 15 minut, zaplatí 500Kč…hezký! 8o Tohle zavést v obecních školkách…to by bylo halló. :mrgreen:
Sorry za OT. Jen jsem se zasnila, jak bych byla bohatá… :jazyk: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
5.3.16 20:57

@SIMONA1234
O timhle nevim a nikdy jsem nic takoveho neresila :think:
Ja jsem mela syna 2 roky v Seznamku (nevzali mi ho do statni skolky a pak jsme to uz nechteli menit, kdyz si zvykl) a musim rict, ze jsem tam byla moc spokonena. Zacatky byly u nas tezke, ale tety byly opravdu skvele a moc hezky se k synovi chovaly. Ruzne dovednosti a znalosti, co na me ve svych 3letech chrlil a ktere ve skolce ziskal…to jsem normalne nechapala! I tim, ze deti bylo min, nez ve statni skolce, se mohly tety detem vic venovat (coz je logicke),syn byval minimalne nemocny, deti se k sobe moc pekne chovaly. Jidlo v pohode, mely moznost vyberu na obed. Syn tam byval i do vecera a s klukama soutezili, kdo tam zustane dyl :mrgreen:
Takze za me musim rict velka spokojenost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60910
5.3.16 21:33
@Indiansummer píše:
Zkuste mš opus

jako zbraslav?
jako soukromá je. ale standardní počet dětí ve třídě ( okolo 25), žádá extra péče. zkrátka levná soukromá školka pro ty, kteří se do státní nedostali… :think:

Pro malé děti je třeba na Zbraslavi fajn www.velicek.cz . Hodně individuální přístup, skvělá majitelka/učitelka od které jsem se co se týká přístupu k dětem měla co učit. Skvělý přístup k rodičum. Snad jen trochu divné webovky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2096
5.3.16 21:37

@Fabe a pro jak starý dítě? My chodíme do školičky RC Chameleon, ale je spíš pro menší děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
8.3.16 08:02

Mám dceru 3 roky. Jinak jsem zkoušela Nikolajku a vůbec mě nezaujala-ani Seznámek. Byli v přístupu a odpovědi arogantní, prostě jsem čekala od soukromé školky trochu jiný přístup. Takže za mě velké NE. Zbraslav už je pro mě z ruky - myslela jsem okolí Anděla-Smíchov. Narazila jsem ještě na pár školek, tak jim napíšu a dám Vám vědět, jak to dopadlo. Jinak moc děkuju za odpovědí!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
31.3.16 09:41

Takže za poslední měsíc jsem prošla 4 školkama a dokonce jsem se šla podívat i na Rotudnu, která je teda příšerně daleko a ještě k tomu v zástavbě novostaveb na konci Zbraslavi. To bych se utahala. A tak teď jdu procházet Košíře a Smíchov. Všude mají velké billboardy Veselé školky- ale to je až ve Stodůlkách, takže něco jako Zbraslav. Nějaké zkušenosti? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
31.3.16 13:50

Ahoj, já davala oba kluky do skolky Malíčkov, ještě teda nez jim byly tři roky a jen 3×týdně na 3 hodiny dopoledne. Není to žádny luxus, ale prostě taková normální fajn skolička. Vyhovovalo mi, že se dá platit hodinově. Ale už je to taky 3 roky zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2096
31.3.16 17:32

@Fabe No v Košířích je ten náš Chameleon, co jsem zmiňovala. Výhody - hrozně hodné tety, placení po hodině, malinko dětí, nevýhody - kratší otevírací doba, nemají svoje hříště (ale ven chodí hodně, každý den, když i hezky i odpoledne)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
18.4.16 12:48

Konečně!

Tak jsem!!konečně!!! našla školku, která mi vyhovuje. Malá=málo dětí, učení angličtiny, výběr jídla ze dvou variant, zahrada, letní program, adaptační proces.. Cenově ok. Kdybyste hledali školku na Praze 5, tak určitě doporučuju tuhle!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama