Hledám spolubydlení v Praze 2015

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pevam
Kecalka 103 příspěvků 02.07.15 20:27
Hledám spolubydlení v Praze 2015

Ahoj hledám spolubydlení v Praze nebo jejím okolí. Nejlépe s nějakou mamčou, ale klidně i se slušnými lidmi, kterým nevadí děti. Mám dvě děti - 4 roky a 8 měsíců.
Jsme slušná a platící rodina, i když neúplná. Jsem mladá maminka (26),nekuřačka, alkohol nepiji, netahám si domů chlapy ani nevymetám diskotéky. Mám veškeré vybavení do bytu, pračku i lednici, tahat vše ale nemusím pokud by to nešlo. Můžu dát max. 6 tisíc.
Prosím pokud máte nějaký tip, nebo jste ve stejné situaci napište, za jakýkoliv tip budu ráda :-) pokud se dáme dohromady aspoň dvě můžeme najít byt napůl.
Díky :kytka:

Reakce:
Pipette27
Povídálka 13 příspěvků 04.11.15 20:13
...

Příspěvek upraven 21.02.16 v 13:03

erikaaaa4
Nováček 10 příspěvků 29.11.15 11:20

Ahoj holky hledam nejakou maminku s jednym ditkem nas polubydleni v PRaze, ja 27 dcera 2 roky, konci mi rodicak takze to dost specha, chci do prace, vzajemne hllidani a pomoc samozrejmosti, zatim bydlim v 2kk mohli bychom tak zacit a pak si treba najit neco vacsiho, jsem veselej typ, prosim jen vazne zaujemkyne, zadna puberta ktera nevi co chce :-) dekuju a budu se tesit na kazdou odpoved

annabolla
Kecalka 269 příspěvků 14.12.15 10:17

Ahoj maminky jsem ve složité situaci a sháním co nejdříve spolubydlení. Bohužel mohu dat ma 4500. Kdyby jste někdo o nečěm věděli budu ráda. Děkuj

Giusy
Stálice 85 příspěvků 14.02.16 12:56
@erikaaaa4 píše:
Ahoj holky hledam nejakou maminku s jednym ditkem nas polubydleni v PRaze, ja 27 dcera 2 roky, konci mi rodicak takze to dost specha, chci do prace, vzajemne hllidani a pomoc samozrejmosti, zatim bydlim v 2kk mohli bychom tak zacit a pak si treba najit neco vacsiho, jsem veselej typ, prosim jen vazne zaujemkyne, zadna puberta ktera nevi co chce :-) dekuju a budu se tesit na kazdou odpoved

Ahojky, už jsi někoho našla? :)

Váš příspěvek
Reklama