Hledám těhotnou kamarádku z Brna

9.1.19 14:04

Hledám těhotnou kamarádku z Brna

Ahoj holky, hledám těhotnou kamarádku na pokec nebo společné chození na cvičení pro těhotné :) Bohužel nemám ve svém okolí zatím žádnou těhotnou kamarádku, proto bych ráda poznala někoho, s kým můžu svoji radost sdílet, měnit si zážitky a zkušenosti :) Je mi 26 let, jsem v 16tt :) Čekám svoje první mimčo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.1.19 16:48

Ahoj, z jaké části jsi? Já bydlím v Medlánkách a jsem 22tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.19 21:22

Ahoj, taky jsem z Brna, je mi 23 a jsem zatím 11tt. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.19 20:04

Ahoj holky! Já jsem z Černých polí a jsem na konci druhého měsíce, také moje první;)) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
20.2.19 13:02

@Z.blondie Ahojky, kdy máš termín porodu? Já jsem těhotná chvíli, termín říjen. :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.19 15:15

@Mite7 Já mám září:) tak jsme skoro podobně:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
20.2.19 15:19

@Z.blondie A odkud jsi? Jak to zvladas? :relaxed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.19 15:20

@Mite7 Jsem z Brna/ Černá pole a ty? no první měsíc to bylo takový náročnější, ale nevolnosti už lepší, takže zbyl pouze hlad a únava:D:D jak ty zvládáš novinku? první miminko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
20.2.19 16:54

@Z.blondie Ano, cekame prvni miminko. No me nijak nic neni, jen jsem unavena a asi vic jim :grin:…nic jineho nepozoruji. :blush: Kdy si dostala prukazku? :blush: Jinak jsem z Herspic, mam kousek stezku, ta se bude hodit. ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.19 20:06

@Mite7 tak stezka se určitě užije;) průkazku ještě nemám, příští týden jdu na kontrolu tak uvidím co řekne doktor :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama