Hledám spolubojovnici - těhotenství a konec s kouřením

Anonymní
29.6.13 15:28

Hledam spolubojovnici - tehotenstvi a konec s kourenim

Ahoj, najde se cerstva tehule, co skoncila s kourenim a je to pro ni boj? Chci bojovat radsi s nekym :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.6.13 16:00
@Anonymní píše:
Ahoj, najde se cerstva tehule, co skoncila s kourenim a je to pro ni boj? Chci bojovat radsi s nekym :-)

ja jsem ve 4 mesici a jeste jsem neprestala jen omezila…je to pro me boj…hrozne se za to stydim :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.13 16:14

Jsem teprve na zacatku s obojim… tak nemuzu rict, ale pri prvnim tehu se mi to nepovedlo, kourila jsem dve denne :-(… nesnasela jsem se, ale stejne jsem nevydrzela… ted se chci fakt polepsit! Cigara, uz doma nemam. Co chlap, jak Te podporuje?

• Citovat
  • Nahlásit
5673
29.6.13 16:27

Podpora od okolí je hodně důležitá a jestli kouří partner, tak si myslím, že je to hodně blbý :mrgreen: Já jsem zjistila těhotenství na začátku února, kouřila jsem asi ještě 14 dní a pak jsem skončila úplně, měla jsem kvůli tomu výčitky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ikyki
29.6.13 16:50

Lepšínež se stresovat bez cigára celý těhu je jednu denně si dát…kouřila jsem celé těhotenství a mám zdravou 2 měsíční 6 kilovou holčičku

• Citovat
  • Nahlásit
13183
29.6.13 17:01

@ikyki To je názor na pěst - hned si jednu vraž, hrdinko :roll: Doufám, že tvoje dítě opravdu nebude mít problémy - to, že je teď zdravá ale ještě nic neznamená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13183
29.6.13 17:03

Všem, co kouříte a jste těhotné bez okolků vzkazuju, že jste sobecké zoufalé nány a lituju vaše budoucí dítka, až jim budete kouřit pod nos. Styďte se a zamyslete se proboha nad sebou!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.13 17:10

@zlodcera precti si nazev diskuze!!! A jestli chces prudit, zaloz si nejake tema kam se to hodi… sem fakt ne!!! Doporucuji napr. nazev lyncujte kuracky zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
13183
29.6.13 17:17
@Anonymní píše:
@zlodcera precti si nazev diskuze!!! A jestli chces prudit, zaloz si nejake tema kam se to hodi… sem fakt ne!!! Doporucuji napr. nazev lyncujte kuracky zakladatelka

Nikoho nelynčuju, jen vyjadřuju znechucení nad takovejma chudinkama, co dobrovolně ničí zdraví svýmu nenarozenýmu dítěti. Sama jsem přestala, když jsem zjistila, že jsem těhotná. Nikdy mě ani nenapadlo vzít to do huby! Prostě jste pro mě totální ubožačky a je mi z vás na nic a to prostě nepřejdu bez komentáře. Takže si nestěžuj a radši se fakt zamysli, holka!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3155
29.6.13 17:22

To jsem přesně čekala kdy se tu objeví nějaká podobná @zlodcera :zed:
zakladatelce držím palce a přeji silnou vůli a @zlodcera najdi si diskuzi kde zvládneš dávat příspěvky k tématu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
29.6.13 17:25

Holky držím Vám palečky… já přestala hned jak jsem našla //. nevím jak jsem to dokázala ale nechci aby to malá dlabala taky…:-( za celých 8 měsíců jsem si nedala ani čouda…ale trpěla jsem, občas bych si tak zapálila…největší motivace je pro mě strach, že kdyby malá byla po narození nemocná nebo se cokoliv stalo, tak bych si vyčítala, že za to třeba můžu já… Takhle vím, že jsem pro její zdraví udělala maximum. Je fakt že jsem dost přibrala, ale manžel mě v tom podporuje a hodně chválí a doufám že nabraná kilča půjdou kojením dolu :-) Držím palečky moooooc moc moc… je to boj :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13183
29.6.13 17:36

Jo, hlavně se obhajujte, chuděrky..

Jestli sis myslela, že tu najdeš jen podporu formou vyjadřování soucitu, jak tě všechny chápu, jak to není tak hrozný, když si jednu zapálíš, tak holt smolík.. Ty potřebuješ podporu formou dobře mířené facky, protože to je jediné, co na takové ženské platí - pokud jsou teda aspoň k něčemu, tak si uvědomí, jakou blbost dělají. Přeju hodně štěstí aby sis od teď už nezapálila, protože tvoje dítě za tvou blbost nemůže. Zdar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bobina5
29.6.13 17:47

@zlodcera přestaň tady prudit a moralizovat, stres škodí zdraví, jsi nezodpovědná že takhle hazarduješ se svým zdravím.
Jsem sice nekuřák, ale musím si některých tady zastat, to kouření vůbec není takovej děs jak všichni straší, pokud ovšem nekouříte dvacku denně. Vím o čem mluvím, jsem z oboru a denně se setkávám s lidmi co mají dýchací potíže ať už z kouření nebo prostě astma bez známé příčiny. A nikdy jsem se ještě v práci nesetkala s člověkem který vykouří 5 cigaret denně, takový kuřák má totiž plíce čisté jako lilie, mnohem čistší než nekuřák z Ostravského předměstí. Plíce člověka se totiž jako většina lidských orgánů čistí. To co člověk vdechne z běžného vzduchu je mnohem větší hnus než těch pár miligramů nikotinu či několik gramů dehtu. Navíc malé množství tabáku je dokonce zdraví prospěšné, ano zní to neuvěřitelné, ale je to fakt, jen googlujte. Takže klííd, samo že kouření v těhotenství je špatné, ale dvě cigára denně fakt nejsou nic hrozného a ten stres z odvykání je mnohem horší.

• Citovat
  • Nahlásit
71
29.6.13 17:50

Zakladatelko,
držím pěsti, aby se povedlo. Já měla to štěstí, že mi cigarety zacly hned smrdět a zvedal se mi z nich žaludek a to u obou tehotenstvi. Zkus náplasti nebo žvýkačky. Mohli by ti poradit v lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.13 17:55

@zlodcera nebavis me a jsi totalne omezena, vubec jsi nepochopila, koho jsem tu chtela potkat pri zalozeni tohohle tematu, ale tebe fakt ne. Tebe bych za matku nechtela ja… takovou kra*ku se vsim hned hotovou! BTW taky si te dite nemohlo vybrat.
NA HRUBY PYTEL HRUBA ZAPLATA

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat