Hledám těhotnou, co má taky problémy ve vztahu :(

381
25.4.20 20:58

Hledám těhotnou, co má taky problémy ve vztahu :(

Ahoj všem,
jak začít. Měli jsme spoustu krát problémy ve vztahu, ale myslím, že se máme opravdu rádi, ale jsme každý úplně jiný, já nemám rodiče, hodně krát jsem se stěhovala, takže jsem o kamarády přišla, přítel je pruďas, ale nikoho jiného nemám, no celé se to těžko vysvětluje. :) teď jsem skoro v sedmém měsíci a No, máme problémy. Žijeme v 1+1, na miminko se moc těším, udělám pro něj vše, šetřím už nějakou dobu, ale o co jde. Jsem tu sama, v Praze, nemám si s kým popovídat a myslela jsem, že nějakou fajn osobu poznám třeba na předporodních kurzech, cvičení, ale kvůli situaci, která je, prostě tohle není a já jsem zavřená v tom mini bytě, nevím, jak se seznámit, když tu nikoho neznám a jak nemám ani rodiče, je mi teď strašně smutno. Ráda bych se seznámila. Jsem pohodová, upřímná a myslím, že i kamarádská a milá, jen prostě je to vše jinak než jsem plánovala, vztah atd. Budu moc ráda, když se s některou z Vás, která mě pochopí v tom, co píšu a napíše :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
77
25.4.20 21:09

Taky jsem z Prahy a pořád sama, přítel je poslední dobou hrozně posedlý rodiči a pořád u nich vysedává, nemám proti nim nic, jen bych s přítelem taky ráda trávila nějaký čas. :? Dost se teď kvůli tomu hadame. Jinak jsem taky těhotná, v 16tt. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
25.4.20 21:34
@Teenulka píše:
Taky jsem z Prahy a pořád sama, přítel je poslední dobou hrozně posedlý rodiči a pořád u nich vysedává, nemám proti nim nic, jen bych s přítelem taky ráda trávila nějaký čas. :? Dost se teď kvůli tomu hadame. Jinak jsem taky těhotná, v 16tt. :)

Ahoj, mám to také podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
25.4.20 21:47

@Anetkamor já už to kolikrát vzdávám, ať už řekni cokoliv, tak má pokaždé chytrý argument. To pak radši budu zase sama než se hádat celý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
26.4.20 21:17

@Teenulka to ten můj se staví do role spasitele :roll: A přece se musí starat o rodiče, i když jsou plně samostatní s menším dozorem a tráví tam spoustu volného času :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat