Hledám těhotnou kamarádku či maminku na MD z Prahy 6- Břevnov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
belleclare
Nováček 1 příspěvek 04.10.18 10:29
Hledám těhotnou kamarádku či maminku na MD z Prahy 6- Břevnov

Ahoj holky, ráda bych zde touto cestou našla kamarádku na zkrácení dlouhé chvíle, na procházku, kafčo či prostě na pokec. V půlce listopadu čekáme naše první miminko. Nyní už jsem na MD a většinu času trávím sama, poněvadž všichni z měho okolí pracují nebo zkrátka mají málo času. Navíc málokdo touží řešit těhotenství a vše s ním spojené tolik jako někdo, kdo je zrovna sám v očekávání nebo si tím už prošel :)
Strucne o mne: je mi 26 let, zajimam se o zdravou stravu, cvičím jogu a rada pobyvam v prirode.
Pokud by zde byl někdo v podobné situaci a byl ještě k tomu z Břevnova, nechť se mi ozve :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >