Hledám - Vedoucí diplomové (bakalářské) práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Léna15
Povídálka 16 příspěvků 10.04.17 14:55
Hledám - Vedoucí diplomové (bakalářské) práce

Zdravím,
potřebovala bych prosím radu ohledně nějakého školitele, či oponenta na kontrolu bakalářské práce, který by se mi na moji bakalářskou práci podíval a řekl co a jak. Můžete mi prosím někoho doporučit? Moje školitelka dělá, že se ji vymazal celý email se všemi emaily a posílání, doprošování se opravy pořád dokola nevede k ničemu. Už jsem zoufalá.
děkuji Lenka
obor: sociální práce
téma: Syndrom CAN a terapie v sociální práci

Příspěvek upraven 10.04.17 v 15:05

Reakce:
mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5734 příspěvků 10.04.17 15:02

Bylo by fajn napsat o jaký obor se jedná, případně i téma, na které se bakalářská práce píše.

Léna15
Povídálka 16 příspěvků 10.04.17 15:05

Už napraveno, děkuji za upozorněni :)

elibro
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 10.04.17 15:48

Byla by dobrý neřešit to na emiminu, ale na katedře - problém i přístup školitelky. Mmch mám takový dojem, že i bakalářky mají oponenta určeného jaksi povinně, ne? A jiné vyučující, s nimiž bys mohla konzultovat, nemáte?
Píšeš o CAN bakalářku a neznáš nikoho z praxe, koho by ses mohla zeptat? Žádnou organizaci, která se tím zabývá?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.17 15:53

Zkus se obrátit na studijní u vás ve škole. Řekni jim, že vedoucí tvé práce nespolupracuje a ať ti pomohou. Ona ti musí práci schválit a doporučit k obhajobě, stejně ji obejít nemůžeš. Takhle budeš mít v ruce doklad o tom, že jsi se snažila a pokud by tě nedoporučila nebo to vypadalo vyhrocene, studijní ti pomůže. Vede to ona, pokud ti to bude konzultovat někdo jiný a ji se to nebude líbit, tak tě stejně nedoporučí.

zvidavajanca
Závislačka 3716 příspěvků 10.04.17 16:37

Přesně tak, řeš to ve škole. Má-li tvoje školitelka problém s komunikací emailem - existuje i jiný způsob komunikace (třeba osobně). Ona je placená za to, že vede tvoji práci. Ona ti bude psát posudek.

Framik
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 10.04.17 16:50

@Léna15 ja jsem pred 10 lety na toto tema psala bakalarskou praci. Mela jsem super vedouciho, ktery se touto problematikou zabyval a dale jsem konzultovala s urednikem ospodu. Kde tedy cerpas k praci jen z knih?
Oponenta vetsinou doda skola ne?

Léna15
Povídálka 16 příspěvků 11.04.17 11:41

Děkuji všem za odpovědi :)
Jelikož je nás víc studentů se stejným školitelem a všichni máme stejný problém, tak už jsme napsali na katedru, no uvidíme co se bude dít. Vím, že nám musí práci schválit a podepsat i posudek, ale i když to mít nebudu stejně svoji práci do systému pošlu a uvidím co se bude dít. Školitel je určený od školy a je 300 km daleko. Tak nemohu ani osobní kontakt sjednat.
Jsme dost malé město a bohužel ve svém okolí nikoho neznám kdo by se touto problematikou zabýval a poradil mi. :,(

Léna15
Povídálka 16 příspěvků 11.04.17 11:47

Oponenta nám dodá škola. Veškeré info mám z knih. Byla jsem sice na praxi v dětském domově kde jsou tyto děti, ale bohužel informací jsem moc nedostala. Pokusím se ještě zajít na OSPOD, snad tam poradí. Děkuji za radu :)

zvidavajanca
Závislačka 3716 příspěvků 11.04.17 17:14
@Léna15 píše: Školitel je určený od školy a je 300 km daleko. Tak nemohu ani osobní kontakt sjednat.

Není to potom tvoje chyba, že školitel není z tvé školy, ale z jiné školy na druhé straně republiky? Neměla ses o to zajímat? :nevim: A tím spíš by měl být dotyčný schopný komunikovat jinak :nevim:

elibro
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 11.04.17 17:58

@zvidavajanca tipuju, že těch 300km způsobuje spíš dálkové studium :)

Nicméně, @Léna15, 300km není druhá strana světa, takže kdyby mi na tom závisel titul, asi bych si výlet udělala. Určitě je fajn, že jste poslali stížnost na katedru, budu držet palce, ať ti to vyjde (včas).
Malá města mívají v okolí města větší, a ta mají neziskovky, krizová centra… A 5 minut s Googlem by mělo dodat dostatek kontaktů na místa, kde se CAN zabývají. Neboj se je kontaktovat s žádostí o odbornou konzultaci - určitě při pár pokusech na někoho ochotného najdeš. To, co hledáš, zas tak nestandardní není - třeba na moji na diplomku taky měla větší vliv konzultantka, než vedoucí. Prostě byla z oboru, vedoucí ne.
Hodně štěstí.

zvidavajanca
Závislačka 3716 příspěvků 11.04.17 21:55

@elibro
To je možné, ale snad se i při dálkovém studiu občas na katedře vyskytne ne :nevim: A tím spíš se o to měla zajímat :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.17 06:23
@Léna15 píše:
Děkuji všem za odpovědi :)
Jelikož je nás víc studentů se stejným školitelem a všichni máme stejný problém, tak už jsme napsali na katedru, no uvidíme co se bude dít. Vím, že nám musí práci schválit a podepsat i posudek, ale i když to mít nebudu stejně svoji práci do systému pošlu a uvidím co se bude dít. Školitel je určený od školy a je 300 km daleko. Tak nemohu ani osobní kontakt sjednat.
Jsme dost malé město a bohužel ve svém okolí nikoho neznám kdo by se touto problematikou zabýval a poradil mi. :,(

Za vedoucí své práce jsem jezdila dál a s sebou tahala své malé děti…

Váš příspěvek
Reklama