Hledám výborného gynekologa

13
24.8.04 18:52

Hledám výborného gynekologa

Poradte výborného gynekologa na rizikové těhotenství v Praze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

302
24.8.04 19:11

Já jsem rodila v Motole a byly tam moc dobry doktoři. Předtím jsem měla na gynedoktory fakt smůlu, že jsem měla strach z vyšetření. Kvůli tomu jsem přestala brát prášky, a ejhle mam miminko. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
24.8.04 19:23

Jak se dostat k lékaři do Motola?Musí podstoupit redukci dvojčat příští týden v Pronatalu ze zdravotních důvodů,dál bych chtěla navštěvovat rizikovou poradnu,před 14 lety mě obvod.lékař automaticky předal ihned do riz.poradny.Funguje to to tak pořád?Můj gynekolog se o tom nezmínil,naopak mi řekl že na neschopenku mám nárok jen do 12týdne,přitom jsem měla 1zamlký potrat,2 předčasné porody,z toho 1dítě po porodu zemřelo. a je mi 38let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
24.8.04 21:35

Chodím k dr. Uhrové, která v Motole také pracuje, ale navštěvuji ji v soukromé ordinaci. Je vynikající, s nadsázkou se dá říci, že od doby, co k ní chodím, se skoro i těším na gyndu. Soukromou ordinaci má na Masaryčce v Mediscanu. Zkus tam zavolat a poptat se, za zeptání nedáš nic. K Uhrové teď budu chodit i do poradny v nemocnici a mylsím, že tam dělá i tu rizikovou. Zavolej, zeptej. Moc milá ženská. 221775111. Já k ní přešla po nespokojenosti s předchozí dr a fakt můžu jen a jen chválit.
Gabča 35tt

PS: neschopenku jsem měla od 6tt, kdy jsem marodila, obvoďačka mě jen převedla na gyndu a dr mi ji už nechala a bez problémů, dokonce volný režim vycházek:) Držím palce a dej vědět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
25.8.04 10:37

Ahoj holky, nejsem sice z Prahy, ale mám podobný problém. Hledám gynekologa v Havířově, popř. v Ostravě. S tou dosavadní dr nejsem spokojená a jelikož se už 1/2 roku snažíme o mimi, chtěla bych přejít ještě než otěhotním.
Díky moc Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
28.8.04 12:34

Ahoj Romčo,
moje těhotenství je prozatím nerizikové, bez komplikací, takže chodím ke svému gynekologovi jako před těhotenstvím. Vím ale, že moje kamarádka s velkými potížemi navštěvovala jednoho soukromého gynekologa a nemohla si ho vynachválit. Je to MUDr. Jan Uher a má ordinaci u Želivského (Metro A), přesná adresa je Vinohradská 1513/176 - nevím, jestli to tam znáš, ale je to od Želivského po Vinohradské přes křižovatku směrem k Floře a Jiřího z Poděbrad, zkrátka do města, naproti Olšanským hřbitovům. Telefon je 272734130. Musíš se tam objednávat dost dopředu, má „plný stav“. Podle Lenky (té kamarádky) si sice něco připlatíš, ale zato prý dostává veškerou možnou péči a hodně jí pomohl. Ona je leukemička a k tomu hodně velká alergička a přesto to všechno spolu zvládli.
Asi je vždycky riziko řídit se zkušenostmi jiných, ale tohle je upřímná rada a moc držím palce, aby Ti všechno vyšlo!!!
Tutu + mimi 24 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
29.8.04 13:49

Moc děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...