Hledám starší ženu na kamarádsko-milenecký vztah

2
12.9.21 13:42

Hledám starší ženu na kamarádsko-milenecký vztah

Ahoj, budu k vám upřímný. Je mi 24 let a přitahují mě ženy, které jsou oproti mne „starší“. Ze zralejších žen vyzařuje určité kouzlo, které mé vrstevnice nemají. Proto hledám oproti mě starší ženu na milenecko - kamaradský vztah. Já sám jsem 183 cm vysoký, spíše hubené sportovní postavy, nekuřák, alkohol piji pouze výjimečně. Nebudu se ohánět velkými zkušenostmi, vím že se mám ještě co učit. Zatím jsem měl pouze dvě sexuální partnerky, proto asi nebudu tak zkušený jako jiní… Ale jsem učenlivý :) v dobré kondici a sex jsem vždy miloval, obzvlášť dlouhý sex a nebojím se různých experimentů. A co se týče zájmů, rád cestuji (především trusitika po horách), sportuji, miluju hudbu a rád si přečtu zajímavou knížku. Pokud nějakou z vás zaujmu, budu rád za osobní zprávu, kde rád vyměním foto a více se seznámíme. Omlouvám se těm, které jsem nějak pobouřil a mám radost pokud jsem nějakou z vás rozesmál a udělal vám hezčí den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33780
12.9.21 14:42
@Kerouack píše:
Ahoj, budu k vám upřímný. Je mi 24 let a přitahují mě ženy, které jsou oproti mne „starší“. Ze zralejších žen vyzařuje určité kouzlo, které mé vrstevnice nemají. Proto hledám oproti mě starší ženu na milenecko - kamaradský vztah. Já sám jsem 183 cm vysoký, spíše hubené sportovní postavy, nekuřák, alkohol piji pouze výjimečně. Nebudu se ohánět velkými zkušenostmi, vím že se mám ještě co učit. Zatím jsem měl pouze dvě sexuální partnerky, proto asi nebudu tak zkušený jako jiní… Ale jsem učenlivý :) v dobré kondici a sex jsem vždy miloval, obzvlášť dlouhý sex a nebojím se různých experimentů. A co se týče zájmů, rád cestuji (především trusitika po horách), sportuji, miluju hudbu a rád si přečtu zajímavou knížku. Pokud nějakou z vás zaujmu, budu rád za osobní zprávu, kde rád vyměním foto a více se seznámíme. Omlouvám se těm, které jsem nějak pobouřil a mám radost pokud jsem nějakou z vás rozesmál a udělal vám hezčí den :)

:palec: Rozhodně větší šance na úspěch, než ten padesátník, co tu nedávno hledal třicítku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1038
12.9.21 15:37

To zní dobře, kdybych byla nezadaná a měla chuť, klidně bych se ti ozvala.
Odkud jsi, aby dámy věděly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.9.21 17:56
@Leni_2019 píše:
To zní dobře, kdybych byla nezadaná a měla chuť, klidně bych se ti ozvala.
Odkud jsi, aby dámy věděly?

Jsem z vysočiny a děkuju za milou zprávu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
14.9.21 13:52
@Kerouack píše:
Ahoj, budu k vám upřímný. Je mi 24 let a přitahují mě ženy, které jsou oproti mne „starší“. Ze zralejších žen vyzařuje určité kouzlo, které mé vrstevnice nemají. Proto hledám oproti mě starší ženu na milenecko - kamaradský vztah. Já sám jsem 183 cm vysoký, spíše hubené sportovní postavy, nekuřák, alkohol piji pouze výjimečně. Nebudu se ohánět velkými zkušenostmi, vím že se mám ještě co učit. Zatím jsem měl pouze dvě sexuální partnerky, proto asi nebudu tak zkušený jako jiní… Ale jsem učenlivý :) v dobré kondici a sex jsem vždy miloval, obzvlášť dlouhý sex a nebojím se různých experimentů. A co se týče zájmů, rád cestuji (především trusitika po horách), sportuji, miluju hudbu a rád si přečtu zajímavou knížku. Pokud nějakou z vás zaujmu, budu rád za osobní zprávu, kde rád vyměním foto a více se seznámíme. Omlouvám se těm, které jsem nějak pobouřil a mám radost pokud jsem nějakou z vás rozesmál a udělal vám hezčí den :)

Tak asi tady žádnou takovou nenajdeš, ale máš to hezky napsaný. Když si vzpomenu jak tady bylo mladý sameček hledá starší maminu :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat