Hledám těhulku (kamarádku) - Příbram a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Theresa00
Povídálka 34 příspěvků 01.07.15 14:50
Hledam tehulku (kamaradku)Příbram a okolí.

Ahoj, hledám tehulku kamarádku, která by měla čas si někdy sednout na kafe (čaj),pokecat, vyslechnout, něco podniknout. Příbram a okolí. Pokud je tu nějaká která nemá zrovna moc přátel nebo se cítí sama a nemá si s kým popovídat o těhotenství, dětech atd. Tak at se mi ozve a já budu moc ráda ze si budu mít také s kým popovídat a řešit vše kolem dětí a těhotenství, protože krom své mamky a manžela nemám okolo sebe žádnou tehulku nebo kamarádku kterou by to zajímalo.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
terky
Nováček 6 příspěvků 01.07.15 14:58

Ahojky, jsem tu nová, taky hledám někoho na pokec ;) Sice nejsem těhulka, ale snažíme se :-)

Theresa00
Povídálka 34 příspěvků 01.07.15 15:02

@terky ahoj,super a odkud jsi? Jak dlouho se snažíte? Držím palce! My se poprve snažili 2 mesice a bylo to ale v 7tt jsem samovolně potratila. Pak 7 měsíců nic a měsíc před svatbou jsme zjistili ze čekáme no a teď jsem skoro ve 20tt a v listopadu se nám prcek narodí :srdce:

terky
Nováček 6 příspěvků 01.07.15 15:07

Jsem z Rožmíku, znáš? Ani ne půl roku, jsem na zástupu v práci místo jedné známé, která si loni v řijnu zlomila ruku. Měl to bejt zástup na 2 měsíce a jsem tam furt, tak to teď trochu flákáme, nechci je nechat ve štychu. A co čekáte? :)

Theresa00
Povídálka 34 příspěvků 01.07.15 15:16

@terky znám,tam bydlí kamarádka ale je hodně zaneprázdněna práci tak proto hledám někoho na pokec protože na me každý kasle když to řeknu takhle :D no tak to už to snad vyjde ne? Nám to vyšlo když jsme to zrovna čekali nejmíň :D ještě nevíme, minule malý vzdorovalo tak snad za týden jdeme na ultrazvuk tak už budeme doufám vědět. A kde děláš? Treba budu znát. Já skončila a uz jsem doma tak se ještě ke všemu docela nudim, sice si hledám činnost jakože úklid, vaření a pečení me hodně baví ale chybí mi kontakt s lidmi. trochu jak v izolaci si teď přijdu :D

xxBubu92
Nováček 8 příspěvků 01.07.15 15:30
ahoj

Ahoj jestli chces tak mi napis zpravu muzem pokecat jestli se ti bude chtit, nejsem tedy tehulka ale mam skoro 8mi mesicniho raracha ale deti a vse kolem nich me bavi :)

blabla123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.15 15:46

Ahoj, přidávám se holky k vám, nejsem tedy těhotná a ještě nějakou dobu nebudu. Ale to snad nevadí :-)

@Theresa00 Odkud jsi? Přímo z Příbrami?

Theresa00
Povídálka 34 příspěvků 01.07.15 15:50

@blabla123 ahoj,bydlím v jedné vesničce za Příbrami ale v Pb jsem pořád, manžel tam má práci a máme tam rodinu takže tam jezdíme skoro denně.

blabla123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.15 15:52

@Theresa00 Ono těch vesnic okolo je spousta. Já bydlím v Rožmitále.

Theresa00
Povídálka 34 příspěvků 01.07.15 15:54

@blabla123 taky Rozmital? Hezký se nám tu schazite holky. Ja :Jablonna.

blabla123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.15 15:58

@Theresa00 Asi je Rožmitálských samotářek více :-).

Já většinu života prožila v Příbrami, takže tu hodně dobře znám :-)

Theresa00
Povídálka 34 příspěvků 01.07.15 16:02

@blabla123 asi :D, Ja tam bydlela ale teď jsme s manzelem tady na vesnici a je to lepsi, kort pro dítě, sice tu není moc zádné vyžití a kam jít ale alespoň jsme v klidku od města a tam si jedeme jen když zrovna něco potřebujeme a chceme, no a manžel do práce. A ty nechceš dítě? Nebo jsi ve fázi snažení? Nebo uz mas?

blabla123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.15 16:07

@Theresa00 Já ještě studuju (na vysoké), takže nejdříve až vystuduju. (nechce se mi moc rozepisovat soukromé věci, když je to přístupné komukoliv, jinak bych napsala více)

To chápu, že tam máte větší klid :-).

Theresa00
Povídálka 34 příspěvků 01.07.15 16:15

@blabla123 tak to chapu, jasný. Když budeš chtit tak můžeš napsat zprávu. Budu ráda. Jo, klidek ale zase někdy mi chybí kontakt s lidmi tak když vyjedu tak jsem jak alenka v říši divů :D

terky
Nováček 6 příspěvků 01.07.15 16:19

Blabla123 jsi taky z Rožmíku?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama